Skocz do zawartości

HC ROOM'y


Rekomendowane odpowiedzi

http://img155.imageshack.us/img155/2676/s5001651bv1.jpg

 

bez rewelacji. tak wygląda moje stanowisko do grania na co dzień. nie będę wystawial wszystkiego sprzetu i gier zeby tylko zrobic zdjecie <_< prócz PS2 mam C64 i oryginalnego NES'a. mam tylko takie wrażenie czy ostatatnio w PE pokazują tylko pokoje w których jest big fuckin LCD + x360/PS3 ? no i wogole nowoczesnosc wystroju pokoi króluje. czyżby już zapomniano o prawdziwych HC roomach? może niech zmienią nazwe z HC room na snoob room xD

Odnośnik do komentarza

HC room , to HC gracz . Imo to gracz posiadajacy duzo sprzetu , na kazdy sprzet gry typu exlusive ktore ukonczyl ;) - nieo granicza sie do Playstation , a reszta na stos .Wystroj pokoju- stary mebel , nowy mebel ,to rzecz gustu i czasu , jak kogos jaraja meble pamietajace PRP , SPOLEM , PREDOM to spoko. Wiekszosc tutaj to casuale ;) Jedna konsola , 4 gry i tyle :D

HC to kolo ktory sie temu oddaje , spedza kazda wolna minute , kazda zlotowke itp itd.

 

Wiekszosc sie relaksuje przed konsola , hardcorowcow coraz mniej , gry coraz krotsze i coraz mniej wymagaja.

Edytowane przez luck1985
Odnośnik do komentarza

A co do dyskusji o definicji HC Roomu to zgodzę sie z opinią że dla każdego może być to co innego.

Kiedyś gdy mieszkałem z rodzicami starczał mi mały tv, dookoła niego kable i konsole. Do dziś mam w swoim pokoju u rodziców szufladę z "pamiątkami" typu: Joystick Scorpion (pamięta ktoś ?), kasety do atari, Bajtki, Świat Atari itp.

 

Z wiekiem zmieniąją się nie tylko gusta ale i priorytety, nie zrobię przecież ze swojego salonu w którym gram pokoju z masą plakatów i kabli plątających się w kurzu.

 

 

 

 

@Yeti

 

Ale te naklejki z tv to mógłbyś ściągnąć :)

 

 

Odnośnik do komentarza

 

 

@Bartezoo w pewnym sensie to trochę dziecinne, ale ja jestem dużym dzieckiem ;) Poza tym, zbieranie figurek, to dość kosztowne hobby.

Mam jeszcze kilka figurek (min. 45cm The Crow)

 

@il capitano moja 360 ostatnio chodziła ponad rok temu, jak wyjdzie GeoW2, to trzeba będzie ją wyciągnąć z tej dziury ;)

 

a co do kolekcji gier z PS3, prawie komplet, brakuje tylko pożyczonego AC, ogólnie obecnie już nie mam tyle czasu na granie co kiedyś, więc kupuje tylko bardzo dobre gry, które mnie interesują.

 

 

Ogólnie dzięki za opinie

Odnośnik do komentarza

Ja w zasadzie nie mam się czym chwalić, ot taki mój mały pokoik. Jak widać prym wiodą konsole, a komputer, który stracił głośniki przyzwoite jest zawsze na drugim planie :D Virtua Fighter 4 Evolution jest teraz wszędzie, jutro lecę kupić antyramę i chcę plakacik z PE nr. 72 wrzucić sobie na ścianę- ofkoz na plakacie postaci z VF 4 Evolution ;)

 

zdjcia0020zi3.jpg

w1280.png

 

Skład konsolowej części pokoju to PlayStation 2 Slim, PlayStation 2, Playstation oraz Nintendo 64. Do TV 21' głośniki 2.1 i jakoś sobie daję rade.

Edytowane przez famas_kg
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...