Skocz do zawartości

Resident Evil 5


jiloo

Rekomendowane odpowiedzi

Ale jaki macie problem ? Nie chcecie to nie kupujecie.

 

No chyba ze jestescie kurwami na achievy to tyle w tym temacie. Umrzyjcie.

Sam umrzyj. Nie widzisz problemu to fajnie, ale problem jest. Kupujesz dodatkowe utworki do gier muzycznych i to jest normalne, ale w przypadku RE5 kupujesz możliwość odblokowania trybów które są na płycie z grą której za darmo nie rozdawali.

 

Mam nadzieję że rozpęta się burza i się opanują pomysłowi developerzy.

 

http://www.gry-online.pl/S013.asp?ID=45955

Odnośnik do komentarza

Bartiz - podobnie pierwotnie chcialo zrobic Valve z L4D - tryb versus posiada polowe kampani ktora jest w grze, w postaci mialy dojsc 2 KAMPANIE KTORE SA W GRZE ALE POTRZEBOWALY MALYCH ZMIAN jak np. (brak sciach przy wejsciu do dzialka w etapie na dachu szpitala bo ludzie by tam sobie kampili) + tryb ala Horda.

Edytowane przez signap
Odnośnik do komentarza
Sam umrzyj. Nie widzisz problemu to fajnie, ale problem jest. Kupujesz dodatkowe utworki do gier muzycznych i to jest normalne, ale w przypadku RE5 kupujesz możliwość odblokowania trybów które są na płycie z grą której za darmo nie rozdawali.

 

Mam nadzieję że rozpęta się burza i się opanują pomysłowi developerzy.

 

http://www.gry-online.pl/S013.asp?ID=45955

Najpierw wypadałoby sprawdzić ile ważą klucze, które odblokowują coś z płyty - 108KB, nie prawie 2MB. Masz w tym pliku jeszcze jakiś kod, który zapewne przerabia Mercenaries i dodaje nowe opcje w menu. Pisanie o odblokowaniu czegoś z płyty jest bzdurą, płacisz jednak za swego rodzaju patcha, bo tak naprawdę dodatek nie dorzuca nic oprócz samego trybu. Pobieranie za takie coś 400 MSP jest w moich oczach przegięciem, ale każdy chce zarobić, Capcom też.

Odnośnik do komentarza
Sam umrzyj. Nie widzisz problemu to fajnie, ale problem jest. Kupujesz dodatkowe utworki do gier muzycznych i to jest normalne, ale w przypadku RE5 kupujesz możliwość odblokowania trybów które są na płycie z grą której za darmo nie rozdawali.

 

Mam nadzieję że rozpęta się burza i się opanują pomysłowi developerzy.

 

http://www.gry-online.pl/S013.asp?ID=45955

Wg. mnie kompletnie jest poronione sprzedawanie jakiś utworów muzycznych, dodatkowych strojów, broni itd. Przecież to jest chore to wszystko powinno być za darmo w formie patchy, jak powinno wyglądać DLC najlepiej pokazało R w formie The Lost and Damned TO JEST DLC, to jest dodatek za który można wydać pieniądze. Nie powiem sam od razu wczoraj kupiłem tryb versus, 400 punktów nie jest tak źle ale to powinno być od razu na płycie albo z czasem ale za darmo. A najlepsze są akcje w sumie coraz częstsze ostatnio że, twórcy gier które się jeszcze nie ukazały już zapowiadają DLC, albo w dniu premiery gry wypuszczają od razu dodatki. Tłumaczenie że, nie starczyło miejsca na płycie itd. no a na pewno na PS3 na BR...kpina.

Odnośnik do komentarza

Ale oblukajcie jakcy tworcy są cwani. Puszczają takiego Street Fightera 4 (znowu Crapcom) w promocyjnej cenie i co sie okazuje? Że wypuszczają klucze dajace dostęp do drugich strojów postaci (niewazne ze w kazdej innej bijatyce 3d są one dostępne od razu na starcie). Aby dodatkowo wyciagnać kase to dzielą te packi z keyami do kostiumów pseudotematycznie i wołają sobie za jeden 320 msp co po zsumowaniu daje ok 100zł ZA GOWNIANE STROJE ktore powinny byc odblokwoane na starcie.

 

Osobiscie jestem przeciw tego typu 'DLC'.

Odnośnik do komentarza

No z SF4 jak zobaczyłem te DLC ze strojami to padłem. Signap wiem wiem, ale kompletnie nie interesują mnie arcadówki, a jedyna w którą bym pograł to właśnie UMK3 ale ma blokadę. A druga sprawa paru dobrych kumpli zakupiło też versus-a i w sumie dobrze się bawię przy nim jak na razie.

A żeby nie było offtopa jak uzyskać nieskończoną ilość naboi do bazooki, bo przecież jej nie można ulepszać i nie mam możliwości wykupienia unlimited ammo w Bonus F.

Odnośnik do komentarza

Ty serio?

Zdobyłeś już grubo ponad 200GS , czyli troche gry za tobą i nie wpadłeś na to , żeby użyć d-pada (po uprzednim ustawieniu) ? :lol:

 

W sumie to nie martw się - Ja dopiero po 30h gry w Fallouta3 odkryłem , że przytrzymując B uruchamia się latarke/oświetlenie ;)

Edytowane przez TheBesTia
Odnośnik do komentarza

Co do płatnego trybu versus. Kupiłem. IMO, 400 punktów to za taki dodatek wcale nie dużo, jeśli patrzeć na inne ceny crapowatych gier arcade lub innych dodatków.

Dodatek od capcomu zapewnia godziny zabawy lepszej od mercenaries. Bardziej wciąga, bo można dokopać innym graczom. Przetestowałem wszystkie cztery tryby i nawet nie wiem kiedy minęły 4 godzinki.

Fajny patent z odkrywaniem postaci, kupujemy je za zarobione punkty, na początku jest trudno jeśli mamy na przeciwko Weskerów, a my biegamy Krzysiem ze zwykłym postoletem. Mobilizuje to jednak do dalszej gry. Capcom i ich bonusy :)

 

 

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...