Skocz do zawartości

Resident Evil 5


jiloo

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich forumowiczów !

Ja wiem ,że ten temat byl juz poruszany ale....trochę sie spoźnilem w temacie demka grywalnego Resident evil 5 i mimo informacji na forum nijak nie moge sobie poradzic by to "cudo" przetestowac. <_<

Nie moge znaleść go pod linkami np. mediafile (usuneli czy co ?) , zalogowalem sie na japonskim koncie xbox live zciagnolem demo Biohazard i...dalej nic bo pokazuje ,że konsola ma inny region a przeciez niektorzy pisali ,że tak zrobili i dziala więc juz nic nie kapuje? Czyzby nagle zaregionowali te demko na japonskim xbox live ?

Blagam pomocy !!!! Z gory wielkie dzieki !!!

Pozdro :D

 

Odnośnik do komentarza

IMO do sterowania się można w każdej grze przyzwyczaić ( vide nowy Alone ) więc o to się najmniej boję , co mnie najbardziej zraziło w demku to AI przeciwnicy to jakaś porażka , niby chwile biegną po czym się zatrzymują by pomalutku do Ciebie podejść i atakować pojedynczo trochę to śmiesznie wygląda . To tego co 2 "zombiak" jest taki sam , chłopaki mogli się trochę postarać . Nastepnie strefy postrzału niby istnieją przeciwnik reaguję jak dostanie w nogę głowę itp , co z tego skoro po za krwią tryskającą po postrezale nic się z nimi nie dzieję po za HS gdzie główka pęka czyli wszystko to co mieliśmy na ps2 w RE4 , chyba jednak dobrze ktoś powiedział że to RE4 w HD , gra niestety póki co zawodzi.

Odnośnik do komentarza
Witam wszystkich forumowiczów !

Ja wiem ,że ten temat byl juz poruszany ale....trochę sie spoźnilem w temacie demka grywalnego Resident evil 5 i mimo informacji na forum nijak nie moge sobie poradzic by to "cudo" przetestowac. <_<

Nie moge znaleść go pod linkami np. mediafile (usuneli czy co ?) , zalogowalem sie na japonskim koncie xbox live zciagnolem demo Biohazard i...dalej nic bo pokazuje ,że konsola ma inny region a przeciez niektorzy pisali ,że tak zrobili i dziala więc juz nic nie kapuje? Czyzby nagle zaregionowali te demko na japonskim xbox live ?

Blagam pomocy !!!! Z gory wielkie dzieki !!!

Pozdro :D

 

Wystarczy, ze sie wylogujesz i zagrasz na jakims profilu offline :) Miałem ten sam problem, ale wylogowanie z Live! pomogło ;)

Edytowane przez Ferris71
Odnośnik do komentarza
IMO do sterowania się można w każdej grze przyzwyczaić ( vide nowy Alone ) więc o to się najmniej boję , co mnie najbardziej zraziło w demku to AI przeciwnicy to jakaś porażka , niby chwile biegną po czym się zatrzymują by pomalutku do Ciebie podejść i atakować pojedynczo trochę to śmiesznie wygląda . To tego co 2 "zombiak" jest taki sam , chłopaki mogli się trochę postarać . Nastepnie strefy postrzału niby istnieją przeciwnik reaguję jak dostanie w nogę głowę itp , co z tego skoro po za krwią tryskającą po postrezale nic się z nimi nie dzieję po za HS gdzie główka pęka czyli wszystko to co mieliśmy na ps2 w RE4 , chyba jednak dobrze ktoś powiedział że to RE4 w HD , gra niestety póki co zawodzi.

 

zagrasz na najwyższym poziomie, to będą do ciebie podbiegać, na odległość metra, czy może nawet w biegu będa cie atakować. tak przynajmniej było w RE4.

Odnośnik do komentarza
Witam wszystkich forumowiczów !

Ja wiem ,że ten temat byl juz poruszany ale....trochę sie spoźnilem w temacie demka grywalnego Resident evil 5 i mimo informacji na forum nijak nie moge sobie poradzic by to "cudo" przetestowac. <_<

Nie moge znaleść go pod linkami np. mediafile (usuneli czy co ?) , zalogowalem sie na japonskim koncie xbox live zciagnolem demo Biohazard i...dalej nic bo pokazuje ,że konsola ma inny region a przeciez niektorzy pisali ,że tak zrobili i dziala więc juz nic nie kapuje? Czyzby nagle zaregionowali te demko na japonskim xbox live ?

Blagam pomocy !!!! Z gory wielkie dzieki !!!

Pozdro :D

 

Wystarczy, ze sie wylogujesz i zagrasz na jakims profilu offline :) Miałem ten sam problem, ale wylogowanie z Live! pomogło ;)

 

Dzieki za pomoc ale zrobilem jak napisales i nic ..ciagle ten sam cholerny komunikat mi wyskakuje: "kod regionu plyty jest niezgodny z konsolą ".zmienialem ustawienia regionalne, wylogowywalem sie, gralem offline na 2 roznych loginach i za karzdym razem to samo przy prubie odpalenia Residenta 5 ktory widnieje w mojej bibliotece gier ! Nie wiem moze jeszcze cos robie nie tak ? Moze jestes w stanie cos jeszcze podpowiedziec.....

Odnośnik do komentarza

nie gralem w re4. tzn pogralem chwile ale mi nie podeszlo ;)

 

wlasnie wymeczylem z kumplem demko na splicie :D masakra , bardzo mi sie podoba, co-op fajnie sie sprawuje,

split jest tak podzielony zeby bylo widac caly obraz, nie tak jak w GOW gdzie masz w pionie uciety obraz :/ imo dobre rozwiazanie, jak masz spore LCD to wszystko ladnie bedzie widac :) no ale zauwazylem spadki framerate na splicie :/

 

dla mnie must have

Odnośnik do komentarza

Nowe (stare?) screeny

http://www.neogaf.com/forum/showthread.php?t=345633

 

Niektore wygladaja bardzo, ale to bardzo dobrze inne zas wygladaja do du*y. Fajne sa modele krokodylkow i naszego bohatera, natomiast niektore teksturki wygladaja wrecz strasznie... woda tez nienajlepsza, a tak dokladnie przygladajac sie screenom wydaje mi sie, ze interakcja z nia tez nie bedzie na poziomie GoW 2 czy tez Res2.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...