Skocz do zawartości

Kto oraz czym jezdzi (w wersji live;) ?


Olsen

Jezdze pojazdem...  

331 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jezdze pojazdem...

    • wlasnym
      195
    • rodzicow
      66
    • kolegi/kolezanki
      3
    • wyjanetym
      1
    • kradzionym;)
      69


Rekomendowane odpowiedzi

Jezeli masz jako takie sportowe zaciecie i np. nielubisz jak ktos cie wyprzedza Dieslem to nie bierz malych autek bo sa oszczedne i oplaty male xddd

 

moj kumpel tak zrobil i meczyl sie z autem potem kupil Kadetta 2.0 8V GSi juz lepiej ale pojezdzil i...

dalej malo teraz kupuje Kadetta GSI 16V 150KM (nie kosztuje duzo, czesci tanie i nie martwisz sie ze jakas tam Honda CRX, czy nawet BuMa 3.0 ci bedzie fikala :)

 

 

ja sam poluje na Golfa MK2 16V 139KM ale ciezko cos znalezc

 

 

a zaczynalem od Golfa MK2 8V niby tylko 112KM ale auto wazy cos kolo 940kg wiec nie narzekam na dynamike co prawda troche pali ale kazda sportowka pali nawet Swift GTI ktorego 1.3 potrafi spalic 10lit/100km

 

 

a jezeli nie dbasz o to czy jestes pierwszy na swiatlach to olej to co ja napisalem xdd

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

udalo sie po dlugich poszukiwaniach, ogladaniu parunastu aut w koncu kupilem:

VW GOLF mk2 GTI 16V 139KM 8)

 

nic nie tuningowane nawet stoi na oryginalnych stalowkach VW z kolpaczkami :D

 

osiagi hmm ciezko okreslic bo zaplon jest zle ustawiony (baa zle kable WN podlaczone)

ale 180 na zimowkach lajtowo :)

fajne autko

 

po Golfie MK1 i Peugeocie 205 GTI, to normalnie niebo a ziemia, tamte to byly "puszki smierci" szybkie maluchy a ten to inna bajka, a to ze Golfy mk2 to auta na wies to nawet dobrze ze tak niektorzy mysla bo lubie ogladac zdziwione miny jak stary golf objezdza np. nowego Civica ^_^

Edytowane przez Alec
Odnośnik do komentarza

Dzieki. Nacieszyc sie nie moge tym motorkiem, nie przepuszczalem ze w koncu trafie na sprzet ktory spelnia moje zalozenia w 100%. Nie dosc ze wygodny, to niesamowicie mocny i elastyczny, tam gdzie Suzuki SV650 tracilo parę to Z1000 zaczyna wyrywac lapy ze stawow i zwyczajnie moze zaskoczyc nagla eksplozja mocy. Do zaskakiwania ma prawdziwy talent ;) . No i koniecznie musze zmontowac jakis filmik jak gadaja wydechy krecone pod 10 tys w czasie jazdy, zapewniam ze jest czego posluchac.

 

Mord00k a jak twoja Aprilla ? Masz ja jeszcze ? Jezdzisz ? Wrzuc jakies foty jak masz.

Odnośnik do komentarza
udalo sie po dlugich poszukiwaniach, ogladaniu parunastu aut w koncu kupilem:

VW GOLF mk2 GTI 16V 139KM 8)

 

nic nie tuningowane nawet stoi na oryginalnych stalowkach VW z kolpaczkami :D

 

osiagi hmm ciezko okreslic bo zaplon jest zle ustawiony (baa zle kable WN podlaczone)

ale 180 na zimowkach lajtowo :)

fajne autko

 

po Golfie MK1 i Peugeocie 205 GTI, to normalnie niebo a ziemia, tamte to byly "puszki smierci" szybkie maluchy a ten to inna bajka, a to ze Golfy mk2 to auta na wies to nawet dobrze ze tak niektorzy mysla bo lubie ogladac zdziwione miny jak stary golf objezdza np. nowego Civica ^_^

 

Hehe, pewnie waży z 800kg ;]

 

Odnośnik do komentarza

Jak tak bardzo lubujesz się w mk2 to niedawno na allegro byl gofer g60 za 4tys. Wizualnie ok, seryjny wygląd, więc raczej żaden wiochmen nie miał tego w łapach, za 4tys+rejestracja. Ja mam 1.3 i nie narzekam :nerd:

 

 

 

Przy okazji zlotu motocykli Kawasaki razem z znajomkami z forum o Z1000 cyknelismy sobie kilka fotek i krotka "przejazdzke" po ktorej jestem pewien ze miejscowe krowy prez trzy dni beda dawaly kwasne mleko :twisted: .

 

19201200bk1.th.jpg

 

Zero lansu :] .

 

Pewnie to kwestia gustu, ale niebieski lakier z palety kawasaki jest uber chu.jowy. Jak kawasaki to tylko zielone, tak więc ładna ta twoja sztuka. Przy okazji to dobry tekst zarzuciłeś na forum.motocyklistów w temacie o gixxerze i ducati :thumbsup:

Edytowane przez Pajda
Odnośnik do komentarza

To ci powiem ze ten niebieski lakierek jest naprawde piekny, półmatowy z grubym brokatem. Gosciu tego Zeta sciagal z USA a tam motocykle co roku dostaja nowe malowania w dodatku ladniejsze niz europa (wystarczy porownac sobie malowania Hondy CBR). A co do tamtego tematu to napisalem to co mysle, szkoda ze temat pozniej sie troche rozmyl.

 

Mam nadzieje ze wybaczycie offtopa ale wkleje foty tego niebieskiego Z1000 :

 

36813120gu2.th.jpg 74813245ll2.th.jpg 22545408tg0.th.jpg

 

Jest na co popatrzec a na zywca prezentuje sie jeszcze ladniej.

Odnośnik do komentarza
Dzieki. Nacieszyc sie nie moge tym motorkiem, nie przepuszczalem ze w koncu trafie na sprzet ktory spelnia moje zalozenia w 100%. Nie dosc ze wygodny, to niesamowicie mocny i elastyczny, tam gdzie Suzuki SV650 tracilo parę to Z1000 zaczyna wyrywac lapy ze stawow i zwyczajnie moze zaskoczyc nagla eksplozja mocy. Do zaskakiwania ma prawdziwy talent ;) . No i koniecznie musze zmontowac jakis filmik jak gadaja wydechy krecone pod 10 tys w czasie jazdy, zapewniam ze jest czego posluchac.

 

Mord00k a jak twoja Aprilla ? Masz ja jeszcze ? Jezdzisz ? Wrzuc jakies foty jak masz.

 

Zero czasu na załatwienie karty :| od 19 marca zapisy były i od tej pory nie miałem czasu w ogóle się udać. Dopiero na dniach idę się zapisach. Wtedy to już szybko pójdzie;]

 

I wrzucę foty :)

 

 

Btw. ten niebieski lakier jest genialny.

Odnośnik do komentarza
fajniutka ta kawa, duzy moment :]

jak wypada w porownaniu do sportowych 600 ?

pozdrawiam ;]

Napisze ci ze do 200 - 220 km/h da sie utrzymac za litrowymi sciagami oczywiscie na niezbyt dlugiej trasie bo jednak wieje wtedy konkretnie, 600 lyka bez problemu na starcie a max speed maja identyczny. Problem to jak zwykle brak owiewek ale ja kocham golasy wiec mi to nie przeszkadza ;).

Odnośnik do komentarza

no Pajda przyznam mam slabosc do MK2, myslalem nad G60 ale kolega ma corka G60 niedawno przerobiony ze sprezarki na turbo teraz ma cos kolo 300KM, dokladnie nie wiem ile ale jest to drugie najmocniejsze G60 w Polsce i mowil mi ze koszty utrzymania tego silnika nie sa male wiec wolalem kupic 16V KR, seria G60 ma 160KM a 16V KR 139 niby 21koni roznicy ale i tak KR jest zwawszy do pierwszej setki potem gorzej xdd (no ale nie mozna miec wszystkiego za takie pieniadze) :lol: mi tam starcza :)

Odnośnik do komentarza

Sprzedałam czarną strzałę i sprowadziłam sobie srebrną :)

 

dsc00392ye0.th.jpg

 

Lubię aktywny tryb życia, więc nie wzdycham na widok nieosiągalnych bryk, choć wiadomo cieszą oko... i tylko to, zresztą mam przystojnego szofera z "limuzyną" ;)

 

 

Odnośnik do komentarza

Optim'Alp robi niezłe rowery, we Francji są sprzedawane w supermarketach, ale to nie to co polskie rowery z supermarketu. Sam mam jeden z najtańszych modeli za 150€ i jest naprawdę spoko, nie jeżdżę dużo, rower przejechał niecałe 2000 km, ale świetnie rokuje na przyszłość, jak na razie przerzutki Shimano wskakują od razu, hamulce i amortyzatory działają idealnie, opony się trzymają. Minie dużo czasu zanim pomyślę o zmianie.

Odnośnik do komentarza
ja latem też bezwzględnie preferuje siłę mięśni nóg

22987980mu9.th.jpg

Nieźle się prezentuje, fajny kształt ;)

 

Optim'Alp robi niezłe rowery, we Francji są sprzedawane...

 

Zgadłeś :D Poprzedni też był O'A, miałam go kilka lat i chodził jak ta lala... pozbyłam się go tylko dlatego, że nie miał hamulcy tarczowych jak obecny, a przekonałam się, iż to dobra rzecz ;)

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...