Skocz do zawartości

Gran Turismo 4


Rekomendowane odpowiedzi

I tego nie rozumiem, bo nawet na trailerach było widać, jak te auta się tam ścigają (ba, nawet w recce PE to było), a tutaj nam to zabrali, nie wiadomo dlaczego. Teraz możemy sobie tylko czas zmierzyć. Bez sensu.

 

Swoją drogą, zauważyliście, że ta gra jest naprawdę wielka i ogromna, a swoją grywalnością, grafiką itp. bawi do dziś?

Kocham tę grę, chyba znowu dla niej kupię PS2 :twisted:.

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 59
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Popularne posty

Figuś

Swoją drogą, zauważyliście, że ta gra jest naprawdę wielka i ogromna, a swoją grywalnością, grafiką itp. bawi do dziś?

Kocham tę grę, chyba znowu dla niej kupię PS2 icon_twisted.gif.

Dla mnie GT4 to najgorsza część GT (pełnoprawna). Może i na początku mi się podobała ta gra, ale im więcej w nią grałem tym więcej w niej dostrzegałem rzeczy, które mi się nie podobają. Absolutnie najgorszym elementem GT4 jest model jazdy, który teraz oceniam na: do bani. Żadna to symulacja. W GT2 masz lepszy model jazdy (bardziej realistyczny, chociaż nie we wszystkich jego elementach) niż w GT4. Dodatkowo GT4 staje się dość monotonne, gdy skończymy tak gdzieś 70% gry. No i tryb B-spec to porażka.

 

Pewnie nie grałeś w GT5P, ale mogę Cię zapewnić, że tam jest właśnie odpowiedni model jazdy. To właśnie model jazdy mnie trzyma przy tej grze bo choć jest krótka (hmm... to w sumie demo?) to daje masę satysfakcji i naprawdę czujesz, że jedziesz samochodem. Do tego dochodzi tryb online, który nie jest tak zły jak niektórzy piszą bo mi się gra bardzo przyjemnie (na PRO).

 

Jeśli chodzi o mój ranking serii GT to część pierwsza jest zdecydowanie na pierwszym miejscu. Bardzo często do niej powracam bo warto. No ale zanosi się na to, że GT5 ma duże szanse na pobicie kultowej jedynki w moim mniemaniu. Jak tylko Polyphony dotrzyma chociaż kilka obietnic.

Odnośnik do komentarza

Nie wiem, mi się tam model jazdy podoba, może nie zbyt symulacyjny, ale po prostu mi się podoba :). No i naprawdę ogrom, ogrom tej gry, grafika, możliwości... może i w końcu nuży, ale na pewno jest to jedna z lepszych ścigałek na PS2.

Takie ToCA Race Driver 3 zapewne jest o wiele realistyczniejsze.

 

GT5P na razie widziałem na trailerach tylko :(.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Nie wiedziałem gdzie to wrzucic więc wrzucam tu. Dziś na onecie były pierwsze fotki prototypu citroena . Był on przykryty płachtą z pewnym wzorem:

http://moto.onet.pl/107216,1,2,0,0,0,galeria_media.html

 

podobnym do tego:

 

http://xgamedvd.com/ps2album/images/001-Gr...0A-Spec_jpg.jpg

 

Ciekawe czy to zwykłe podebranie loga czy może Polyphony i Citroen mają zamiar coś wspólnie zrobic xD

Odnośnik do komentarza
  • 3 miesiące temu...
  • 3 miesiące temu...
Gość kufir

Gdzie zmieniamy olej w swoim silniku? Do jakiej lokacji muszę wejść ?

I pytanie drugie, przed wyścigiem możemy ustawić czynniki wpływające na naszą jazdę Driving Aids: TCS oraz TCS & ASM lub None (na czym gram)

 

Co to konkretnie jest i co zmienia ?

Odnośnik do komentarza
Gdzie zmieniamy olej w swoim silniku? Do jakiej lokacji muszę wejść ?

Olej można wymienić w GT Auto bo tak się nazywała ta lokacja o ile mnie pamięć nie myli. Tuż przy Home jest.

 

I pytanie drugie, przed wyścigiem możemy ustawić czynniki wpływające na naszą jazdę Driving Aids: TCS oraz TCS & ASM lub None (na czym gram)

 

Co to konkretnie jest i co zmienia ?

TCS (Traction Control System) - system kontroli trakcji; system, który redukuje poślizg kół podczas przyspieszania, czyli zapobiega buksowaniu kół

 

ASM (Active Stability Management) - aktywne zarządzanie stabilnością; ten system stabilizuje tor jazdy samochodu, gdy jedna z osi straci przyczepność

 

None to opcja dzięki, której nie będziesz miał TCS i ASM w samochodzie.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
Dzięki za odpowiedz.

 

W trybie Gran Turismo odblokowałem dwie trasy: City Courses - Citta di Aria i Opera Paris. Dlaczego jednak w trybie Arcade nie mogę na nich grać?

 

Z tego co wiem, to trasy w Arcade odblokowują się po odpowiedniej ilości upłyniętych dni w trybie Gran Turismo. Po 500 czy 600 wszystkie trasy są odblokowane.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

a ja już nie pamiętam, bo trasy mi się w automacie otwierały. Być może zależy od ilości puntków, dni, albo ilości wyścigów przejechany, tudzież % gry. np. wyścigi Endurance pojawia się chyba przy 30% dopiero. Także graj w spokoju, a wszystko samo się odblokuje w Arcade:) Sprawdź też, czy jeśli się coś odblokowało to czy nie powinieneś przejechać jej najpierw w Mode, a potem sprawdzić w Arcade. Hehehe nie pamiętam dokładnie, ale jak zrobisz to wszystko co napisałem to na pewno Ci się w uda:D:D:D:D miłego grania.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...