Skocz do zawartości

P2P


elsaint360

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 74
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Lol, to są jeszcze ludzie którzy nie wiedzą, że im krótszy kabel to tym lepiej? Ja mam kable do kompa podocinane jak najkrócej [wszystko na styk - oprócz głośników, bo tu to nie ma znaczenia (może się myle?)] - a myszka, pad, klawa kupiłem bezprzewodowe i o jakieś 10% lepsza wydajność ich (czułość).

 

ps. Był o tym temat na pewnym forum o grach online - kolesiowi klawiatura 'lagowała', skrócił i od razu było si.

Odnośnik do komentarza

Mialem podobny problem. Tez nie wiedzialem, co z tym zrobic, wiec spytalem kumpla informatyka. Okazalo sie, ze jedynym rozwiazaniem jest skrocenie kabla. Trzeba bylo po prostu odciac kawalek. U mnie bylo to ok. 20 cm. Najpierw ucialem 18 cm, ale okazalo sie, ze to za malo. Bedziesz musial poprobowac. Jak ping nie bedzie sie zmniejszal, to utnij kolejne 1-2 cm. Powinno pomoc.

Odnośnik do komentarza

Robić robią na bank - ale biorą za to bajońskie sumy, chociaż to łatwe jak nie wiem jest...

 

Po prostu odcinasz kabel, potem łączysz kabelki odpowiednio kolorami - chociaż nie wiem dokładnie z czego się składa 'kabel od internetu' możliwe, że coś a'la kabel koncentryczny (koncentryk).

Odnośnik do komentarza

Najpierw musisz wylaczyc kompa. Pozniej bierzesz nozyczki i tniesz, mniej wiecej w tym miejscu:

cable_cord.jpg

(fotka instruktazowa z serwisu)

 

Najpierw odetnij na oko gdzies 18 cm, bo to minimum, a moze sie okazac, ze starczy. Jak nie starczy, to tnij dalej, az do skutku. Jesli zauwazysz wyrazna poprawe, to znaczy, ze wszystko zrobiles tak, jak nalezy. Jakby co, to moge pozniej wrzucic fotke, jak to u mnie wyglada.

Edytowane przez RoL
Odnośnik do komentarza

gdzies tu byl moj topic na ten temat wlasnie. w serwisie koles krzyknal 120zl (!) a tu chopaki mi pomogli, ucialem, mialem drobne problemy z polaczeniem ale w 15 min sobie poradzilem, pozniej pomoglem innym kumplom i nawet troszke kaski na piwko i nowe gierki wpadlo. teraz wow czy counter strike smiga jak nigdy i to na tym samym laczu!

Edytowane przez STRETCH
Odnośnik do komentarza

Ja się przyznam bez bicia, że choć wydawało mi się to trochę nielogiczne, to jednak dopiero informatyk co net sprzedaje spytał: "Eee, ale chyba odciąłeś sobie kabel trochę choć?" A ja zdębiałem i powiedziałem, że "nie". To on w śmiech i było mi głupio. No i potem powiedział, że za pięć dyszek to zrobi, bo dla niego to rutyna. Powiedział, że robi to po znajomości, normalnie bierze 150 zł. Tylko trzeba mieć też właśnie coś do zaciśnięcia - zaciskarkę, albo kombinerki jak kogoś nie stać. Jak ktoś sobie nie radzi z cięciem kabla, to może wpierw zdjąć izolację, jest też taki przyrząd do tego. Oczywiście nie może być pod napięciem, inaczej skończy się to dla nas tragicznie. Skrócił kabel i po kłopocie, nie wiem nawet wszystkich szczegółów, ale miał fajne nożyczki. Fajnie się gra teraz w Delta Force Extreme nawet na brytyjskich serwerach. W sumie to było jakiś czas temu. Obetniesz raz i masz to z głowy :(

 

A słyszeliście o tej teorii, że producenci kabli robią po prostu dłuższe kable, żeby ludzie droższe pakiety internetowe kupowali? Że to niby na porozumienie w USA jest, a jakby skrócili kable od razu, to by były lepsze pingi. No ale nie zarobili by providerzy.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...