Skocz do zawartości

Programy telewizyjne poświęcone grom


Rekomendowane odpowiedzi

Swietnie, na caly moj post ludziska uczepili sie emisji programu. Czy to popoludnie, czy przedpoludnie? Czy wieczor, czy rano. KIj z tym. Temat traktuje o czyms wiecej. ale wiekszosc nie czyta tak dlugich postow, wiec na drugi raz skroce swoje wywody to moze wiecej ludu odpowie rzeczowo, a mniej uczepi sie jednego zdania. Hawk, wierni gracze. Milego przedpopoludniowego wieczoru zycze to all ;P

Edytowane przez POL_SouL
Odnośnik do komentarza
Zauwazylem tez tendecje panow do faworyzowania jednej konsoli (nie powiem ktorej)

Napisz jakiej, bo myślę, że po prostu w tej chwili ta konsola się lepiej trzymała i tyle, ale może coś przegapiłem.

 

Ogólnie te ich kawały niezbyt mnie śmieszyły, jednak doceniłem je po obejrzeniu Game Time (żenua). Recenzje są w miarę sprawiedliwe, a lektor ma świetny, telewizyjny/radiowy głos. Nie pasują mi recenzje gier na PC - raz, że mój PC się do grania raczej nie nadaje, a dwa, że jakieś strategie mnie wcale nie ruszają (pół biedy jak jakiegoś FPS'a pokażą). No ale wiadomo, że nie zrezygnują z PC-tów, zbyt wiele ludzi je ma. A, to na 99% przypadek, ale trochę zaskoczył mnie tekst przy recenzji Saints Row 2, cytat z jakiejś hip-hopowej piosenki, po czym prowadzący dodał "tak mawiał poeta", dokładnie jak w recenzji SR2 w PE (tyle że tam był cytat z innego utworu). Mogli by dodać handheldy, ale wtedy to już by musieli mieć więcej czasu.

Podsumowując, chyba najlepszy program o grach jaki widziałem. O.

 

 

 

Odnośnik do komentarza

Moze sie myle, ale odnioslem wrazenie, ze nagminnie pokazywane sa tytuly z X'a mimo, ze ta sama gra byla rowniez wydana na ps3, oraz te zachwyty nad xpudlem na rzecz chlebaka. Co chwila dykteryjki wrzucane o sztandarowych tytulach na X'a, a gdy w koncu przyszlo mowic o exclusivie na ps3 to otumanione to zostalo zdawkowym "pojawi sie cos nowego na ps3" i kurtyna opada. LBP na szczescie zostalo rzetelnie ocenione, mimo to nadal mam wrazenie, ze panowie bardziej dlubiom w achivementach zapominajac o trofeach. IMO

Odnośnik do komentarza
Uważam, że największym kozakiem jaki do tej pory widziałem w telewizji o grach to Review Territory :) I mądrze mówią i śmiesznie, a nawet momentami absuraldnie, a teksty momentami rozwalają:)

Może i tak, ale nie każdy ma Hypera... Więc w porównaniu do innych (na "normalnych" kanałach), to gram.tv jest kozakiem:). Ale patrząc obiektywnie, to nie jest to program jakichś niesamowitych lotów, jest po prostu dobry. A jako że jest tylko dobry, to nie mam wyrzutów sumienia jak zapomnę go obejrzeć, ba!, nieraz zamiast go oglądać, wolę sobie zwyczajnie poskakać po kanałach.

Odnośnik do komentarza
kolesie rzucają zabójcze teksty
Zgadzam się. Chociaż nawet czasem gry konkretne mogą mnie nie interesować, to czasem oglądam bo to jak oni ze sobą rozmawiają, albo walą tekstami to przechodzi wszystko i się turla ze śmiechu po glebie:D Takie powinny być programy. Zdystansowane i z ikrą;)
Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...
  • 4 miesiące temu...

Oglądam i jak dla mnie całkiem znośne. Plusem recki gier na pieca bo na tamtym rynku nie znam się już dobrze. Dzięki nim co jakiś czas dorwę jakąś produkcję o której nigdy nie słyszałem. Jeśli preferują X'a to pewnie dlatego, że więcej graczy go ma i chyba Cd Projekt im gierce na 360 funduje.

Odnośnik do komentarza

Ten program to straszne badziewie. Często podają jakieś newsy sprzed miesiąca i nieprawdziwe informacje. Na siłę próbują być śmieszni i wogóle im to nie wychodzi. W recenzjach walą takimi głupotami i banałami że głowa boli. Rozwalają sytuacje typu prowadzący mówi: grę można wymasterować, teraz wyjaśnię co to znaczy wymasterować :mellow: Oglądanie tego to strata czasu, nie ma tam nic czego nie znajdziesz w necie wciągu pięciu minut.

Odnośnik do komentarza
  • 5 miesięcy temu...

Jeśli dobrze mi wiadomo to program Gram.tv wyświetlany na TV4 najzwyczajniej upadł.

Na Poznań Games Arena ogłoszono, że wymieniony wyżej program zostanie zastąpiony nowym- Allegrą. Program ma traktować o grach konsolowych, o platformie PC-towej ma być jak najmniej. Allegra będzie emitowana w każdą sobotę, dokładnie od 24 października około południa w TV4.

 

Zobaczymy co z tego wyjdzie.

 

 

 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...