Skocz do zawartości

HC ROOM'y


Rekomendowane odpowiedzi

Oto i mój HC Room. Jest nowy nabytek - 32-calowy Sharp Aquos full HD. Jest też mała kolekcja gierek, a w prawym dolnym rogu na jednym ze zdjęć widać PSP. Pozostało mi tylko zamaskować kable. Co polecacie ? Tylko nie podawajcie mi linków do znanego serwisu aukcyjnego z maskownicami 17cm za 30-40 zł bo potrzebuję jakichś 40-60cm i to taniej. Powiedzcie też czego waszym zdaniem brakuje :).

dsc01936wq1.th.jpg

dsc01938ll2.th.jpg

Odnośnik do komentarza

Jak kupowałem napęd HD DVD to nie miałem Ps3, a cena była niska i do tego pilot który potrzebowałem dodatkowo 3 filmy więc skorzystałem z okazji ;)

Poza tym filmy na BD są drogie więc narazie się wstrzymuję z zakupem ;)

 

Hmmm czy tam meblościanka jest brzydka, może teraz i tak bo się mi nic nie mieści i trochę dziwnie to wszystko wygląda, no cóż czasy się zmieniają, pamiętam jak kupowałem tą meblościankę to miałem na myśli tylko to aby usadowić tam tylko tv crt 21 cali ps2 i ps1 ;)

 

@pogromcamuch

 

Co ta za żaluzje - rolety ???

Drogie to ???

 

 

Odnośnik do komentarza
Oto i mój HC Room. Jest nowy nabytek - 32-calowy Sharp Aquos full HD. Jest też mała kolekcja gierek, a w prawym dolnym rogu na jednym ze zdjęć widać PSP. Pozostało mi tylko zamaskować kable. Co polecacie ? Tylko nie podawajcie mi linków do znanego serwisu aukcyjnego z maskownicami 17cm za 30-40 zł bo potrzebuję jakichś 40-60cm i to taniej. Powiedzcie też czego waszym zdaniem brakuje :).

dsc01936wq1.th.jpg

dsc01938ll2.th.jpg

 

Najlepszy sposób maskowania to tunel w ścianie :P ja tak mam zrobione, ale to przy okazji remontu, bo po takim czymś to jednak całą ścianę malować trzeba

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

A oto mój room a więc tak tu konsolki tak jest jeszcze wii ale półka ją zakryła

dsc0004ro8.th.jpg

Tutaj opracowuje plan zagłady nad światem

dsc0005ws1.th.jpg

Półka antyków ;D

dsc0007tl4.th.jpg

Kolekcja gier na ps3

dsc0008tc3.th.jpg

No i kolekcja reszty gier

dsc0009lo5.th.jpg

Pomieszczenie do gry w killzone 2 ;D

dsc0010hc7.th.jpg

I cuda potrzebne przy podróży

dsc0011kc5.th.jpg

Edytowane przez SpacierShark123
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...