Skocz do zawartości

GTA IV


Rekomendowane odpowiedzi

Wlasnie przechodze Godfathera, ja wiem ze to konwersja z xboxa1 ale przy takiej maszynie jak 360tka myslalem ze wszystko bedzie plynnie, grafa mocno poprawiona i zadnego skoku animacji nie uracze. Przykre rozczarowanie. :\

 

Jak patrze na jakosc grafiki w GTA IV to mam stracha jak to bedzie wygladac w realu, czy podroze po ulicach przy takiej liczbie przechodniow, przejezdzajacych fur nie bedzie sie konczyc czkawka animacji ze o wielkich zadymach (policja na kilku gwiazdkach, helikoptery i masa radiowozow) nie wspomne. Pozyjemy - zobaczymy, trzymam kciuki!

Odnośnik do komentarza
Ja bym się nie bał, Saints Row nieco szarpało ale pewnie przez niedopracowanie, w Crackdown bywały spore zadymy i wszystko było dobrze.

 

Jednakowoz porownujac grafike w tamtych grach a patrzac na to czym karmia nas media mam lekkie obawy. Oby spece z R* nie zawiedli! :cierpienie:

Odnośnik do komentarza
Wlasnie przechodze Godfathera, ja wiem ze to konwersja z xboxa1 ale przy takiej maszynie jak 360tka myslalem ze wszystko bedzie plynnie, grafa mocno poprawiona i zadnego skoku animacji nie uracze. Przykre rozczarowanie. :\

 

Jak patrze na jakosc grafiki w GTA IV to mam stracha jak to bedzie wygladac w realu, czy podroze po ulicach przy takiej liczbie przechodniow, przejezdzajacych fur nie bedzie sie konczyc czkawka animacji ze o wielkich zadymach (policja na kilku gwiazdkach, helikoptery i masa radiowozow) nie wspomne. Pozyjemy - zobaczymy, trzymam kciuki!

 

Porównaj sobie poziom wykonania Godfather na iXie pierwszym, z San Andreas na tej samej konsoli. Niebo, a ziemia. Rockstar od zawsze potrafi wyciskać siódme poty z danego sprzętu. W przypadku GTA IV sytuacja jest bardzo optymistyczna. Morze możliwości oferowane przez next geny, połączone z kunsztem programistów R* musi dać wzorowy efekt. Nie porównuj tej gry do Godfather : D

Edytowane przez ShtaS
Odnośnik do komentarza
Wlasnie przechodze Godfathera, ja wiem ze to konwersja z xboxa1 ale przy takiej maszynie jak 360tka myslalem ze wszystko bedzie plynnie, grafa mocno poprawiona i zadnego skoku animacji nie uracze. Przykre rozczarowanie. :\

 

Jak patrze na jakosc grafiki w GTA IV to mam stracha jak to bedzie wygladac w realu, czy podroze po ulicach przy takiej liczbie przechodniow, przejezdzajacych fur nie bedzie sie konczyc czkawka animacji ze o wielkich zadymach (policja na kilku gwiazdkach, helikoptery i masa radiowozow) nie wspomne. Pozyjemy - zobaczymy, trzymam kciuki!

 

Porównaj sobie poziom wykonania Godfather na iXie pierwszym, z San Andreas na tej samej konsoli. Niebo, a ziemia. Rockstar od zawsze potrafi wyciskać siódme poty z danego sprzętu. W przypadku GTA IV sytuacja jest bardzo optymistyczna. Morze możliwości oferowane przez next geny, połączone z kunsztem programistów R* musi dać wzorowy efekt. Nie porównuj tej gry do Godfather : D

 

Kolega wybaczy moj sceptyzm - ot po prostu racjonalne myslenie i obawy. Co nie zmienia faktu ze w GTA IV mocno wierze ale moze byc roznie i powinnismy zdawac sobie z tego sprawe, tym bardziej ze patrzac na filmiki itp... No nie wierze ze mozliwe jest wszystko to, o czym mowia nam panowie z Rockstar. :D Chce sie milo rozczarowac, chce tego, co dalo mi GTA III - rewolucji! I wobec tej gry mam ogromne oczekiwania, to nie moze byc kolejny mission pack - chce zupelnie czegos nowego i takiego powiewu swierzosci ze starym obroncom moralnosci zdmuchnie tupeciki z lbow! HA! :twisted:

Odnośnik do komentarza
Nowy, eksluzywny screenshot:

http://media.gtanet.com/images/3911_dapper_don.jpg

 

Garnutur, AK-47, ten wyraz twarzy? Widać że Niko z podmiejskiego bandziora przeobraził się w biznesmena "czynu" ;)

 

Hehe. :D

 

BTw: na tym shocie na dole na scianie jest rozpikselizowana postac... przypominajaca mario podczas wyskoku w platformerach 2d (super mario bros 1), obok to prawie jak luigi a zamiast rur jest drzewo. WTF?

Odnośnik do komentarza
Nowy, eksluzywny screenshot:

http://media.gtanet.com/images/3911_dapper_don.jpg

 

Garnutur, AK-47, ten wyraz twarzy? Widać że Niko z podmiejskiego bandziora przeobraził się w biznesmena "czynu" :D

 

Hehe. ;)

 

BTw: na tym shocie na dole na scianie jest rozpikselizowana postac... przypominajaca mario podczas wyskoku w platformerach 2d (super mario bros 1), obok to prawie jak luigi a zamiast rur jest drzewo. WTF?

Mi to wygląda na grzyb atomowy a nie drzewo :D

Odnośnik do komentarza

Szkoda, ze Rockstar tak malo mowi o trybie Multiplayer, tak na dobra sprawe niewiele o nim wiadomo, miejmy nadzieje, ze niebawem pojawi sie wiecej informacji o tym trybie.

Data premiery jest juz znana, pewnie teraz screeny oraz nowe filmiki beda pojawialy sie czesciej, mogliby pokazac jakis Gameplay z trybu Single i MultiPlayer. ;)

 

Dzisiaj zlozylem preorder - GTA IV Edycja Kolekcjonerska na PS3. :)

Odnośnik do komentarza
Szkoda, ze Rockstar tak malo mowi o trybie Multiplayer, tak na dobra sprawe niewiele o nim wiadomo, miejmy nadzieje, ze niebawem pojawi sie wiecej informacji o tym trybie.

Data premiery jest juz znana, pewnie teraz screeny oraz nowe filmiki beda pojawialy sie czesciej, mogliby pokazac jakis Gameplay z trybu Single i MultiPlayer. ;)

 

Dzisiaj zlozylem preorder - GTA IV Edycja Kolekcjonerska na PS3. :)

 

Będzie dla 16 graczy ponoć ;)

 

Słuchaj, Twoim zdaniem jakiej wielkości jest ta torba? Bo na wizualizacji to to jak spora kosmetyczka wygląda ;)

Bo też się waham, czy nie wziąć aby EK :>

Odnośnik do komentarza

To, ze bedzie Multiplayer jest wiadome, ilosc graczy jak napisales 16, ale tak na prawde poza tym niewiele jest o nim informacji.

 

Jesli chodzi o torbe to nie jest ona az taka mala, ma 55 cm dlugosci, na pewno niejedna rzecz sie do niej zmiesci. ;)

Edytowane przez saptis
Odnośnik do komentarza

GTAVI to zajefajna gierka, kazdy nowy screen lykam bez mrugniecia okiem. Wiem ze ta gra bedzie wielka i ze na pewno sie nie zawiode. Zreszta, jesli R* spartoli sprawe to wiedza ze dla nich oznacza to koniec! Za duzo ludzi czeka na ta gre zeby mogli sobie pozwolic na polsrodki. Wedlug mnie moga przesunac premiere nawet o kolejne pol roku (nie zebym tego chcial), byle wszystko bylo dopiete na tip top.

A tak w ogole wyobrazacie sobie jaki R* ma fun! Mysla sobie- Dajmy jednego screena, zobaczymy co sie stanie! i po pokazaniu tego screena w sieci caly swiatek fanow gier az sie gotuje a panowie z R* siedza i maja z nas ubaw. ;P ;)

Odnośnik do komentarza

To, ze bedzie Multiplayer jest wiadome, ilosc graczy jak napisales 16, ale tak na prawde poza tym niewiele jest o nim informacji.

Buehehe "Manhattan catch the flag" :)

 

Jesli chodzi o torbe to nie jest ona az taka mala, ma 55 cm dlugosci, na pewno niejedna rzecz sie do niej zmiesci. ;)

 

Kurczę, sądzisz że warto? Bo potrzeba mi konkretnego bodźca ;)

Odnośnik do komentarza

Hmmm... mysle, ze nikogo nie trzeba specjalnie namawiac, jesli ktos chce tylko gre i nic wiecej to kupuje gre, a jak ktos chce rowniez dodatki to kupuje Edycje kolekcjonerska, za ktora jednak trzeba zaplacic wiecej.

Edycja Kolekcjonerska jest o prawie 100 zl drozsza od zwyklej, wiadomo co jest w zestawie, ale dla kazdego sprawa moze wygladac inaczej. Jedna osoba kupi Edycje Kolekcjonerska bo chce taka miec, a inna kupi zwykla wersje, a za reszte - czyli 100 zl kupi inna gre bo sporo jest tytulow, ktore mozna kupic za ta cene, lub wyda je na cokolwiek innego (inne pomysly na wydanie 100 zl). ;)

 

Ja zamowilem Edycje kolekcjonerska poniewaz moim zdaniem warto kupic ten zestaw. Lubie gry z serii GTA i od dawna czekam na czwarta czesc tej gry, od razu po pojawieniu sie informacji o Edycji Kolekcjonerskiej pomyslalem, ze wlasnie taka chcialbym kupic, nie znalem jeszcze jej ceny, ale wiedzialem, ze wlasnie taka chcialbym miec.

Dodatki sa konkretne, nie jest to tylko figurka lub dodatkowe materialy na DVD, ale zestaw, ktory jest na prawde ciekawy. :)

 

Wiadomo, ze najwazniejsza jest gra i jesli kogos nie interesuja rzeczy za ktore trzeba dodatkowo zaplacic to niech kupi sama gre i sie nia cieszy.

 

Jesli chodzi o tryb Multiplayer to mam nadzieje na co najmniej 16 graczy Online, podstawowe tryby takie jak Deatchmatch, Team Deatchmatch, Capture The Flag, moze jakies wyscigi po miescie i inne. Jest cala masa mozliwosci, ktore oferuje tak swietna gra jak GTA. Fajnie byloby gdyby zrobili Cross Platform Multiplater czyli rozgrywke Multiplayer pomiedzy graczami PS3 i X360. ;)

Edytowane przez saptis
Odnośnik do komentarza
Gość maciek88
Jednak jeżeli nie zrobia coś z tym - wychodze z samochodu, brak aut na ulicach, wchodze do sportowego same sportowe - to chyab demonstracyjnie polamie swoja kopie :)

 

Lepiej demonstracyjnie oddaj ją mi, a ja ci za nią symbolicznie zapłacę ;]

 

Wyjdzie hit i tyle, co tu mendzić. Czekać ;)

Odnośnik do komentarza

Computerbild-Spiele przynosi nowe info o GTAIV:

 

-reakcje przechodniów bardziej realistyczne niż w poprzednich częściach (też mi odkrycie)

-system "WASTED" czyli kiedy wyzioniemy ducha, "odrodzimy" się w najbliższym szpitalu - ktoś oczekiwał czegoś innego?

-jeden przycisk na padzie odpowiada za wejście do fury (pewnie "Y"/trójkąt), i jeszcze inny za włączenie silnika (znowu okrycie ameryki)

-Niko nosi hełm jadąc na motorze (ciekawe czy będzie się to odbywać automatycznie...)

-Kule zostawiają ślady po pociskach (LOL trzeci raz odkrywamy hamburgerlandię)

-Gra jest osadzona w roku 2008 (ucina to wszelkie spekulacje)

 

Łapcie: screeny, gameplay etc.

Skany pod linkiem - http://www.gtaforums.com/index.php?showtopic=310609

Odnośnik do komentarza
GTAVI to zajefajna gierka, kazdy nowy screen lykam bez mrugniecia okiem. Wiem ze ta gra bedzie wielka i ze na pewno sie nie zawiode. Zreszta, jesli R* spartoli sprawe to wiedza ze dla nich oznacza to koniec! Za duzo ludzi czeka na ta gre zeby mogli sobie pozwolic na polsrodki. Wedlug mnie moga przesunac premiere nawet o kolejne pol roku (nie zebym tego chcial), byle wszystko bylo dopiete na tip top.

A tak w ogole wyobrazacie sobie jaki R* ma fun! Mysla sobie- Dajmy jednego screena, zobaczymy co sie stanie! i po pokazaniu tego screena w sieci caly swiatek fanow gier az sie gotuje a panowie z R* siedza i maja z nas ubaw. ;P :)

 

O nie ! Kolejnej obsuwy bym nie przeżył !!! Zresztą nie ma takiej opcji - gra już jest skończona, teraz zajmują się eliminowaniem błędów itp. Nie mogę się doczekać tego cholernego kwietnia - sezon żużlowy się zaczyna no i premiera GTA ! ;)

 

Wiecie co wam powiem... wczoraj sobie pożyczyłem Saints Row od kumpla (już to kiedyś przeszedłem) i się za głowę złapałem... Nieźle kiedyś musiałem być zauroczony tą grą, że nie widziałem, że zasięg widzenia jest tak cholernie mały, normalnie co kawałek się tekstury dorysowują ! Jedziesz i widzisz jakiś budynek, podjedziesz kawałek bliżej i się wczytują okna, drzwi, lampy itp. Normalnie masakra ;) Fakt to jedna z pierwszy gier na Xa. Mam tylko nadzieję, że w GTA IV sobie z tym poradzą i nie będzie to widoczne aż tak bardzo...

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...