Skocz do zawartości

Gry Arcade na XL!


C1REX

Rekomendowane odpowiedzi

Gość donsterydo

Trailer ma pół roku, a ja nigdy wcześniej o tej grze nie słyszałem, ale to pewnie dlatego, że pierwotnie gra miała wyjść tylko na PC. Mam nadzieję, że w grze będzie levelowanie postaci, zbieranie itemów i takie tam :)

 

 

FEZ - oldschool pełną gębą:

 

Odnośnik do komentarza

Ktoś mógłby szerzej się rozpisać o Torchligth? Na ile godzin starcza gra?

 

W ogóle to napiszcie jakimi grami warto się mocno zainteresować, jeśli chodzi o XBL? Chodzi mi o jakieś hiciory warte zakupu, nie crapy i nie popierdóły jak Geometry Wars czy coś w tym stylu (nie mówię że GW złe, ale nie takiego typu gry szukam). Limbo, Braid i Trials HD odpada, nie interesują mnie one.

Edytowane przez MaZZeo
Odnośnik do komentarza

napewno lara croft, scott pilgrim, shank, shadow complex, castle crashers, alien breed 1,2,3

 

a ze staroci to

 

castlevania sotn , final fight, duke nukem 3d, doom, doom2, monkey island 1,2 ;)

 

 

co do torchlight to sam nie wiem bylem mega pozytynwie nastawiony ogralem wersje trial i chyba poczekam az bedzie tansza;)

Edytowane przez kubson
Odnośnik do komentarza
Gość Orzeszek87

gram sobie w torchlight. w diablo na kompie męczyłem od daty premiery do czasu... zakupienia torchlight na xbl :teehee: ta gra jest genialna! idealnie zastąpiła mi przejedzone diablo. pierdyliard przedmiotow, generator podziemi, często wpadają "większe stwory" z którymi trzeba sie pomeczyć, genialny system rozwoju postaci, mozna robic takie cudowianki z bohaterem że szok. daje 9/10 na minus poziom trudności gram na hard i zabili mnie moze z 6 razy narazie. no i szkoda ze nie ma multi :confused: posmigało by sie z ziomkami. ale mimo to polecam!

Edytowane przez Orzeszek87
Odnośnik do komentarza

Dla mnie ta gra jest po prostu nudna. Wpadasz w tłum wrogów np. takim warriorem z dwiema kosami, odpalasz jakies stuny, cleavy, spamujesz przy tym butelki z mana/health a wszystko pada jak muchy. Nie ma żadnej strategii, żadnych ciekawych taktyk na bossów bo wszyscy stoją nieruchomo i robią to samo, po prostu czardżujesz i napierdalasz dokładnie tak jak to było w diablo w XX wieku. Tylko, że tamta gra wyszła dawno temu i wtedy to była nowosć, ta niczym nie zaskakuje pod względem gejmpleja, jest słaba.

Odnośnik do komentarza
Gość Orzeszek87

odpal sobie na hardzie/very hardzie i jestem ciekaw czy nadal twierdził ze nie potzreba taktyki :thumbsup: dla każdego większego bossa jestes na 1-2 strzały. a miksturkę od zmiany statystyk lykałem juz 5 razy bo kombinowałem z buffami. takich gier jest cholernie mało na konsolę, po słabym sacredzie 2 przyjmóje tą grę z otwartymi ramionami. a gra nie jest słaba tylko dlatego że Tobie nie pasuje :thumbsup: gra oferuje to co ma ten gatunek oferować i daje kopa, więc nie jest kiepska.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...