Skocz do zawartości

Resident Evil 5


liquid

Rekomendowane odpowiedzi

Czy te skarby, co trzeba znaleźć to trzeba w jednym podejściu czy można jakoś w dwóch/wybierając chaptery?

 

E: To samo z tymi emblemami. Trzeba w jednym przejściu gry zebrać wszystkie czy można sobie ciułać?

 

 

Grę dopiero zacząłem i jest to mój pierwszy Resident, więc fabularnie nieco stracę, no ale trudno się mówi. Jak na razie w sumie na plus. Do sterowania chwilę się przyzwyczajałem, bo rzuciłem się od razu na Veterana, ale generalnie nie mam do niego zastrzeżeń. Ot, taka formuła gry. Graficznie jest IMO świetnie, tylko na razie klimat mi nie pasuje. No ale zobaczy się z czasem.

Edytowane przez Khadgar
Odnośnik do komentarza
Grę dopiero zacząłem i jest to mój pierwszy Resident, więc fabularnie nieco stracę, no ale trudno się mówi.

Biorąc pod uwagę niektóre, bardzo istotne elementy fabuły (vide finałowe rozstrzygnięcie wątku postaci Chris-Wesker) to prawie tak jakbyś od razu, bez zapoznania z poprzednimi częściami zaczął grać w MGS4.

 

- Da sie zostawic partnerke i samemu pohasac po planszy w celu wyrzniecia przeciwnikow?

- Jest mozliwosc zaczecia new game na np. PRO bez ekwipunku z Veteran'a?

- Sa lagi online? Jak sa to czy bardzo przeszkadzaja w rozgrywce?

- Jaki poziom reprezentuje PRO?

- niestety, nie ma takiej opcji

- możesz co najwyżej zacząć na ng+ i odłożyć wszystkie przedmioty do przechowalni (idiotyzm, wiem)

- nie grałem on-line, więc nie wiem

- grając w trybie lamer-mode (infinite ammo, tudzież wracanie do poprzednich chapterów po naboje/ziółka/kase na bazooke) professional zamienia się w mega easy; grając 'normalnie' z drugim graczem też nie jest zbyt ciężko, za to w singlu momentami można rwać kłaki z głowy (przy czym trudność tutaj wynika raczej z głupoty konsolowego pomocnika).

 

E:

A co z tymi emblemami i skarbami?

Raczej można sobie ciułać w dwójke (nie sprawdzałem, ale to raczej logiczne).

Edytowane przez Seigaku
Odnośnik do komentarza

dla mnie gra jest swietna, nieco czasochlonna jesli ktos chce zmasterowac , ale to dla mnie nie jest wada. mam muz wszystko na S z wyjatkiem 3 scen na professional. gra nie jest moze jakos bardzo trudna jednak wymaga troche treningu. nieco lamerska jest mozliwosc uzycia ekwipunku na kazdym dostepnym poziomie trudnosci jednak w zamian jest to ze przeciwnicy sa nieco szybsi i wytrzymalsi niz na 4. pozatym na professionalu zlikwidowano cala amunicje lezaca na widoku , co znaczaco zmniejsza jej zasoby. imo latwiej zaliczac oceny S grajac solo. paradoksalnie slaba inteligencja konsolowego towarzysza pomaga w uzyskaniu wiekszej ilosci killi oraz lepszej celnosci. daje tylko towarzyszce apteczki i ustawiem jej zadanie na "cover" , reszta juz sie "sama" robi.

Odnośnik do komentarza

Wlasnie udalo mi sie ukonczyc re5 i jesli o mnie chodzi to mocne 6 /10 ale co-op to juz inna bajka i 9/10 sie nalezy jak nic :) towarzyszka sterowana przez konsole jest glupia jak but przez to mozna se napsuc sporo krwi szczegolnie w pozniejszych etapach gdzie wspolpraca jest nad wyraz wymagana a amunicji brak takze polecam chociaz sprawdzic tryb co-op bo daje rade ;) teraz zabieram sie za killzone 2 :D:D:D

Edytowane przez Vamp
Odnośnik do komentarza
Wlasnie udalo mi sie ukonczyc re5 i jesli o mnie chodzi to mocne 6 /10 ale co-op to juz inna bajka i 9/10 sie nalezy jak nic :) towarzyszka sterowana przez konsole jest glupia jak but przez to mozna se napsuc sporo krwi szczegolnie w pozniejszych etapach gdzie wspolpraca jest nad wyraz wymagana a amunicji brak takze polecam chociaz sprawdzic tryb co-op bo daje rade ;) teraz zabieram sie za killzone 2 :D:D:D

Właśnie dlatego nienawidze co-op w grach. Dają ci jakiegoś bohatera do pomocy, który ciągle ginie i nic nie umie. Tym bardziej, że wolę sam przechodzić grę - jak bede z kimś chciał pograć, to odpalę multi i tyle.

Odnośnik do komentarza

Dlatego Ci nie działa. Dodatek musi być też z terytorium NTSC (w Twoim przypadku). Czyli musisz kupić na PS Store USA. Nie powinno być problemu bo polską kartą tam można kupować.

 

EDIT: DJ1988 był szybszy.

 

 

Dodatek fajny i przyjemnie się gra. Przynajmniej w Team Survivors bo w tylko to grałem. Trochę czasami laguje.

Edytowane przez PiotrB
Odnośnik do komentarza
Oczywiście że przeszedłem. Na samym dole mam tylko tryb Merców. Czy możliwe jest że dodatek ściągnięty z europejskiego PSN może nie działać na grze z USA? Mój RE bowiem jest właśnie za oceanu :)

może, musi a nawet powinien, powinni dawać paragony przecież zgodnie z polskim prawem mamy możliwość oddać towar kupiony w sklepie internetowym w ciągu x dni (nie pamiętam dokładnie)

 

edit

Czy mogę zwrócić zakupiony towar?

Tak. Zwrot zakupionego towaru może nastąpić w wyniku postępowania reklamacyjnego oraz w przypadku zakupu dokonanego poza lokalem sprzedawcy (np. u nas w domu) i umów zawieranych na odległość (np. zakupionych przez telefon lub internet), a także gdy strony tak postanowiły.

W przypadku zakupu towaru przez internet na podstawie ustawy z dnia 2 marca 2000 r. o ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny, mamy prawo do zwrotu towaru bez podania jakiejkolwiek przyczyny w okresie do 10 dni od otrzymania towaru, a w przypadku kiedy sprzedawca nas nie poinformował o tym prawie to czas jego obowiązywania wydłuża się nawet do 3 miesięcy.

Wysyłając towar do sprzedawcy należy dołączyć oświadczenie o odstąpieniu od umowy.

http://www.sklepy24.pl/zakupy/zwrot_reklam...lep/internetowy

 

kufa trza będzie zacząć egzekwować prawo za które Lechu skakał przez płot

Odnośnik do komentarza

Spoko. Mam kolega za wersję PAL RE5. Pożyczę, aktywuje Versusa i mu oddam. Pytanie tylko czy savy z wersji US będą działały z wersją PAL. Pytanko teraz takie. Czy jeżeli zainstaluje grę z płyty PAL to jak później będę chciał grać z płyty wersji US będzie działać? Głupie pytanie ale w tym przypadku dość ważne dla mnie :) A jeżeli nic z tego nie wyjdzie to odsprzedam najwyżej po niższej cenie koledze ten dodatek ;)

 

PSN chyba nie oddaje kasy za ściągnięte rzeczy. Bo nie udowodnisz im że tego nie używasz :D

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...