Skocz do zawartości

GTA IV


Rekomendowane odpowiedzi

hm, ciekawe to co mówisz, bo ja mam gierkę od dzisiaj, pograłem ze 2 godzinki i mi się nic nie doczytuje przed noserm ;] Wprawdzie grafika jest troche zbyt plastikowa, często zwalnia animacja, ale pop-upu jako takiego nie zauwazyłem.

Bez urazy ale chyba powinienes sprawic sobie okulary...Pop-up widac w Saints Row na kazdym kroku, samochody i ludzie dorysowuja sie doslownie pare metrow przed oczami, widac to szczegolnie jadac samochodem.Poza tym to jest temat o GTAVI, a porownywanie SR do GTAVI to tak jak porownywalbys ta strzelanine z xa 360 ''Hour of Victory'' czy jakos tak, do Halo3...Nie ta liga.

Odnośnik do komentarza

jutro idę po szkła, obiecuję ;) Odpaliłem gierkę i faktycznie, widać to. Ale sam fakt ze nie wbiło mi się to w pamięć i nie dorzuciłem tego do wad mówi sam za siebie - po prostu widocznie mi to nie przeszkadzało.

 

I nie mam klapek na oczach, jeżeli mi coś przeszkadza to nie udaje że problemu nie ma, zwalniająca animacja bardzo irytuje.

Odnośnik do komentarza
To chyba jesteś ślepy - bez urazy, albo masz klapki na oczach, nie mówię, że przed samym nosem, ale parę metrów przed.. przypatrz się dobrze i mi nie wmawiaj, że nie mam racji.

 

Chyba nie widzieliscie Godfatehera na 360tke, to nie konwersja tylko zabugowana beta z pierwszego boxa. Oo' Na liczniku przeszlo 30h a ile razy chcialem rozwalic pada o podloge to malo powiedziane. Skoki animacji, przestoje, dorysowujace sie znikad samochody a bugi w stylu wchodze po schodach i nagle spadam w czarna otchlan to standard, wrrrr. Saints Row jeszcze daje rade.

 

No i wlasnie stad obawa o GTAIV! Czekam i kciuki kurczowo trzymam...

Odnośnik do komentarza
4. Crackdown :}

 

Ale porownywac poziom grafiki i detali z Crackdown do GTAIV i tego czym karmia nas zapowiedzi to pomylka!

Ostatnio puściłem z ciekawości Crackdown po długiej przerwie i ten rok dzielący nas od premiery naprawdę widać ;) I tak w GTAIV będę grać na telewizorze SD, więc kilka dodatkowych detali w klamce od fury się nie dopatrzę. Najważniejszy jest gameplay, bo przecież w wypadku takiego GTAIII to właśnie on utkwił w pamięci, nie kwadratowa "krew" lecąca na chodnik, kiedy pałowało się policjantów :D

Odnośnik do komentarza
I tak w GTAIV będę grać na telewizorze SD, więc kilka dodatkowych detali w klamce od fury się nie dopatrzę. Najważniejszy jest gameplay, bo przecież w wypadku takiego GTAIII to właśnie on utkwił w pamięci, nie kwadratowa "krew" lecąca na chodnik, kiedy pałowało się policjantów :D

 

Ale tam byl skok a nawet przepasc pomiedzy GTA w 2d a pelnym 3d w GTAIII znowu wiec troche inna baja IMO, nie no - nie to ze nie wierze w R* ale... Mam obwy. ;)

Odnośnik do komentarza
I tak w GTAIV będę grać na telewizorze SD, więc kilka dodatkowych detali w klamce od fury się nie dopatrzę. Najważniejszy jest gameplay, bo przecież w wypadku takiego GTAIII to właśnie on utkwił w pamięci, nie kwadratowa "krew" lecąca na chodnik, kiedy pałowało się policjantów :D

 

Ale tam byl skok a nawet przepasc pomiedzy GTA w 2d a pelnym 3d w GTAIII znowu wiec troche inna baja IMO, nie no - nie to ze nie wierze w R* ale... Mam obwy. ;)

Skok gameplayowy i jakościowy. Pamiętam pierwszą myśl (!) kiedy jechałem z tego rozwalonego mostu Kurumą prosto do kryjówki 8balla: "Kurna, GTA1 tyle że w 3d. Jak te zawieszenie elegancko się ugina. O kur! Przypieprzyłem w latarnię, dźwi się otworzyły o_O". W GTAIV mamy silnik fizyczny Euphoria, więc o całkowicie nowe doznania w tej kwestii nie ma co się martwić, zwłaszcza jak się pamięta pod którymi względami fizyka w GTAIII kulała.

btw. bym zapomniał. Prawdziwy następca w kwesti wyścigów po GTA1 to był Driver na PSX/PC (VooDoo2 dawała radę).

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...