Opublikowano 21 listopada 200816 l Swietnie, na caly moj post ludziska uczepili sie emisji programu. Czy to popoludnie, czy przedpoludnie? Czy wieczor, czy rano. KIj z tym. Temat traktuje o czyms wiecej. ale wiekszosc nie czyta tak dlugich postow, wiec na drugi raz skroce swoje wywody to moze wiecej ludu odpowie rzeczowo, a mniej uczepi sie jednego zdania. Hawk, wierni gracze. Milego przedpopoludniowego wieczoru zycze to all ;P Edytowane 21 listopada 200816 l przez POL_SouL
Opublikowano 21 listopada 200816 l Program jest ok, nic specjalnego, nie ma porownania chociazby do takiego Gameboxa,
Opublikowano 21 listopada 200816 l Zauwazylem tez tendecje panow do faworyzowania jednej konsoli (nie powiem ktorej) Napisz jakiej, bo myślę, że po prostu w tej chwili ta konsola się lepiej trzymała i tyle, ale może coś przegapiłem. Ogólnie te ich kawały niezbyt mnie śmieszyły, jednak doceniłem je po obejrzeniu Game Time (żenua). Recenzje są w miarę sprawiedliwe, a lektor ma świetny, telewizyjny/radiowy głos. Nie pasują mi recenzje gier na PC - raz, że mój PC się do grania raczej nie nadaje, a dwa, że jakieś strategie mnie wcale nie ruszają (pół biedy jak jakiegoś FPS'a pokażą). No ale wiadomo, że nie zrezygnują z PC-tów, zbyt wiele ludzi je ma. A, to na 99% przypadek, ale trochę zaskoczył mnie tekst przy recenzji Saints Row 2, cytat z jakiejś hip-hopowej piosenki, po czym prowadzący dodał "tak mawiał poeta", dokładnie jak w recenzji SR2 w PE (tyle że tam był cytat z innego utworu). Mogli by dodać handheldy, ale wtedy to już by musieli mieć więcej czasu. Podsumowując, chyba najlepszy program o grach jaki widziałem. O.
Opublikowano 21 listopada 200816 l Moze sie myle, ale odnioslem wrazenie, ze nagminnie pokazywane sa tytuly z X'a mimo, ze ta sama gra byla rowniez wydana na ps3, oraz te zachwyty nad xpudlem na rzecz chlebaka. Co chwila dykteryjki wrzucane o sztandarowych tytulach na X'a, a gdy w koncu przyszlo mowic o exclusivie na ps3 to otumanione to zostalo zdawkowym "pojawi sie cos nowego na ps3" i kurtyna opada. LBP na szczescie zostalo rzetelnie ocenione, mimo to nadal mam wrazenie, ze panowie bardziej dlubiom w achivementach zapominajac o trofeach. IMO
Opublikowano 22 listopada 200816 l Uważam, że największym kozakiem jaki do tej pory widziałem w telewizji o grach to Review Territory I mądrze mówią i śmiesznie, a nawet momentami absuraldnie, a teksty momentami rozwalają A program gram.tv to jakieś denne coś Edytowane 22 listopada 200816 l przez Re
Opublikowano 23 listopada 200816 l Uważam, że największym kozakiem jaki do tej pory widziałem w telewizji o grach to Review Territory I mądrze mówią i śmiesznie, a nawet momentami absuraldnie, a teksty momentami rozwalają Może i tak, ale nie każdy ma Hypera... Więc w porównaniu do innych (na "normalnych" kanałach), to gram.tv jest kozakiem:). Ale patrząc obiektywnie, to nie jest to program jakichś niesamowitych lotów, jest po prostu dobry. A jako że jest tylko dobry, to nie mam wyrzutów sumienia jak zapomnę go obejrzeć, ba!, nieraz zamiast go oglądać, wolę sobie zwyczajnie poskakać po kanałach.
Opublikowano 23 listopada 200816 l Trochę padaka, ale spojrzę nieraz jak mam czas i ochotę. Gruby ziom mnie trochę irytuje, a najbardziej to ilość recenzji gier strategicznych, tak jakby na Pieca nie wychodziło nic ciekawszego.
Opublikowano 23 listopada 200816 l Program taki se od biedy można obejrzeć. Review Territory lepsze, kolesie rzucają zabójcze teksty a ten chudy nerd( Tadeusz chyba się zowie) rozwala mnie po całości
Opublikowano 23 listopada 200816 l kolesie rzucają zabójcze teksty Zgadzam się. Chociaż nawet czasem gry konkretne mogą mnie nie interesować, to czasem oglądam bo to jak oni ze sobą rozmawiają, albo walą tekstami to przechodzi wszystko i się turla ze śmiechu po glebie:D Takie powinny być programy. Zdystansowane i z ikrą
Opublikowano 23 listopada 200816 l Programik całkiem spoko i teksty czasem rzucą śmieszne. Chociaż rzadko, to rozwalają np. gruby skwitował najnowszy dancing stage: Ja na tą matę nie wchodzę, nie chcę zepsuć... Humor mimo wszystko z(pipi)wszy w RiwiuTeritory np. recka lemingów.
Opublikowano 22 grudnia 200816 l Czy ten program jest jeszcze nadawany? Sprawdzałem Edusat i nic tam nie ma...
Opublikowano 22 grudnia 200816 l Dopiero obczaiłem teaser i jeez. Kogo to głos, weźcie go zmieńcie bo brzmi jak jakiś syntezator mowy.
Opublikowano 22 grudnia 200816 l Jest ten program czy nie? ile razy z ciekawosci wlaczalem edusat po 22 nie bylo
Opublikowano 22 grudnia 200816 l czy na upc cyfrowym ten kanał będzie dostępny? u mnie w Gdyni nie ma ... tzn, wlasnie przelecialem wszystko co mam i nie znalazlem. pozdrawiam
Opublikowano 26 kwietnia 200915 l No nie da się uryć - najlepszy w polsce program o grach. Teraz leci o 12.00. Ale ostatnio pokazują coś odcinki ze stycznia. ALE OGLĄDAĆ i nabijać oglądalność. Niech polski rynek gier się rozwija i rozwija. edit: W SOBOTĘ o 12.00 Edytowane 26 kwietnia 200915 l przez Kisa v16
Opublikowano 26 kwietnia 200915 l a ja nie mam TV4 ale godzina lipna nieraz trafie na owsiak TV albo Patio TV High Score chyba sie nazywa, nawet dobre.
Opublikowano 26 kwietnia 200915 l Ten program ssie, a ich starania bycia smiesznym na sile jakos im nie wychodza...
Opublikowano 26 kwietnia 200915 l Oglądam i jak dla mnie całkiem znośne. Plusem recki gier na pieca bo na tamtym rynku nie znam się już dobrze. Dzięki nim co jakiś czas dorwę jakąś produkcję o której nigdy nie słyszałem. Jeśli preferują X'a to pewnie dlatego, że więcej graczy go ma i chyba Cd Projekt im gierce na 360 funduje.
Opublikowano 2 maja 200915 l Ten program to straszne badziewie. Często podają jakieś newsy sprzed miesiąca i nieprawdziwe informacje. Na siłę próbują być śmieszni i wogóle im to nie wychodzi. W recenzjach walą takimi głupotami i banałami że głowa boli. Rozwalają sytuacje typu prowadzący mówi: grę można wymasterować, teraz wyjaśnię co to znaczy wymasterować Oglądanie tego to strata czasu, nie ma tam nic czego nie znajdziesz w necie wciągu pięciu minut.
Opublikowano 3 maja 200915 l Narzekać każdy potrafi... Program jest OK jest to jedyne takie show zwiazane z grami w polskiej telewizji więc zamiast mamrać jak to macie w zwyczaju lepiej cieszyć się z tego co mamy i jakie mamy gdyż moim zdaniem gram.tv jest na przyzwoitym poziomie.
Opublikowano 18 października 200915 l Jeśli dobrze mi wiadomo to program Gram.tv wyświetlany na TV4 najzwyczajniej upadł. Na Poznań Games Arena ogłoszono, że wymieniony wyżej program zostanie zastąpiony nowym- Allegrą. Program ma traktować o grach konsolowych, o platformie PC-towej ma być jak najmniej. Allegra będzie emitowana w każdą sobotę, dokładnie od 24 października około południa w TV4. Zobaczymy co z tego wyjdzie.
Dołącz do dyskusji
Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.