Skocz do zawartości

HC ROOM'y


Rekomendowane odpowiedzi

www.cdcovers.cc mości panie :]

 

Ale za telewizor szacun, świetna marka, Elemis jeszcze parę miesięcy temu stał u mnie w pokoju ;]

 

 

Dzięki, i niech cię ucieszy fakt że zapewne będę używał go jeszcze przez co najmniej rok ;] A meble się zmienią, bo w lipcu zmieniam pokój :]

 

I jak........jestem HC? :]

Edytowane przez Konar$ky
Odnośnik do komentarza

Jestem świeżo po zmianie pokoju, więc myślę, że pochwalę się swoim pokoikiem, a dokładnie hardkorowemu kącikowi. ;]

Chciałem zredukować ilość ciągnących się kabli, jak tylko się da. Na górnej półce znajdują się dwie stacjonarki (Ps2 i Psone z uszkodzoną klapką), a na dole dodatkowe dwa pady do psxa, multitap oraz inne badziewia (dyktafon na kasetki, discman itp.). Dodatkowo wykorzystałem zamykane półeczki na posegregowanie płyt, po prawej filmy i gry na psxa, po lewej psp i ps2 (które tymczasowo pożyczyłem kumplowi). Kolekcja gier co prawda wydawać się może uboga, gdyż musiałem dużą część tytułów z powodów finansowych sprzedać, ale powoli zaczynam ją uzupełniać (zaczynam od PS1). Dodatkowo odziedziczyłem po rodzicach dosyć duży telewizor, który pewnie ma już dekadę, ale spisuje się bardzo dobrze.

 

rum001fp3.th.jpg

 

Posiadam też jeden gadżet, który co prawda nie jest związany z konsolami, ale też daje mnóstwo dobrej rozrywki, a mianowicie stół z piłkarzykami od Pepsi. (:

 

rum002dr0.th.jpg

Edytowane przez Pan Pieczarka
Odnośnik do komentarza

to akurat było zdjęcie dla forum Nagłego Ataku Spawacza i to własnie na TBSie jest ta "polanka"... hantelki to oldskul bo mają 11lat :)

 

większość rzeczy zwykle leży tak jak na zdjęciu, tj. psp ps3 i cedeki + gry ale nie tak rozrzucone... reszta na innym biurku się wala nielicząc wagi i przecieru z zielonych pomidorów :/

Edytowane przez Fredder
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...