Skocz do zawartości

Bleach


Dworek

Rekomendowane odpowiedzi

Znowu ten sam film grany:

 

Byakuya zginął, ale jednak żyje. Na bank ocknie się w bliżej nieokreślonej przyszłości, będzie rozgniewany i roz(pipi)i kogoś jednym strzałem.

Zaraki to nawet nie wiedziałem, że jest uważany za KIA. Myślałem, że stracił tylko przytomność.

Jeszcze tylko czekam aż Yamaji w magiczny sposób wróci.

 

Ogólnie lubię ostatnie wydarzenia w mandze, ale ta niechęć do uśmiercania ważniejszych osób trochę w(pipi)ia. Zwłaszcza, że to ostatni arc.

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 4 miesiące temu...

O połowie z tych rzeczy zapomniałem przez ten długi flashback. Fakt, do przedostatniego epizodu nie było źle, ale ja się już w mocach Ichigo pogubiłem. On jest wszystkim i do tego te pierdy o Zangetsu. O co cho? Cząstka mocy Quincy blokowała mu dostęp do prawdziwej formy miecza, czy co?

Gdzie konkretnie występuje ten Sun/Moon/Rain symbolizm? I link do wikipedii o samym zjawisku, jak można.

Odnośnik do komentarza

Nie wiem, ja tylko obrazek wrzucam :(

A ichigo jest wszystkim. Człowiek, shinigami, quincy, hollow. Przynajmniej tłumaczy to jego siłę i możliwość tyrania wszystkich naokoło i dlaczego będzie pewnie na końcu najsileniejsza postacią w mandze :P

Tak, ten fake zangetsu blokował mu moc shinigami, bo nie chciał, zeby Ichigo się nim stał, ale ichigo ciągle dążył w tym kierunku. A że fake zangestu go lubi, to teraz odblokował mu tę moc. Przynajmniej ja to tak odbieram.

Odnośnik do komentarza

Albo moc Quincy powróciła do Bacha ( mam nadzieję że dobrze napisałem. Chodzi o lidera Quincy). No ale nie ważne, który scenariusz, teraz wydaje się to bardziej przejrzyste.

Do tego Zaraki ma chyba już bankaia (skończyło się ostatnio cliffhengerem), Komamura (?) też coś świruje. Najlepsze jeszcze przed nami.

Ta wojna zdecydowanie wygląda na najbardziej chamską. Dzicz. :sorcerer:

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...