Skocz do zawartości

Resident Evil 5


jiloo

Rekomendowane odpowiedzi

Kurna, zakladam nowe konto, dochodze do momentu w ktorym kaze mi wybrac abonament za Golda. Nie zakladalem na swojej konsoli jeszcze 3 kont. Mam do wyboru 12, 3 i 1 miesiac (płatne), "Chce korzystac z karty abonamentowej" lub "Nie chce konta Gold". Nie daja juz darmowego miesiaca?

 

Dają, przed chwilą sobię w ten sposób założyłem. Wybierz tam, że chcesz silvera, a w następnym oknie sami zaproponują ci Golda na miecha : )

Odnośnik do komentarza

działa, tylko długo się ładuje

 

dostajemy dwa krótkie poziomy, jeden z trailera, drugi, to bieganie po slumsach zakończone walką z jakimś poyebem z piłą (zabił mnie, więc nie wiem czy jest coś dalej)

 

w sumie nic szczególnego, klimatu starych Residentów raczej tu nie uświadczymy - nic nie straszy, mamy od uja amunicji, a jak wpadniemy w kłopoty, to wyratuje nas Sheva (niestety po walce z bossem uciętej głowy mi nie przyszyła)

Odnośnik do komentarza

Grafika sliczna, ale niestety jak to u Capcom po podlaczeniu przez kabel VGA gra ma ogromne problemy z synchronizacja obrazu przy przesuwaniu ( jak w dead rising ) :( Sam gameplay ? RE4 tylko zabijamy murzynow ( choc nie tylko ), brak mozliwosci chodzenia i strzelania to cos, co przeszkodzi tej grze odniesc sukces - zanim sie przestawilem na residentowskie realia szeryf z mlotem zabil mnie ze 4 razy :angry: Postac zaslania 1/3 ekranu, wiec najczesciej strzelajac do kogos z prawej nie zobaczymy ze ktos wali nas z lewej. Do tego brak mozliwosci zapauzowania gry i grzebania w inventory jest chory, nie dosc ze trzeba sie zatrzymac zeby zmienic bron/uleczyc sie ( co na 90% zaoowocuje tym, ze ktos walnie cie butelka w glowe albo odetnie glowe czejnsołem ), nie mowiac juz o mieszaniu herbow :blink: . Braku strzelania podczas chodzenia nie zmienia, ale inventory z pauza musi byc bo rozwiazanie menu pod Y z menu w 9 kierunkach nie sprawdza sie i koniec - sprobuj zmienic bron i dac green herba Shevie podczas gdy dookola masz 5 murzynow :wkurzony:

Odnośnik do komentarza

to, co zaprezentowalo demo, to jakas kpina, zart chyba. jak ta gra tak bedzie wygladac, to ja juz zapominam o tym tytule. graficzka niby ladna, ale jednak odrzuca ze wzgledu na swoja sterylnosc, wyglada to jak typowa gierka na PC, archaiczne sterowanie, wyglad krwi, badziewnie znikajace ciala, brak obrazen... zwykla strzelaninka, nic wiecej

Edytowane przez IslandClaws
Odnośnik do komentarza
Grafika bedzie sterylna, bo wiekszosc otoczenia to render z kilkoma interaktywnymi elementami ( skrzynki beczki itp ).

Hmmm...jak to render ?Czyli cofamy sie do czasów poczatków serii z nieruchoma kamerą ze wzgledu na prerenderowane lokacje ?Na trailerach przecież wyglądało to na full 3D więc nie kumam ...

Odnośnik do komentarza

Nie, chodzi mi o sposob generowania grafiki jak np w cod4 - gdzie otoczenie masz prerenderowane i dlatego wyglada tak znakomicie, czyli np masz skrzynke ktora kryje np amunicje mozesz ja rozwalic, a obok jest blizniacza skrzynka z ktora nic nie zrobisz - nie wejdzie na nia, nie rozwalisz nie zrobisz w niej dziury, sama gra wyglada jak Re4 przeniesiony w ere HD - lepsze tekstury, oswietlenie, ale calosc wyglada baaaardzo znajomo. Chcialbym wierzyc ze demo naprawde "doesn't represent quality of full product" :(

Odnośnik do komentarza

Ci co marudzą, to po prostu MARUDY... nie nazwę ich dosadniej.

 

Co do RE5, świetna gra. To taki RE4( najlepsza gra 2006) z lepszą grafiką, fizyką i z większą liczbą wrogów na ekranie. No i co - op!!

Pograłem trochę w kooperacji, i gra się świetnie, zero lagów. Jeśli chodzi o grafikę, jeszcze muszą trochę poprawić, zwłaszcza jeśli chodzi o wyświetlanie obrazu. Wygląda to jakbyśmy mieli TV z max 12ms/s. Natomiast sam design rządzi, jak dla mnie oczywiście MUST Have.

Odnośnik do komentarza

Ktoś chętny na co-opa ? wypala mi się właśnie. walić na gadu

 

no cóż. najgorsze są problemy z wyświetlaniem na monitorze. synchronizacja pionowa jest TRAGICZNA. poza tym to stary dobry RE ;] dobry gameplay, grafika mnie trochę zawiodła :( jednak pełną i tak nabędę. jestem pewien, że to jakieś stare demo :)

pozdro

Edytowane przez orion50
Odnośnik do komentarza

Kooperacja na tych demowych mapach naprawdę jest fachowa.

W pierwszej miejscówce koleś kozak z wielkim toporem wali nim gdzie popadnie, rozwala nawet swoich i stragany. Siła jego uderzenia budzi respekt. Fajnie jak jeden z nas wchodzi na dach i kampuje po kolei ilu się da, a drugi ściąga na siebie zgraje zombiaków. MOC!

 

Natomiast w drugiej miejscówce jeszcze większy kozak z piłą mechaniczną wywija. Jest mocny, ale wystarczy gdy jeden idzie ze snajperką na drugi koniec mapy i spokojnie w niego nawala, a drugi zajmuje się resztą śmierdzieli np. shotgunem. Czuć iż trzeba współpracować bo inaczej długo nie pogramy.

Zupełnie inny i lepszy CO-OP niż np. w Girsach2, dla mnie lepszy oczywiscie jest w RE5.

Super motyw z leczeniem partnera jak i wymianką zawartości inventory, taki drobiazg ale sprawia że stajemy sie bardziej odpowiedzialni również za partnera:)

 

 

Odnośnik do komentarza
To taki RE4( najlepsza gra 2006) z lepszą grafiką, fizyką i z większą liczbą wrogów na ekranie. No i co - op!!

No wlasnie, to re4 ze wszystkimi zaletami i wadami jesli chodzi o gameplay + brak inventory w pauzie - co to komu przeszkadzalo ? Mogli zostawic + zrobic tak jak jest teraz i by bylo fajnie. Era gier, w ktorych nie mozna strzelac/chodzic jednoczesnie to chyba troche minela, w 3 lata jedyne co byli w stanie zrobic to zmienic klimat i postawic no wszystko na nowym silniku ? Nawet bron brzmi identycznie i identycznie sie z niej strzela. Nie mowie ze to jest zla gra, pewnie bedzie swietna, ale wyglada na to ze tak jak potrzebowali 9 lat zeby odejsc od prerenderowanych lokacji ze statyczna kamera, tak beda potrzebowali znowu kilkanascie lat zeby pogodzic chodzenie/strzelanie <_<

Odnośnik do komentarza

Niech każdy cofnie się kilka(naście) już lat wstecz i pogra w RE1-3. Capcom i tak dużo ryzykował zmieniając drastycznie tę serię. Uwierz mi niejednemu maniakowi którzy kochają stare residenty to się nie spodobało. Ja również uwielbiam stare residenty, i tam również nie można było chodzić i strzelać. To są elementy rozpoznawcze tej serii. Jęsli chcesz sobie pochodzić i postrzelac to zarzuć sobie miliony strzelanek TPP dostępnych na rynku i będzie GIT.

Ja np. cieszę się że nie ma tej opcji. Gry byłaby jeszcze łatwiejsza i straciłaby IMO na klimacie.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...