Skocz do zawartości

Karty pamieci


palo

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 236
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 3 miesiące temu...

co sądzicie o tych memorkach? Chyba nie podróby co nie?

http://www.allegro.pl/item883935951_sandisk_memory_stick_pro_duo_8gb_psp_oryginal.html

 

http://www.allegro.pl/item878750192_karta_pamieci_sandisk_ms_produo_4gb_ultraii_31262.html

 

Waham sie którą wybrać.. tą ultra II mógłbym osobiscie odebrac wiec by tanio wyszło, ale mimo wszystko 8GB kusi.

Edytowane przez Plugawy
Odnośnik do komentarza

ja bym wziął 8gb zamiast szybkiej 4gb bo to tylko 10zł różnicy a będziesz miał dwa razy więcej miejsca na karcie....na serio tej mega prędkości nie odczujesz za bardzo...szybciej Ci się ikonki w XMB może wgrają i dosłownie sekundowe różnice w loadingach w grach z memorki.

 

A i tak prędkość wczytywania gry zależy głównie czy grasz na obrazach iso czy cso :P

Edytowane przez Ficuś
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Domyślam się, że chodzi o ChickHENa/MHU Speed 3. Lepiej sobie specjalnie dla niego jakąś małą kartę przygotuj, bo zauważyłem, że na pustej memorce nawet ChickHEN wchodził o wiele częściej i szybciej niż na zawalonej. Dlatego w razie wyłączenia konsolki przełożysz sobie karty i raz dwa jest jak było.

 

Że też sam na to wcześniej nie wpadłem, zawsze opróżniam kartę i potem znowu na nią kopiuję pliki w razie zwiechy/wyłączenia PSP co często jest czasochłonne ;p.

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...

Chciałbym Was zapytać czy takie rozwiązanie jest dobre dla psp ?

 

http://www.allegro.pl/item1023711598_orginalna_karta_pamieci_16gb_adapter_cr5400.html

 

Mam duże ciśnienie na 16gb. Cena wydaje się atrakcyjna bo np. sandisk 16gb kosztuje fortunę. Nie wierzę opisom na allegro dlatego możliwe że ktoś z Was ma doświadczenie z tymi kartami. Ich wydajność i niezawodność, stabilność. Karta służyła by głownie do zabawy w psp fat ale także sporadycznie w psp3000 i mhuspeed3 (według mnie nie prawdą jest że im większa karta tym trudniej uruchomić jest mhuspeed3- moja sandisk 8gb jest niemal cała zajęta i mhuspeed3 odpala się zawsze). Jestem bliski zakupu ale chciałbym wiedzieć jak sprawują się takie karty w psp.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...