Skocz do zawartości

Resident Evil 5


jiloo

Rekomendowane odpowiedzi

A da się komuś online kasę / treasures dać? Bo jak tak to jak kupię sobie golda jutro to mogę Ci Signap to co mam oddać bo mam już wszystkie bronie na maxa zupgradeowane i kasa mi już jest niepotrzebna. Mega dużo tego nie bedzie, ale zawsze te 250-300 tysięcy ulica nie chodzi :) . Ewentualnie mogę Ci dać jakiegoś na maxa dopalonego magnuma czy shotguna z kupą amunicji bo mi się niektóre guny dublują.

 

No właśnie - AI robi wrażenie tylko pod jednym względem - masakryczna celność, wiec generalnie najlepiej się z nim gra na professionalu tak - jest się atakowanym przez Majini, to uciekamy do jakiegoś miejsca aby widzieć wszystkich agresorów (aby zaden dupek nagle nam za plecami nie wyskoczył) i tyle - CPU z jakaś zupradeowaną bronią zwykle sam wszystkich wykosi;]. Oszczednosć amunicji bo gośc prawie zawsze trafia. Tylko podczas walk z Bossami najlepiej mu zabrać broń bo wtedy to 'nadrabia' i traci te ammo które dzieki niemu wcześniej oszczędzilismy;p (są ofkoz wyjątki jak np Uroboros na statku).

Edytowane przez Aramis
Odnośnik do komentarza

czesc ,wczoraj odpalilem ta gierke , ale odrzucilo mnie natychmiast,graficznie gra jest bardzo dobra, ale sterowanie jest po prostu z(pipi)ane totalnie ,godzine sie obraca postacia , nie zdazysz sie obrucic a juz cie maja zombiaki, jak gralem w totalne dno jakim bylo LEGENDARY to szalu szlo dostac jak postac ,nie mogla wskoczyc na 20 cm,do gory, a jak trafila na deske to nie mogla nawet na niom wejsc, w resident jest podobnie jak cos jest pod nogami to postac ma problemy,gralem w residenta 4 na ps2 i dziwi mnie ze zostawili dalej te zdupczone sterowanie,to tyle siamano :blush:

Odnośnik do komentarza
A po co? Osiagniecie jest za skonczenie gry a nie za ukonczenie gry bez infinite ammo,itp. Wiadomo ze nie jest ono super ale majac ta giwerke w reku jest bardzo pomocno (moze nie bardzo ale czasami pomaga) wiekszy uzytek jest z RPG w naszych rekach

Faktem jest na pewno jedno - nie masz racji co do inteligencji bota. Ten jest strasznie durny, tylko, że grając z infinite ammo nie odczujesz jego głupoty tak bardzo jakbyś grał w "normalny" sposób. Spróbuj może jednak pograć z pół godziny na PRO, na którymś z ostatnich leveli, a zapewniam, że diametralnie zmienisz zdanie co do SI naszego konsolowego kumpla. Jak uda ci się pokonać takeigo Urobors Mkono bez infinita to masz ode mnie piwo.

Odnośnik do komentarza
Mogli chociaz pozwolic sie poruszac postaci przy celowaniu... ale da sie przyzwyczaic, jedyne co denerwuje to ten pseudo pomocnik/pomocniczka, przez nia co chwile musze powtarzac pewna lokacje gdzie koles lata z pila na 2 m kwadratowych (rafineria) a ta pipa nie potrafi biegac :>

Shotgunem w glowke, odejscie gdy przy nas jest juz chwile, 2-3 shoty, odbiegamy, itp i lezy. ;)

Odnośnik do komentarza
Ta już normalnie działa Market przed chwilą ściągnąłem. No właśnie też miałem lekki szok niecałe 2 mb. Pewno multi jest już dawno na płytce a to co ściągamy to tylko taki pic na wodę, albo raczej na kasę ;) .

Wtedy plik ważyłby 108KB. Niecałe 2MB, czyli wsadzili tam sam tryb i pewnie korzysta on z miejscówek z singla.

Odnośnik do komentarza

Hehe. Czesio mapy to mapki z Mercenaries postacie też, tylko właśnie nie wiem jak je odblokować. Kurde no muszę przyznać że, nie jest taki zły ten "multi" fakt że, raczej na krótką metę ale fun jak na razie jest. Obecnie męczę tryb Slayers i Survivors na teamowe ich wersje czekam do wieczora aż, kumple będą. Lagów nie ma tylko często gra przycina, spadek animacji drastyczny. Aha i coś dla maniaków( w tym dla mnie ;) ) z opisów achivów wynika że, nie trzeba ich robić na rankingach chyba... A jeśli nawet to ustawka wypada bez problemu, hostujesz grę i a kumpel/kumple bez problemu mogą Cię znaleźć. To akurat sprawdzone-potwierdzone.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...