Skocz do zawartości

"Zielony jak ta trawa"... pytania i odpowiedzi ;]


Yano

Rekomendowane odpowiedzi

Alem ja GUPI no faktycznie mogłem na forum zobaczyć :P. No nic dzięki wielkie.

 

GŁUPI

hłehłe, rozwalił mnie ten "dialog" :lol:

 

a moze ten eboot jakis trefny jest? robiłem eboot'a płytki Simulation z ISO z emuparadise, też NTSC, i na 3.90 m33 działa bez zarzutów...

Nie wiem czy to wina eboota, bo teraz przerobiłem swoje .iso, które na pecetowym emulatorze chodzi idealnie, a na PSP występuje ten sam problem co ostatnio.

Wyczytałem na różnorakich forach, że do softa 4.01 nie potrzeba popsloadera, więc może dlatego mi nie działał. W każdym razie sformatowałem kartę, przestawiłem kernel na 1.50 i nadal to samo. Przy większej zadymie na trasie nadal gra mi zwalnia (np. podczas startu).

 

EDIT: No, w końcu natknąłem się na rozwiązanie problemu. Ściągnąłem plik z opisu do tego filmiku, ustawiłem popsa na 3.71 i teraz gra śmiga niemal idealnie ;].

 

EDIT 2: Na trasach szutrowych, gdzie nie ma przeciwników, gra i tak chodzi zdecydowanie szybciej. Cóż, chyba nic nie da się z tym zrobić.

Masz 4.01 m33-2?

Mi za cholerę nie wyświetlają się te popsy :/

Edytowane przez are91
Odnośnik do komentarza

Tak dokładnie, to czym różni sie MGS:PO od MGS:PO+??? Kumpel się mnie pytał bo nie grał w zwykłe PO i nie wie od którego zacząć(ja grałem tylko w zwykłe). Czy fabuła różni się czymkolwiek, jest więcej/mniej misji głównych i czy opłaca się grać w PO+, jak przeszło się już zwykłe Portable Ops i na odwrót czy wszystko co było zawarte w starszej części znajdzie w nowej?

Odnośnik do komentarza
Tak dokładnie, to czym różni sie MGS:PO od MGS:PO+??? Kumpel się mnie pytał bo nie grał w zwykłe PO i nie wie od którego zacząć(ja grałem tylko w zwykłe). Czy fabuła różni się czymkolwiek, jest więcej/mniej misji głównych i czy opłaca się grać w PO+, jak przeszło się już zwykłe Portable Ops i na odwrót czy wszystko co było zawarte w starszej części znajdzie w nowej?

MGS: PO+ nie zawiera MGS: PO, to tylko zbiór misji i i różnych dodatków

 

Bez dwójki na końcu.

Może to ma jakieś znaczenie, bo wciskam R w różnym momencie i nigdy się jeszcze pops nie ujawnił

Odnośnik do komentarza

A ja mam taki problem.

 

Jestem szczęśliwym posiadaczem PSP Slim&Lite (PSP-2004), telewizora Panasonic Viera 42', kabla Sony Component AV Cable.

Niestety szczęście znika, gdy próbuję wszystko razem połączyć. Podłączam kabelek do PSP, wszystkie kolorowe jak trzeba na tylni panel, wybieram Switch video output na PSP i... znika obraz na PSP, na TV nic się nie pojawia. Ani na AV1/AV2/AV3 (gdzie nie powinny być), ani na C/HDMI (gdzie pojawić się powinny)... Wie ktoś o co chodzi, co jest kłopotem?

 

Ustawiałem już wszystko co się da w PSP, zmieniałem z 4:3 na 16:9, zmieniałem z PS na Interlaced i nadal du.pa.

 

Pomocy :/.

Odnośnik do komentarza

Zdecydowalem sie na zakup PSP i zwracam sie do was z prosba. Na wstepie chcialbym zaznaczyc, ze zdaje sobie sprawe z istnienia opcji "szukaj" na forum. Jestem w niemczech i nie posiadam stalego dostepu dla internetu dlatego prosze o wyrozumialosc.

 

Chcialbym zebyscie mi doradzili jaka wersje konsolki wziac. Slim czy normalna. Do tego chcialbym prosic o przyblizenie pojecia pirackiego softu. Zalezy mi na odtwarzaniu mp3, emulowaniu PS1 no i kopiach zapasowych gier. Dodatkowo prosze o pomoc w wyborze karty pamieci (firma, rozmiar) i innych rzeczach jakie przyjda wam do glowy.

 

Z gory dzieki.

 

Edit: Interesuje mnie rowniez jakie sa roznice pomiedzy poszczegolnymi wersjami softu. Jaki soft wgrac. Jak to zrobic (czytalem, ze mozna przez kabel USB). Jak wyglada potem wgrywanie gier na taka konsolke itd. Gdzie najlepiej zamowic konsolke (mam 2 dni w PL zanim znowu wyjezdzam na poczatku sierpnia). Jakies uwagi odnosnie kompatybilnosci z PS3, awaryjnosci etc.

 

Za wszelkie pomocne informacje jeszcze raz dzieki.

Edytowane przez estel
Odnośnik do komentarza

OK, to jedziemy.

 

Polecam Slimkę. Droższa, ale za to o wiele lżejsza, cieńsza i w ogóle ładniejsza. Ma też więcej RAM-u, lepszy krzyżak i wyjście TV OUT. W przypadku DS'a polecam starszą wersję, tak tutaj zdecydowanie polecam Slimkę. Mi po dłuższym obcowaniu z grubasem i slimem po prostu cieńsza wersja bardziej przypasowała.

 

Piracki soft... Wolę określenie custon software ;).

Pozwala on na wgrywanie obrazów płyt (oczywiście kopii zapasowych...) na kartę pamięci i włączanie ich z niej. Ba, możesz również przyspieszyć procek na 333 MHz, dzięki czemu GTA jest płynne a PES ładuje sie w kilka sekund. Nie od dziś wiadomo, że z karty wszystko szybciej działa.

Gry z PSOne również można wgrywać na kartę, gdy jest się posiadaczem CFW. Niestety trzeba się czasami pobawić z pluginami itp., by coś działało, ale potem można się cieszyć MGS-em czy FF VII jak ja gdziekolwiek się jest :).

 

Karta pamięci - jak największa oczywiście, 8 GB nie kosztuje juz fortuny, no chyba, że masz ograniczony budżet to zmieścisz się na czwórce. Gry na PSP i PSOne małe nie są (nawet ponad 1,5 GB), a kompresje odradzam, bo często się tną gry przez to. Jak największa oczywiście.

Firma - kupując przez internet (czego nie polecam), nie kupuj SONY. Jak już to SanDiski, podobno tych nie podrabiają. Najlepiej kup normalnie w sklepie na mieście SanDiska.

 

Co jeszcze... Łyknij może jakąś folię ochronną i zbroje, bo paskudnie się to rysze, tak ekran jak i cała obudowa. No i postaraj się kupić już przerobioną, chyba że się znasz na tej całej zabawie z wgrywanie CFW.

 

Jak jeszcze jakieś pytania wal.

Odnośnik do komentarza

Wielkie joł ;) Mój 3 letni fat potrzebuje małej operacji , jako że go nigdy nie rozkręcałem itp nie wiele wiem na ten temat :] Gram sobie już te 3 latka dalej w tekkena (strzałki są w tragicznym stanie ile wymiana ?) i niemiłosiernie mnie wku*wia analog , jest po prostu zepsuty sam czasem skręca itp. Właściwie to sam cypelek bo gałke gdzieś zgubiłem ze 2 lata temu :P Utrudnia to granie strasznie bo nagle w trakcie dasha kazuyom gość zaczyna skakać a grając z kumplem przez wifi nie da się pauzy zrobić żeby to skorektować - dlatego właśnie chciałbym się pozbyć analoga jakie są tego konsekwencje i czy to trudna sprawa ?? Odrazu mówie że granie w gry które obsługują analoga mnie na psp nie interesuje (mam ps3 do takich gier a tekken outside się sprawdza mi idealnie ) . pozdro

 

 

Zajman

Odnośnik do komentarza

uzyskanie tutaj pomocy jest watpliwe... no ale wierze w was xD

 

posiada ktos potrzebne pliki do zrobienia baterii pandora poprzez recovery menu? linka z psp-team nie dziala, a innych tematow na necie nie widze...

ewentualnie czy ktos bylby w stanie przerobic mi baterię? [wysylam swoją]

 

aktualnie mam 2 psp xD 1 full i 1 half brick :) i nic nie da sie z tym zrobic [downgrade do 1.5 niedziala, tak samo jak podmiana plikow w flashu]

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...