Skocz do zawartości

Jaką grę wybrać?


kotlet_schabowy

Rekomendowane odpowiedzi

Czołem.

 

Czy ktoś może mi polecić gry w stylu "Black"?

 

Z góry mówię, że "Killzone" mi nie podchodzi. Zdecydowanie wolę rozgrywkę taką, jaką prezentuje "Black" - wojna ludzi z ludźmi, zróżnicowane poziomy (i otwarte z rogrywką typu "stealth" i ciasne pełne akcji z kompanami u boku i palcem ciągle na spuście), dobrze odwzorowane bronie, akcje solo ale i z drużyną do pomocy, ze sterowaniem, które nie przypomina paralityka w konwulsjach (jak np. celownik optyczny w "Killzone").

 

Spośród opisów i filmów w sieci wybrałbym "CoD:3", ale nie miałem okazji w niego osobiście grać stąd moje pytanie do znawców tematu :)

 

--

Pozdrawiam, Rudiok

Odnośnik do komentarza
Czołem.

 

Czy ktoś może mi polecić gry w stylu "Black"?

 

Z góry mówię, że "Killzone" mi nie podchodzi. Zdecydowanie wolę rozgrywkę taką, jaką prezentuje "Black" - wojna ludzi z ludźmi, zróżnicowane poziomy (i otwarte z rogrywką typu "stealth" i ciasne pełne akcji z kompanami u boku i palcem ciągle na spuście), dobrze odwzorowane bronie, akcje solo ale i z drużyną do pomocy, ze sterowaniem, które nie przypomina paralityka w konwulsjach (jak np. celownik optyczny w "Killzone").

 

Spośród opisów i filmów w sieci wybrałbym "CoD:3", ale nie miałem okazji w niego osobiście grać stąd moje pytanie do znawców tematu :)

 

--

Pozdrawiam, Rudiok

 

Jeśli grałeś w coda 2 to możesz spokojnie kupić 3. Jak dla mnie gra warta polecenia.

Edytowane przez Gromi
Odnośnik do komentarza
Mam pytanie jak sądzicie czy wyjdą na ten sezon nowe gry sportowe czyli nba 2k10 lub pes 2010?

 

Pro Evolution Soccer 2010 Playstation 2 Release Date: September 30, 2009

NBA 2K10 Exclusively on PlayStation 3 Release Date: October 31, 2009

Edytowane przez Labtec
Odnośnik do komentarza

W których częściach FIFA na PS2 można robić Dudek Dance? I czy w którejś można robić własnoręcznie "cieszynki" jak na PS3?

Czyli automatycznie pytanie, którą część FIFA kupić tak właśnie "dla funu" - czyli cieszynek, dudek dance i takich bzdur. Do normalnych meczów mam PES2 i PES5, ale chciałbym czasem z kumplami zasiąść i się pobawić w taniec itepe.

Odnośnik do komentarza
Witam ;)

 

Mam pytanie do znawców tematu.A mianowicie:

Zastanwiam się na kupnem gry God Of War 2(god of war przeszedłem wzdłuż i wszerz) a Devil May Cry(pierwsza część)

Która z tych gier bardziej cieszy oko,efekty walki itd.

Co polecacie bardziej?

 

Oczywiście, że GoW2! Gierka rządzi w każdym aspekcie!! Wiem co mówię, bo przeszedłem obie z 10 razy 8)

Odnośnik do komentarza
Witam ;)

 

Mam pytanie do znawców tematu.A mianowicie:

Zastanwiam się na kupnem gry God Of War 2(god of war przeszedłem wzdłuż i wszerz) a Devil May Cry(pierwsza część)

Która z tych gier bardziej cieszy oko,efekty walki itd.

Co polecacie bardziej?

obie gry są świetne, ale God of War (zarówno 1 jak i 2) są znacznie bardziej wciągające i dają więcej przyjemnsoci z gry.

GoD2 na pewno znacznie bardziej cieszy oko, w końcu to jedna z najładniejszych (chyba anwet najładniejsza) gra na ps2. Lokacje poprostu wgniatają w fotel. Nie moglem sie nadziwić jak to możliwe, taka grafa na ps2?

Grałeś w jedynkę wiec sam wiesz. Ta gra wymiata!

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Tak, Red Faction to bardzo dobra strzelanka. Mam dwójkę, jedynki nie sprawdzałem, a gra ma bardzo dobry system zniszczeń, fajny multiplayer (na 4 + boty), masę aren, postaci do odblokowania i świetne bronie, polecam.

 

A ja mam takie pytanie: Czy na PS2 jest jeszcze jakaś strzelanka w której mógłbym grać na 4 z botami? Nie interesuje mnie Time Splitters, bo ma za lekki klimat, słyszałem o Cold Winter, opłaca się w to zagrać?

Odnośnik do komentarza
Mam takie pytanie, czy opłaca się kupić obydwie części Red Faction?słyszałem ze gra nie jest zła, ma dobry system zniszczeń i w miarę gameplay i jeszcze mam pytanie o Street Fighter Alpha Anthology, opłaca się ją kupić?

 

Red Faction część pierwsza, pamiętam, że bardzo dobrze się przy niej bawiłem. Tyle, że grałem na Piecu ( ale o wersji na ps2 też wiele dobrego słyszałem ). W dwójkę nie grałem, ale niby średnia. Co do systemu zniszczeń - można faktycznie rozwalić tylko to co zaplanowali autorzy, ale w momencie, gdy gra wyszła to i tak całkiem nieźle to wyglądało.

Odnośnik do komentarza
Gość Siwy_
A ja mam takie pytanie: Czy na PS2 jest jeszcze jakaś strzelanka w której mógłbym grać na 4 z botami? Nie interesuje mnie Time Splitters, bo ma za lekki klimat, słyszałem o Cold Winter, opłaca się w to zagrać?

 

a quake'a sprawdzales ? jest multi na 4, nie wiem tylko czy mozna dodac boty bo nie mam multitapa do ps2

Odnośnik do komentarza

Mam mały problem. Zastanawiam się nad kupnem dobrego Rpg na ps2 i zastanawiam się na final fanyasy X i final fantasy XII. Wiem, ze w X finalu jest system walki podobny do poprzednich części, a w XII wprowadzono możliwość poruszania się po polu walki, gambity, licencje itp. Mam więc pytanie. Która część jest lepsza i czy dają one tyle samo frajdy :D co final IX na PSX (aktualniue w niego gram)???

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...