Skocz do zawartości

HC ROOM'y


Rekomendowane odpowiedzi

@Matrox

 

A za 700 z groszem mozna  juz wyszarpać jeszcse lepszego Lumixa FZ8 :D

 

 

@Kwachus

 

Przytulny kącik ale mam pare "ale":

 

Nie za mało miejsca na tym biurku ?? Jedną z konsol mozna postawić w pionie po prawej stronie biurka (tak jak komp tylko z drugiej strony; mały podeścik, by konsola była wyzej i nie łapała kurzu, przykręcony do biurka by sie nadawał w sam raz).

 

Ja rozumiem, ze te zdjecia na szybkensa byly robione ale te kable po prostu kują w oczy. Za tą mebloscianką spokojnie mozna je pochować (mógł byś otwory na kable powiercić w jej tylniej ściance). Kable znikają i masz juz gdzie ułozyć te cd co leza na stercie.

 

Fajny motyw z tv i ps2.

 

ps. a następnym razem zmniejsz rozdziałkę w aparacie :D

Odnośnik do komentarza
@Matrox

 

A za 700 z groszem mozna juz wyszarpać jeszcse lepszego Lumixa FZ8 :D

 

Moglbym sie spierac :)

 

z pulp fiction :D gdzie go zdobyłeś kwapi ? ;)

 

Poszukajcie na allegro lub w sklepach z plakatami, podpowiadam: google+plakaty ;P

 

Zafundowalem sobie maly remont w pokoju, malo sie nie zabilem wiertarka, ale mysle, ze efekt jest :)

 

Musze jeszcze tylko kupic uchwyty na glosniki.

 

DSCF4122.JPGDSCF4123.JPGDSCF4124.JPG

Edytowane przez Matrox
Odnośnik do komentarza

Jesny czy to jakis ogromny problem ,zeby zrobic ostre zdjecia? Z ostatnich 3 czy 4 HC Roomow ,tylko ten od kwapiego widac dokladnie :D I cos widze, ze polowa ludzi jedzie na TV Samsungow, ciekawe czy dlatego ze sa dobre cena/jakos czy sa tanie xD Zwierzak, chcesz sie pozbyc chyba kodow na golda, skoro im robisz zdjecie :D

Odnośnik do komentarza

Odpowiadam:

 

Pulp Fiction z plakaty.pl :D

 

Ten jezusek, no cóż. Do kościoła chodzę raz do roku, nie jestem religijny, ale wisi i specjalnie mi nie przeszkadza. Chociaż....zaraz go zdejmę. Ale ja jestem szataaaaan!!!

 

Matrox: Te kable wyglądają okrooopnie. Od telewizora w góre pokój super :D

Zwierzak360: Czym robiłeś te zdjęcia? Gorzej niż słaba komórka. Ja jak już mam pokazywać to w jakości co najmniej dobrej. Ale ogólnie schludny pokoik. Lubię takie. Może kiedyś zrobie sobie ekstra-snobowy pokój high tech ;)

Odnośnik do komentarza
Ale Jezuskiem nad biurkiem mnie rozwaliłeś :)

 

Czy to jakaś ujma, powód do wstydu, tak zwana 'siara' jeśli ktoś przedstawi w jakikolwiek sposób swoją religię/religijność?

Nie jestem fanatykiem gotowym wyprawiać zbrojne krucjaty...

 

Ten jezusek, no cóż. Do kościoła chodzę raz do roku, nie jestem religijny, ale wisi i specjalnie mi nie przeszkadza. Chociaż....zaraz go zdejmę.

 

... chociaż jak widać, niektórzy się tego wstydzą. Prawdę mówiąc niespecjalnie obchodzi mnie podejście innych osób do spraw wiary, jednak śmieszy mnie to, że kiedy jedna osoba wytyka, tudzież śmieje się bo w danym pokoju jest krzyżyk/obrazek etc. To osobnik, któremu zwrócono uwagę od razu tłumaczy się z tego faktu, tak jakby siedział na przesłuchaniu w kryminale pod zarzutem ciężkiego przestępstwa... :P

 

Tyle tytułem dywagacji.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...