Skocz do zawartości

"Zielony jak ta trawa"... pytania i odpowiedzi ;]


Yano

Rekomendowane odpowiedzi

Ikony save'ów z gier na PSX-a mi zniknęły, zamiast nich każdy save posiada identyczną ikonę z jakimś rysunkowym siwym dziadem. Co się stało?

o... a myslalem, ze tylko mi sie takie cos stało... stare save'y z psx'owych gier mam ok, ale te nowe własnie zawieraja ikonke 'siwego dziada' chyba z castlevanii. to chyba wina softu i tego, ze obsluguje przegladanie MC [obrazu] z psx'a.

:D To ikona Draculi - m.in przez nią DarkAlex wypuszczał kolejne poprawki do softu 3.80, ale u niektórych (większości?) nic one nie dały i przypadłość ta została do 3.90m33-2

 

Winą są nowe wersje Popsa, podobno na Popsloaderze dla 3.71 (tzn odpalamy Popsa z setem 3.71/niższym) save nie zmieniają się na Drakulę...

Odnośnik do komentarza

Nie wiem czy to dobry dział, ale mam pytanie.

 

Czy ta srebrna wersja kolorystyczna psp ma matową obudowę, albo jakaś inna ? czy to tylko tak wygląda na zdjęciach, mam czarne psp i nie wiedziałem, że aż tak ta obudowa się palcuje, brudzi i w ogóle.

Ma ktoś namiary na jakąś uber ścierkę/płyn do czyszczenia obudowy jak i ekraniku ? mam jedną z mikrofibry, jakś bawełnianą ale obudowy i tak do końca się nie da wyczyścić, a na ekranie jak smugi były tak są.

Ostatnie pytanie, można gdzieś w Polsce dostać oryginalną folię Hori ? bo to co jest na Allegro to pewnie same podróbki, ja kupiłem u Robsona i mam tą drugą wersję - http://tiny.pl/44rz W sklepie extreme'a foli nie ma.

 

Dzięki za pomoc.

Edytowane przez Jared_
Odnośnik do komentarza

A jak to jest z tym Sliem i Fatem- myślę o slimie bo czytałem ze do TV można podłaczyć ją.Teraz doczytałem że nie da sie grac tylko oglądać coś-czyli jak bym chciał grać na zwykłym telewizorze to da się w końcu czy nie?

Na "grubej" da się odpalić emulatory CPS 1i 2?

jak rozumiem gry z PSXa idą tylko na "cienkiej"?

 

Czym się kierować przy kupnie?bo nie wiem który model wybrać.Opłaca się dołożyć do tej slimki?

Odnośnik do komentarza

Mam slima z oryginalnym softem 3.90. Co muszę zrobić i czy sam to mogę zrobić, aby wgrać custom firmware? Zależy mi tylko i wyłacznia na grach z szaraka. Mam sporo gier na psx, samemu sie je jakoś na karte zgrywa, czy trzeba z neta ciagnąć? Co z grami na psp. NOwe gry wymagaja nowego firmwaru. Mając cfw nie pogram w nowości na psp? Jeżeli macie jakiś tutorial to poprosiłbym o linka czy cuś. :D

Odnośnik do komentarza

ehhhh... musisz sobie zalatwic baterie tzw 'pandore' - downgrade sprowadza sie do przeflashowania eepromu baterii i wgrania kilku plikow na karte pamieci. najlepiej jakbys mial kogos z JUZ 'przerobiona' psp...

 

 

co do szarakowych gier... jest duzo programow konwertujacych iso do eboota... ja aktualnie mam PsGUI300beta oraz RS-GUI PopStationMD v3.00 do gier wieloplytowych

Odnośnik do komentarza

1. jak bede korzystal tylko z karty to ile srednio bateria bedzie wytrzymywac ?

2. co daje dodatkowe 32mb slimowi ? cos lepiej/szybciej dziala ? i tak biore fata, ale chcialbym to wiedziec. jedyna rzecz ze slima ktora by mi sie przydala to wyjscie na tv, ale przezyje bez tego.

3. jak chodzi emulator n64 ? da sie normalnie grac ? bo nie wiem czy sie rozgladac za ocarina na ngc ;]

Odnośnik do komentarza

mam takie pytanko:)

 

skonwertowałem programem PSX2PSP iso z psx na eboota :vincencik:

nie mam ikony gry na karcie:(ale gra działa:)

ma to jakieś znaczenie , poprostu w menu pisze nazwa gry .

przy konwertowaniu nic nie zmieniałem wybrałem tylko iso i dałem konwert:) resztę tabelek np (icon image,background,information image,bacground miusic,icon animation,boot/warning image) zostawiłem wolne:)

gra powinna dalej działać albo wyjdą potem jakieś kwiatki? to moja pierwsza skonwertowana gra więc proszę o wyrozumiałość ;)

Edytowane przez czesio83
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...