Skocz do zawartości

Programy telewizyjne poświęcone grom


Rekomendowane odpowiedzi

Gość Grzehoo

"Najgrywalniejszy" i "turnieji" to niezłe kwiatki, a dykcja jest, delikatnie mówiąc, nie najlepsza ;]. Recka całkiem rzeczowa, widać, że masz pojęcie o recenzowanym tytule i gdyby nie wspomniane przeze mnie mankamenty, byłby to niezły start. Pracuj dalej.

Odnośnik do komentarza

Sama recenzja bardzo mi się podoba, ładnie wszystko zmontowane, dosyć dobrej jakości, czekam na reckę MGS:PO ;).

Tyle, że dykcję masz jakbyś wypił ze 4 browary...

 

Ładnie skomentował to ten koleś:

http://pl.youtube.com/watch?v=CeZGcB7SFiM&...feature=related

 

A ogólnie bardzo mi się podoba, tak dalej a kto wie ;).

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Mam przyjemność zaprezentować drugą już wideoreckę. Tym razem na warsztat trafił Tekken DR. Póki co filmik jest dostępny tylko przez rapidshare, ponieważ youtube odmawia posłuszeństwa, ale niedługo problem powinien zniknąć. Zaleca się też oglądanie na ekranie PSP (pliczek jest już przygotowany do odtworzenia na konsoli).

 

http://rapidshare.com/files/90740686/tekken_dr.mp4.html

 

[edit] Można już oglądać za pośrednictwem Youtube. Zapraszam - http://pl.youtube.com/watch?v=ytEBfErfzKs

Edytowane przez Pan Pieczarka
Odnośnik do komentarza
Mam przyjemność zaprezentować drugą już wideoreckę. Tym razem na warsztat trafił Tekken DR. Póki co filmik jest dostępny tylko przez rapidshare, ponieważ youtube odmawia posłuszeństwa, ale niedługo problem powinien zniknąć. Zaleca się też oglądanie na ekranie PSP (pliczek jest już przygotowany do odtworzenia na konsoli).

 

http://rapidshare.com/files/90740686/tekken_dr.mp4.html

 

[edit] Można już oglądać za pośrednictwem Youtube. Zapraszam - http://pl.youtube.com/watch?v=ytEBfErfzKs

 

Fajnie, że Ci się chce :-) Recka niezła. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

wlasnie obejrzalem recke o pulsie i jedyna rzecz jaka drazni to nieznajomosc serii wipeout przez autora, eliminator pojawil sie w wip3out a potem w wipeout 3 special edition a calą reszte przykrywa chec zrobienia czegos. czegokolwiek sensownego. z czasem bedzie lepiej.

 

tak trzymaj.

Odnośnik do komentarza

Przyznaje całkiem fajnie wychodzą ci te recenzje, lecz tak samo jak ci inni mówią, musisz popracować nad dykcją. Twój głos kojarzy mi się z jakimś recenzentem któregoś z paru nieudanych programów o grach z TV4. W tym róznica że ty chociaż robisz to z sercem a on z zapewne małym czekiem w łapie. Tak trzymaj.

 

P.S. Lepiej wyrabiaj sobie opinie szybko, gdyż możesz niedługo mieć konkurencje w mojej osobie, tylko że ja startuje z grami z X360. Heheh, taka mała zapowiedź :twisted:

Edytowane przez Konar$ky
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

EVIL TV 7 Chronicles of Extinction

 

Witam wszystkich w kolejnym odcinku Evil Tv, konflikty które były na revideos zostały już zażegnane lecz nie obyło sie bez opóźnienia. Wychodzimy na prostą i serwujemy kolejny odcinek programu, który pochłonął kilka godzin pracy (podzielony na 3 części). W siódmym odcinku Nemesis przygotował dla was recenzję Resident Evil Extinction, którą poprzedza premierowa wypowiedź z kina. W odcinku zobaczycie również obszerną i dokłądną recenzję Kronik Umbrelli oraz pokaz gry który wielu z was chciało zobaczyć na własne oczy. News'y, które się pojawiły również są interesujące więc odcinek nie powinien się znudzić. Zapraszam do oglądania pod nowym adresem:

 

http://youtube.com/WeskerDarkLife

 

Również pod tym linkiem znajdują się pozostałe odcinki Evil TV oraz będą pojawiać się kolejne. Do zobaczenia za miesiąc w Evil Tv 8

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Chciałbym żeby prowadzące były napalonymi lolitkami :P A tak poważnie to od idealnego programu o grach oczekiwałbym:

 

-recenzje nowości i staroci (retro, crapy też mogą być)

-dział techniczny czyli łopatologiczne porady jak podłączyć neta, audio itp.

-teledyski z gier, takie coś było kiedyś na Hyperze (nie mam już Hypera więc nie wiem czy to dalej jest). Po prostu najciekawsze momenty z gameplay'a zmiksowane i dołożona jakaś fajna muza

-dział o kultowych seriach typu MGS czy Zelda gdzie pokazano by wszystkie części + jakiś ciekawy komentarz i krótka historia kto był ojcem serii i takie tam ciekawostki

-newsy ze świata gier

 

Podejście może być luzackie albo poważniejsze, obojętne mi. Byle tylko lektor był wyraźny i nie czytał za szybko :D

Odnośnik do komentarza
Tak jak w temacie moim drodzy. Co chcecie aby było w takim programie, a co nie?? Dział retro?? Recenzje tylko hitów czy też i crapów:) Testy sprzętu itp??

Proszę piszcie tutaj swoje pomysły, wizje wszego wymarzonego programu:)

 

- Scena, 'andergrand', ciemna strona mocy etc. etc. ;]

- Rzetelne i dobrze napisane recenzje gier.

- Retro 'na wspominki'. ;]

- Brak żenujących dow(pipi)ów prowadzących.

- Brak 'wczuwania' się lektora/prowadzących podczas czytania tekstu.

 

 

A co? Masz ambicję takowy stworzyć? Powodzenia - będzie potrzebne. ;]

 

w Polsce nie będzie czegoś takiego jak program o grach ohmy.gif przynajmniej nie w tvp:( kiedyś leciał na polsacie w niedziele gamebox , lecz bardzo szybko został zdjęty z anteny. [...]

 

W swoim krótkim życiu widziałem już wiele polskich programów tego typu. Ot i choćby Escape, MO, 'Gejbox', Gram.tv itp. więc jednak się da. Inna sprawa to ich poziom (dwa ostatnie są tak żałosne, że...).

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...