Skocz do zawartości

Resident Evil 5


jiloo

Rekomendowane odpowiedzi

Ideologia nie ma z tym nic wspolnego, trzeba rozgraniczyc tylko pare rzeczy. Nie mowisz na stol, ze jest krzeslem, prawda?

 

To zostawmy to recenzentom. Ja się będę bawił a ty rozgraniczaj. Nie mam czasu na pierdoły. Wiem, że full mnie zabawi, to wszystko. Forget about it.

Edytowane przez il capitano
Odnośnik do komentarza

A mi sie RE kojarzy z wirusem, ktory zniewala ludzi w taki czy inny sposob (zombie, mutacje, czy kontrola nad wiesniakami w RE 4). Mi klimat RE5 bardzo lezy, akcja rozgrywa sie w afryce, bo to wlasnie na czarnym ladzie przede wszystkim lamane sa prawa czlowieka, dlatego tez wlasnie w afryce latwo jest przeprowadzic eksperymenty z bronia biologiczna, jaka na pewno jest wirus. Przez to fabula RE w koncu zyskala na autentycznosci - bo ta z RE4 byla tak glupia, ze az groteskowa. A w 5ce licze wlasnie na cos bardziej rzeczywistego, bardziej na serio (tak wiem o ja glupi - resident evil na serio :D ). Poza archaizmami w sterowaniu demo wywarlo na mnie bardzo dobre wrazenie, zwlaszcza w co-opie. Grafika tez jest bardzo dobra.

 

Mam tez taka mala szpiegowska teorie, ze demo ktore wyladowalo na LIVE i PSNie to dokladnie to samo demo, ktore bylo prezentowane w zeszle wakacje na przeroznych targach. Dlatego smie twierdzic ze gra w finalnej wersji bedzie duzo bardziej dopracowana od tego co zobaczylismy w demku ( w koncu cos musza robic do marca). A jak by sie okazalo ze pod naciskiem graczy CAPCOM wprowadzi do gry bieganie ze strzelaniem i przeladowywaniem to bylo by juz cudownie - coco jumbo i do przodu ;) .

Odnośnik do komentarza

Dwójka była za(pipi)ista. Aż się stęskniłem za tymi zagadkami. Wtedy jak się znajdowało jakiś kryształ to wiedziało się że to element jakiejś zagadki... Teraz jak się znajduje kryształ, to wiadomo że jedyna rzecz do jakiej można go wykorzystać to sprzedaż... A za zarobione pieniądze kupuje się lepszą pukawkę, żeby lepiej wieśniaków zabijać ;pppppppppp

Odnośnik do komentarza

Moim zdaniem zagadki typu: aby przejśc przez drzwi musisz strzelić w jakaś linke która trzyma coś ciężkiego co spowoduje rozwalenie ściany; są wporządku, co innego jeśli trzeba będzie szukać kluczy albo przestawiać jakieś meble aby odnaleźć ukryte przejścia - takie rzeczy mnie wkurzają.

Odnośnik do komentarza

Zagatki może i będą tylko nie skomplikowane bo tera bardziej postawili na Coo-oop więc się można spodziewać zagatek typu jedna osoba idzie przełożyć wajchę żeby druga przeszła ,to już było widać w demku w drugiej planszy gdy laska miała otworzyć drzwi swojemu kompanowi, podejrzewam że tak będą wyglądały zagatki.

Odnośnik do komentarza
Gość Pawlo_PL

Po obejrzeniu ostatniego trailera mój kandydat do gry roku.Nie Killzone 2,ale właśnie RE5. Jesli komuś nie pasuje sterowanie,to po prostu nie lubie gier typu survival horror,bo to klasyka.Co by nie mówić wybór trudny,bo za rogiem czycha Mafia II.

Edytowane przez Pawlo_PL
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...