Skocz do zawartości

Bleach


Dworek

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 rok później...
  • 2 lata później...

Kończę powoli anime (nie wiem czemu się za to wziąłem, do obiadu coś potrzebowałem aż reszta animców narobi odcinków) i tak słabo trochę (nawet bardzo). Raz, że nic tu się nie trzyma kupy: Niby w Soul Society dusze Shinigami są nieśmiertelne ale rosną, starzeją się i... umierają. Koncept w ogóle samego SC jest z dupy. Ani to niebo ani nic takiego no i albo po śmierci odkrywasz moc i idziesz do szkoły Shinigami albo zdychasz w slumsach :pawel: Ki chuj? To jak Ichigo robi progres to niezła bajka. Klasyczny motyw z Dragon Balla: im więcej wpierdolu tym silniejszy się staje.

Niby książkowy shonen: bohater, jakieś powerup'y z dupy, uber przeciwnik ale tak się zastanawiam kto tu kogo kopiował? Arc z Rukią to kopia Water 7 Arc z One Piece (albo Oda kopiował Bleach'a, nie wiem która manga szybciej wydała swoje arc'i), finałowa walka z Aizenem to wiało rzucaniem księżycami z Naruto ( w sumie Aizen ciekawy tylko do wybicia Espady, później to beka z niego ale za zagrywkę z ponownym "nadzianiem" tej gówniary-zastępczyni to złoto :kaz:). Arc z Espadą jest pełen debilizmów (wyjaśnianie powstanie arcanów, pochłanianie innych Hollowów, itd) i braku konsekwencji. Co się stało z Nel i duetem? Tylko Nami przetrwał?

4 bohaterów to jakiś dramat. O ile Quincy jeszcze jakoś przydatny tak reszta stoi w miejscu. Orihime na bank oryginalnie była blondynką. Moce jej i Chada są bo... są. 

Kończę arc z Fullbringem, może jeszcze filmy obejrzę i ciskam tym do kosza. Z fillerów tylko ten z Bount oglądałem ale myślałem, że się zesram. 

 

Jak to skończę wracam do Fire Force i nie wiem co dalej. Może rewatch GitS, Gintanamy czy po raz enty najlepszy filler wśród animców ever czyli G-8 z One Piece. Wszystko lepsze niż to :dunno:

Odnośnik do komentarza
  • 9 miesięcy temu...
  • 4 miesiące temu...
  • 7 miesięcy temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 4 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
8 godzin temu, Redmitsu napisał:

Nikt nie ogląda? Bo to co się dzieje to matko bosko kochano :obama:

 

Moja kobieta ogląda i jest zachwycona! Też myślałem o tym anime ale powiedziała abym najpierw obejrzał pierwszą serię bo inaczej nie będę wiedział o co chodzi w obecnej. Czyli ten sam motyw co w DragonBall.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 8 miesięcy temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...