Skocz do zawartości

CRASH Bandicoot


Sephirath

Rekomendowane odpowiedzi

Mam przygotować o serii Crash na potrzeby zestawienia najlepszych serii w PE. Mam pytanie do Was, bo samemu sobie z dylematem nie poradzę - czy do 'serii' gier o Kraszy Bandycie wliczać CTR i Crash Bash?

 

Są to świetne przykłady gier, ale jeśli bym ich nie wliczał to też i by Crash Nitro Kart odpadło, a jednak te trzy tytuły są w swojej klasie całkiem spoko...

 

Jak radzicie?

Odnośnik do komentarza
  • 4 miesiące temu...
  • Odpowiedzi 21
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Mam przygotować o serii Crash na potrzeby zestawienia najlepszych serii w PE. Mam pytanie do Was, bo samemu sobie z dylematem nie poradzę - czy do 'serii' gier o Kraszy Bandycie wliczać CTR i Crash Bash?

 

Są to świetne przykłady gier, ale jeśli bym ich nie wliczał to też i by Crash Nitro Kart odpadło, a jednak te trzy tytuły są w swojej klasie całkiem spoko...

 

Jak radzicie?

 

W sensie: należące do serii gier z Crashem tak. Ale do nazwijmy to, sagi IMO nie.

 

Crash Bash robiła już nowa firma. Crash Nitro Cart "jest spoko"? Przecież to totalne dno, nie sięgające nawet do pięt CTR. Podobnie jest z resztą wypocin Vivendi czy kto tak robił te na PS2. Prawdziwy Crash to Crash1/2/3 i cukierek CTR.

 

//nie ma to jak na czasie odpowiedź he he

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • 1 rok później...

Oczywiście, że pisać chociażby jako wzmiankę. Mimo iż seria straciła niemal wszystko po zmianie developera to i tak są to nadal przygody naszego jabłkożercy. Zgadzam się, że klimacik był tylko przy 1/2/3 i CTR. Crash Bash już był średni a potem była tylko tendencja spadkowa, ale to też jest względne bo np. młodemu pokoleniu które nie poznało początków Crasha kolejne części mogą się podobać bo klimaciku drewnianych skrzynek, TNT i smaku jabłek nie zaznali.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
  • 1 rok później...
  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 6 miesięcy temu...
  • 4 miesiące temu...
  • 4 miesiące temu...

Mam pewien problem z Crashem 3.

Gram na PS2 i chyba są jakieś błedy w emulacji

Po pierwsze muzyka jest chyba dużo za szybko, ale to nie do końca jest problem, gorsze jest to, że chyba są jakieś przekłamanie w niektórych mapkach na time trialu.

Np. 5 lvl na skuterku jadę tak samo jak gość na filmiku na platinum i mimo ogromnych starań zawsze jestem daleko za nim, co wydaje mi się prawie niemożliwe.

To samo mam np. w 3 lvl Orient Express, za to np. w Mad bombers udało mi się pobić czas developera gdzie ludzie pisali, że nie mają pojęcia jak to zrobić...

Strasznie to dziwne

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...