Skocz do zawartości

"Zielony jak ta trawa"... pytania i odpowiedzi ;]


Yano

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam pewien problem. Chodzi mi o wgranie softa 3,90 m33-3 ( aktualnie mam 3,90 oryginalny ) i naprawdę nie chcę żadnych linków itp itd... chcę tylko aby ktoś napisał mi krok po kroku, detal po detalu jak wgrać tego softa. Zmieniam soft ponieważ wczoraj w Garażu ( tak tam gdzie samochód ) znalazłem ...... MOJĄ STARĄ KOLEKCJĘ GIER NA PSX-a!!!!! I teraz chcę sobie pograć na PSP ( tworząc kopię zapasową )... Oczywiście za podanie info jak wgrać tego soft-a mogę hmm zapłacić lub zaprosić na pifko ( jeżeli jesteście z Bydgoszczy lub okolic) :D PZDR z góry dzięki za pomoc

Odnośnik do komentarza

are91... :( zepsules xD chcialem sie z nim jeszcze troche podroczyc ;)

 

michale - potrzebujesz 2 konsole. twoja i juz przerobiona nie wazne fat czy slim. cala reszta sprowadza sie do przeflashowania eepromu bateri i wgrania kilku plikow na mamorke. procesy te sa juz w pelni automatyczne - wystarczy klikac next, next, ok, next itp

 

co do tych plikow i calego opisu... wszystko jest przykladowo na psp-team.pl - forum. wszystko lasno i rzeczowo opisane. tyle to juz chyba znajdziesz sam

 

btw.. nie szlo poszukac na szukajce?? podobnego posta pisalem juz z nascie razy.

 

udanych brickow ;)

Odnośnik do komentarza
Czemu nie trzymać po naładowaniu, przecież i tak samo przestajre się ładować, chyba, że o czymś nie wiem...

to, ze status ladowania zmienia sie na zielony wcale nie znaczy, ze ladowarke tez sie wylaczyla [caly czas dostarcza prad elektryczny do konsoli], pozatym ladowanie "wylacza sie" czasem po kilkudziesieciu minutach od pelnego naladowania.

 

z reszta nawet nie powinno sie ladowac akumulatorkow, tego typu do 100%... zmniejsza to ich zywotnosc podobnie jak rozladowanie do 0%

 

bylo poruszane na TYM forum z 3 razy.. nie chce mi sie znowu tlumaczyc.

 

Znacie może jakąś strone gdzie jest duża ilość gier demo?? bo mi jeszcze gry do psp nie przyszły i się nudze :P
nie szlo w szukajce wpisac: DEMO lub gry demo?? google tez nie wyswietlil w pierwszym linku po wpisaniu "psp demo" adresu strony: pspdemocenter? serio tak sie nie stalo? czy nawet nie szukales[?], tylko bezczynnie czekasz az ktos ci odpowie na forum... miej litość.

Jak wy sobie kurde w zyciu poradzicie skoro nawet wpisac w wyszukiwarce nie potraficie jakiejs frazy zwiazanej z danym problemem?? no offence, ale moj 6-letni kuzynek tyle sam potrafi...

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...