Skocz do zawartości

Resident Evil 5


jiloo

Rekomendowane odpowiedzi

Calak zrobiony. Gram od 13.03. Jak dla mnie wzorowo pomyślane są te osiągnięcia. Onlinowe pewnie dojdą wraz z DLC.

 

W przypadku całej sawanny osobiście uważam, że prościej jest właśnie z AI z uwagi na jego celność (AI za to znacznie utrudnia walkę z resztą bossów - szczególnie imo z

Weskerem i Jill

gdzie trzeba non stop go nawoływać bo jak debil pakuje się w najgorsze bagno.

Ja właśnie wczoraj straciłem dwie godziny męcząc się z

Jill. Pan Wesker

poszedł od razu (niech żyje Rocket Launcher), ale z

Jill

to był mega koszmar. I to w zasadzie nie z powodu potężnych obrażeń jakie możemy dostać, tylko przez ultrakretyńskie zachowanie AI. Niestety, sztuczny towarzysz często nie psikał mnie apteczką, mimo że byliśmy w tym samym miejscu. Gdyby nie to, to bym szybko przeszedł ten jakże ciekawy etap. A Ndesu jakoś poszedł, kluczem było perfekcyjne wykonywanie QTE i odpowiednie strzelanie w beczki. W sumie nie taki trudny ten Professional, ze dwa trudne momenty i tyle. Powinni dać jeszcze tryb "Only Knife" :D

 

wow destrukcja w re :]

No właśnie, też nie wiedziałem jak się tam dostać, bo zwykle nie było w Resach takich bajerów jak Havok :)

 

 

Odnośnik do komentarza

W demie byla opcja Coop off/online, w pelnej wersji tego juz nie bylo. Jest 1 lvl ale kurde czemu chodze sam? Drugi gracz zalogowany,itp naciskamy wszystko i nic. Mysle moze update zablokowa czy cos, wiec kasuje wszystko. Powtarzam te czynnosci i nic - w koncu drugi gracz dolaczyl sie. Nie mozna wejsc do gry w coop gdy jest napis Saving... :D. Swoja droga ten saving mocno wkurza - niby 140kb a dlugo zapisuje :/

 

Gra sie swietnie, jak i wyglada, coop daje tej grze drugie zycie jak rowniez wszelkie dodatki, rangi,itp. Na wiecej niz 7/8 nie zasluguje. Co nie zaprzecza tej grze ze jest awesome :]

 

W RE4 byly poza Mercenaries 2/3 jeszcze inne tryby - tez one tutaj sa?

Odnośnik do komentarza
Jestem w 3-1 na professionalu i chrzanie grę z CPU na tym poziomie - jest kompletnym debilem, stoje obok niego z DYING a ten jak idiota stoi plecami do mnie i nic sobie z tego nie robi, albo pakuje sie w przeciwnikow i ginie od jednego ciosu. Po niedzieli kupie sobie golda i z kimś to skoncze bo z CPU nie wyrobie.

Najgorzej jest podczas walk z bossami. Przy Uroboros Mkono myślałem, że mi żyłka pierdząca pęknie.

Odnośnik do komentarza

Walka pod koniec 5.3 na Pro z CPU to jeden z tych momentów, w których chce się roztrzaskać pada :) Tam występują dwa irytujące błędy związane z SI naszego kompana i trzeba to przechodzić na zasadzie "no damage". Bałem się że nie dam rady, ale jakoś poszło. Generalnie nie mam żalu do Capcomu za takie akcje, w końcu mamy erę gier prostych gdzie nie da się zginąć, a tu zapachniało starym dobrym hardcorem :) Chociaż i tak RE5 wydaje się ciut za prosty i przyjazny niedzielniakom.

Edytowane przez aux
Odnośnik do komentarza
Mnie ciary przechodzą jak myślę co będzie się działo w walce z bossem w 5-3 majac za partnera CPU.

Na którejś z poprzednich stron masz nawet podpowiedź jak w miarę bez problemu to przejść. Wystarczy uciec przed

Weskerem i Jill

, schować się w jednej z komnat na górze, poczekać 7 minut i cały czas wołać Sheve do siebie. IMO "walka" dość prosta, znacznie prostsza niż np. starcie z

pajęczakiem

w laboratorium.

 

Generalnie nie mam żalu do Capcomu za takie akcje, w końcu mamy erę gier prostych gdzie nie da się zginąć, a tu zapachniało starym dobrym harcorem :)

Ta, hardkorem wynikającym z błędów w SI, a nie z trudności samej w sobie. Moim zdaniem gdyby poważnie ograniczyli ilość checkpointów to dopiero byłby prawdziwy hardkor.

Odnośnik do komentarza

Grajac na AMA z botem nie mialem jakis problemow. W recenzji GT widzialem ze jak koles gdzies odszedl by strzelacz do kolesia z pila to ona stala mu przed celownkiem i pochwili z niego zeszla. Sam takich akcji na cala gre mialem pare. Nawet dobrze oceniam jej aim ;)

 

Jest ktos z jajami do pomocy? Bo troche kasy trzeba uzbierac :/ a tak zrobie sobie pare broni na max. Reszte samemu poproboje

Edytowane przez signap
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...