Skocz do zawartości

Dlaczego kupię Wii


Gresh

Rekomendowane odpowiedzi

ale to chyba jak się gra we dwoje....

 

Ale i ja zauważyłem pewne objawy transgeniczności Wii.

Kupiłem w Wii zeby zagrać w coś innego i ponownie poczuć radość z grania ( dopracowane tytuły z Xboxa 360 i PS3 ostatnio mnie znudziły sztampowością, genialną acz odtwórczą grafiką - wszedzie te same bajery, polygony, shadery ). Więc poszedłem i zakupiłem odrazu Wii i DS - bo kiedyś na nintendo sie wychowałem - a stare przysłowie mówi, że trzeba wracać do korzeni.

 

Wracając do transgeniczności. Siedze w pokoju gram na wii w Zelde ( kurna marzenie, chociaż wole Wind Waker style i Hourglass style ). Przechodzi moja luba, notorycznie w(pipi)iona ( sesja, zapracowanie itd, chłopak notorycznie grzeje na konsolach i ma dużo wolnego czasu ), i patrzy na Linka jak jest pod postacią Wilka - i się nawet uśmiechnęła - powiedziała że bardzo ładne ( Studjuje na ASP ) i że niech się ta sesja skończy to pogra ze mna w Mariana ( Galaxy )

 

W morde - ale się uradowałem.

 

Nintendo kocham, i kupuje - za to że idą swoją drogą, czasem konserwatynie ( dialogi w grach, brak dubbingu ) a czasem bardzo oryginalną :)

I jest w tym sens i jakaś siła.

Odnośnik do komentarza
  • 3 miesiące temu...
  • Odpowiedzi 94
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Kiedy kupie Wii? To proste - nigdy.

Jeśli miałbym zacząć od plusów , to powiem , że nie widze w tej konsoli takowych.

 

jeśli wchodzisz w ten topic żeby pośmierdzieć, lepiej nie wchodź ;) pzdr

 

Wii mam od jakiegoś czasu, konsola inna, przełomowa czy nie, czas pokaże... Dla hardcorowców z epoki SNESa i N64 strzał w dziesiątkę (classic controller idealnie spełnia swoje zadanie) Mario Galaxy - przełom, mam nadzieję że Sony pokaże jeszcze coś oryginalnego jak za czasów psone, ja dla casuali (i fanów starych gier N) nie widzę innej opcji oprócz wii - jest po prostu zajedwabiste

Odnośnik do komentarza

Temat zwie się Dlaczego kupię Wii. Inteligentniejsi zrozumieją, że tutaj odzywają się ci, którzy chcą takową kupić. Ty najwyraźniej nie chcesz, to poh.uj tu wchodzisz? Wiem że dzis na topie jest cynizm itd ale no..., no poh.uj.

 

Ja kupię ze względu na wiele gier party-games, które spodobają się więcej ludziom, niż jakieś skomplikowane strzelaniny.

Dużo ciekawych gier - to będzie kontorwersyjne - mniej ma takich Xbox 360. Zanim ktokolwiek zacznie tu bluzgać, wymieniając dziesiątki mrocznych fpp, to się niech powstrzyma - chodzi o mój gust, tj. przygodówki, wesołe platformery.

No i pad.

Odnośnik do komentarza
Gość Albert Wesker

uwielbiam tych "megafakinhardcorowcow" ktorzy sraja na "zdziecinniale" gry typu Mario Galaxy ale czego oczekiwac po pokoleniu Playstation? nigdy nie grali na Snesie (szczali wtedy w majty), na N64 nie bylo ich stac, GCN zignorowali... skad moga wiedziec o potędze takich tytulow jak Mario, Metroidy, Eternal Darkness, Zeldy, cudne gry od RARE i wielu innych gier dostepnych tylko na konsolach Nintendo?

Odnośnik do komentarza
Co inteligentniejszi zrozumieją , iz kazdy ma prawo do swego zdania.

 

To prawda. Ale wyraża się je w odpowiednich tematach.

Ogólnie ludzie leją na gre pokroju Mario, gdyż średnia wieku gracza się zwiększa. A takiemu bykowi raczej nie przystaje ganianie wąsatym hydraulikiem. Przynajmniej w polsce. Tera to musi być krew, krew i krew. A, i jeszcze krew.

Odnośnik do komentarza

Dlaczego kupię Wii? Bo wychodzi na niego TENCHU 4 i to nie byle TENCHU 4, a TENCHU 4 robione przez ACQUIRE (czyli ekipę od pierwszej i drugiej części). Kocham Tenchu.

 

Ponadto kupię Wii dla wspaniałego Metroid Prime, Zeldy, a także No More Heroes, czy zapowiadanego Fatal Frame 4... No i być może dla gry od Yasumi Matsuno (gościa od FFTactics, Tactics Ogre i Vagrant Story), jeśli plotki okażą się prawdziwe i gość rzeczywiście coś tam na Wii tworzy...

Edytowane przez Belcoot
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Kupie Wii, bo po prostu uwielbiam gry Nintendo. Dodatkowym plusem jest Virtual Console. Zawiodłem się na X360, gry w większości mi nie odpowiadają klimatem. Blasterki i laserki w Halo 3 czy Mass Effect to nie dla mnie, a takich gier jest coraz więcej. Ale ta cena Wii! Kiedy mają zamiar spuścić trochę z tej absurdalnej ceny konsoli?

Odnośnik do komentarza
Ale ta cena Wii! Kiedy mają zamiar spuścić trochę z tej absurdalnej ceny konsoli?

Pewnie w przyszłym życiu :/

Na pocieszenie: przy obecnym kursie funta gry na Wii można łapać po 100zł od sztuki, więc w sumie nie jest tak źle.

 

A VC RZONDZI, zwłaszcza dla kogoś, kto nie miał nigdy do czynienia z oryginalnymi platformami. Moim faworytem jest PC-Engine :)

 

Odnośnik do komentarza

Ja WII kupię dopiero jak dość mocno stanieje. Tak do poziomu 500-600zł.

 

Konsolę te kupie dla takich gier jak RE4 Wii Edition, Zelda, Metroid.

Liczę tez bardzo, że wyjdą gry RPG z wykorzystaniem Wiilota. Chciałbym grę typu Morrowind. Też chciałbym bardzo jakiś RPG ala Tales Of Symphonia, FF CC (który juz zmierza na Wii) i tego typu gry wykorzystujace Wiilota.

Odnośnik do komentarza
  • 5 tygodni później...

Kupie wii dlatego ze jestem fanem serii Resident evil więc nie przepuszcze takich tytułów jak Re:UC oraz Re4 wii edition a poza tym jest jeszcze parę świetnych tytułów na Wii. Podoba mi się także sterowanie i design tej konsolki. Poza ty ma wyjść RE0 dla wii pewnie port z sterowaniem pod Wiilota ale i tak warto :D no i virtual console :P

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...