Skocz do zawartości

Bleach


Dworek

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 8 miesięcy temu...
Gość DonSterydo

Właśnie się zorientowałem, że chyba od września żadnego nowego chaptera nie "przeczytałem" XD

 

EDYTA: Już wiem dlaczego przestałem czytać... 8 miesięcy nowych chapterów i ani jednej walki XD

Edytowane przez DonSterydo
Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

Ja jakoś pod koniec zeszłego roku przestałem czytać i nie pamiętam na którym chapie skończyłem. Poczekam do końca, skoro to ostatni arc i przeczytam.

Bleach jest dosyć męczący, jak się go czyta na bieżąco.

 

No to nie wiesz co Cię czeka jak będziesz chciał to zrobić naraz. Od września tam się praktycznie nic nie dzieje + ściany tekstu XD

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 9 miesięcy temu...
Gość DonSterydo

Ja pare miechow temu sprawdzalem. Tam nic do przodu nie idzi, a najlepsze sa te sciany tekstu jak tlumacza te idiotyczne techniki albo jak z wycofanych postaci robia nagle jakis kosmicznych fajterow z bankai nie do ogarniiecia. A arc do konca SS byl taki epicki...

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 4 miesiące temu...

Odkopuje ,bo Bleach się skończył  ukrócony przez  zarząd  Shonen Jump  .Zakończenie w stylu Naruto(czytaj  kto z kim z jakim wynikiem) . Szkoda ,że tyle wątków zostało pominiętych. Ale za to Karin wydoroślała :P. Ostatni arc  mimo głupot mógł być bardzo solidny ale stało sie jak stało.  Bleach zostanie dla mnie najbardziej Stylowym z shounenów . Z ujęciami kamery, strojami ,pozami  i mocami zampaktou.   Z dającymi sie lubić bohaterami(może zbyt dużą  ilością bohaterów) świetną akcją  no i jednym z najlepszych  arcem  jakie dane było mi czytać w shounenie ( Soul Society Arc) No i ten Azien...

 

Szkoda ,że wszystko nie  przebiegło z keikaku.

 

Serie będę  pamiętał  mimo ,że dobre dni ma już dawno za sobą i nawet czuje   mała pustkę w sobie.. Nie wiem co zrobie jak skończy się One piece

Pora ostatni raz usłyszeć..

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...