Skocz do zawartości

"Zielony jak ta trawa"... pytania i odpowiedzi ;]


Yano

Rekomendowane odpowiedzi

1. analog przy mocniejszym wychlaniu w prawo, jakby zatrzymuje sie, gdy wczytam gre (vcs), postać idzie w prawo, pozniej juz normalnie

2. gdy (rowniez vcs, zreszta mam tylko to) szybko obracam kamera jest jakby male odswiezanie, zostaja slady, np palma "idzie dalej" ale widac jeszcze ja tak jak byla wczesniej gałka "wyruszała się"

czy to normalne?

ps. pisze na ekranowej

Edytowane przez mate5
Odnośnik do komentarza

Mam jeszcze taki problem, nie jest on poważny, ale boję się żeby z tego coś gorszego nie "wylazło". Gdy włącze psp, nie dotykam gałki, gra się załaduję a wszystko jest tak jakbym trzymał gałkę przechyloną w prawo. Gdy przechylę na chwilę w lewo to mam spokój. I tyle. A, przed chwilą przechyliłem gałkę w lewo, i dopiero włączyłem konsolkę, było normalnie. Co jest?

Edytowane przez mate5
Odnośnik do komentarza
Mam jeszcze taki problem, nie jest on poważny, ale boję się żeby z tego coś gorszego nie "wylazło". Gdy włącze psp, nie dotykam gałki, gra się załaduję a wszystko jest tak jakbym trzymał gałkę przechyloną w prawo. Gdy przechylę na chwilę w lewo to mam spokój. I tyle. A, przed chwilą przechyliłem gałkę w lewo, i dopiero włączyłem konsolkę, było normalnie. Co jest?

Spróbuj kalibracji. Jest poradnik.

 

Odnośnik do komentarza
WItam , tak , na szybko jaki model PSP kupic zeby nie było problemów z zapasowymi kopiami gier ?

 

Obojętnie, byleby było przerobione (miało wgrane Custom Firmware pozwalające na odpalanie obrazów płyt i innego homebrew z karty).

 

Odnośnik do komentarza
WItam , tak , na szybko jaki model PSP kupic zeby nie było problemów z zapasowymi kopiami gier ?

 

Obojętnie, byleby było przerobione (miało wgrane Custom Firmware pozwalające na odpalanie obrazów płyt i innego homebrew z karty).

 

Rozumiem że teraz kazdą wersje PSP można przerobić tz wgrać Firmware pozwalające na odpalanie obrazów płyt i innego homebrew z karty ?

Odnośnik do komentarza

Mam firmware 4.01 M33. Jak myslicie, update'owac do 4.01 M33-2?

 

Nastepne pytanie. Jak odpalac gierki z PS1? Mam juz ebooty itd. Wgrywam to w odpowiednio nazwanym folderze do katalogu GAMES na karcie, zmieniam taktowanie procesora na 266 z 333 i odpalam Vagrant Story. Niestety bezskutecznie, bo nie dziala ;]

 

O co chodzi z kernelami? W Recovery Menu moge ustawic jakis kernel 4.xx albo 1.5, tak samo jest jeszcze kilka opcji ktorych zupelnie nie rozumiem ;]

 

Prosilbym rowniez o podanie nazw plug-inow do ogladania filmow (rozszerzenie mkv zazwyczaj) i przegladania pdfow.

Odnośnik do komentarza
Mam firmware 4.01 M33. Jak myslicie, update'owac do 4.01 M33-2?

 

Nastepne pytanie. Jak odpalac gierki z PS1? Mam juz ebooty itd. Wgrywam to w odpowiednio nazwanym folderze do katalogu GAMES na karcie, zmieniam taktowanie procesora na 266 z 333 i odpalam Vagrant Story. Niestety bezskutecznie, bo nie dziala ;]

 

O co chodzi z kernelami? W Recovery Menu moge ustawic jakis kernel 4.xx albo 1.5, tak samo jest jeszcze kilka opcji ktorych zupelnie nie rozumiem ;]

 

Prosilbym rowniez o podanie nazw plug-inow do ogladania filmow (rozszerzenie mkv zazwyczaj) i przegladania pdfow.

1. Updatować, bo czemu nie?

2. Musisz jeszcze POPSy zgrać do seplugins i odpalić w RM.

3. W zasadzie obojętnie.

4. Nie znalazłem.

Edytowane przez tomsecret1993
Odnośnik do komentarza

>.<

 

 

mozesz zrobic update, mimo iz praktycznie nic nie daje :)

 

gry z ps1 wklejasz do psp/game/jakis_folder/eboot - jak nie odpala to wgraj popsloadera [zobacz do tematu z poradnikami]

 

ustaw kernel na 4.xx, 1,5 jest juz praktycznie nieprzydatny, a pozatym musialbys go wgrac ;]

 

zapomnij o matrosce [slabsze pc maja z nim problem, a co dopiero psp :)] do przegladania pdf'ow masz bookr'a ale zbyt duzych pdf'ow nim nie otworzysz

Edytowane przez Coati
Odnośnik do komentarza

Zbyt duze to jakie? 300 mega da rade?

 

Jeszcze jedno, cos do zmieniania tematow. Sciagnalem CXMB, ale niektore tematy nie sa kompatybilne. Tzn na powiedzmy 4 tematy wrzucone tylko dwa dzialaja. Rozszerzenie to samo. No i jeszcze co mam zrobic jak sciagniety temat sklada sie z jakis folderow itd.? Jak to zainstalowac? W readme nic napisane nie jest ;\

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...