Skocz do zawartości

"Zielony jak ta trawa"... pytania i odpowiedzi ;]


Yano

Rekomendowane odpowiedzi

pozostań przez dwa tygodnie przy 3.90, mam dwa dziwne Myki z 4.01.

 

1.szy to to że podczas uśpienia konsoli przy grze albo przeglądarce internetowej czy w radiu. po ponownym włączeniu konsola się wiesza. robiłem format Flasha standardowo i nie pomogło, doszło nawet do formatu karty a mała nie jest bo 8 giga <_< najbardziej denerwuje to podczas grania, wiadomo wciskam pause potem usypiam konsole po godzinie włączam z powrotem i zwis.

 

2.gi to to że irshell 3.90 nie działa, ale z pluginami jest ok, szybko zostały zaktualizowane. pojawił się nowy HOLD.prx i jest już CXMB dla 4.01 oraz Project4 V1.6180-2. ja jednak czekałbym na kolejną łatkę bo nie mogę z tymi grami, muszę przeinstalować ten soft może pomoże.

Odnośnik do komentarza

Oj tak, na razie zostań na 3.90, ja się zdeczka pospieszyłem i żałować za bardzo nie żałuję, ale jest kilka rzeczy które na 3.90 działają, na 4.01 nie i dlatego warto na razie być na starym.

 

4.01 tak w ogóle nic konkretnego nie daje, więc wybór jest jasny...

Odnośnik do komentarza
Ej znacie jakieś radyjko internetowe z prawdziwego zdarzenia? Bo za chiny ni emogę znaleźć nic gdzie mógłbym wpisać adres internetowy do radia i słuchać np GaduRadia. To samo z wrzutą lub innymi stronami z piosenkami jest na to jakiś progs żeby słuchać muzyki prosto z neta?

Firmwarowe radio jest całkiem fajne, duży wybór stacji i gatunków (w tym radia polskie), ale wpisywania adresu tam chyba nie ma (więc nie oto ci chodzi). Mimo wszystko polecam

 

Odnośnik do komentarza
Ej znacie jakieś radyjko internetowe z prawdziwego zdarzenia? Bo za chiny ni emogę znaleźć nic gdzie mógłbym wpisać adres internetowy do radia i słuchać np GaduRadia. To samo z wrzutą lub innymi stronami z piosenkami jest na to jakiś progs żeby słuchać muzyki prosto z neta?

Firmwarowe radio jest całkiem fajne, duży wybór stacji i gatunków (w tym radia polskie), ale wpisywania adresu tam chyba nie ma (więc nie oto ci chodzi). Mimo wszystko polecam

 

jest cos takiego jak "PSP Radio" homebrew... mozna tam dopisac wlasne stacje

Odnośnik do komentarza

na wcześniejszych cfw tez tak czasem miałem z innymi grami, wywal i wrzuć jeszcze raz, potem jeszcze raz, wrzuć inną grę, przekopiuj Total Commanderem czy innym managerem. też nie wiem o co chodzi ale ostatecznie załapało kiedyś tam miałem z tym raz czy dwa razy problem.

Odnośnik do komentarza
hej mam 2 pytania:p

1 jak mam płytke z gra z psxa, to czym ją zgrac zeby bylo iso? (nero nagrywa pliki nrg a nie iso)

 

2 jak juz bede mial iso i nagram na kare pemieci (jaki katalog?) to co musze miec/zrobic na psp zeby odpalic gre z psxa? (mam 3.9 m33)

1. Alcohol 52 albo 120% (z wp można chyba ściągnąć darmową, pełną wersję), będziesz miał wtedy mdf, ale nie wiem czy popstation gui obsługuje te pliki. Do konwersji na iso można użyć programu iso buster.

 

2. Wrzucenie iso na ms nic ci nie da musisz skonwertować do eboota za pomocą wymienionego wyżej popstation. Po za tym jest temat PSX emu, poczytaj co jest tam napissane i ewentualnie zadawaj pytania jeśli jest coś nie jasne. A i jeszcze, gry ntsc łatwiej skonwertować, ja np. mam problemy z palowym FFVIII, a NTSC działa bezproblemu.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...