Skocz do zawartości

"Zielony jak ta trawa"... pytania i odpowiedzi ;]


Yano

Rekomendowane odpowiedzi

W grach chodzonych (GTA, SWTFU) postacie poruszają się w kierunkach przeze mnie nieporządanych, np , gdy nie dotykam w ogóle analoga postać idzie w prawo albo do tyłu, natomiast, gdy chce pobiec do przodu postać wolno sobie kroczy, by znowu pobiec do tyłu kiedy puszczam analoga.Jak to naprawić?

 

Mam problem z grafiką.Szczegółowość obiektów jest zmniejszona, totalna pikseloza.Co sie kerwa stao i jak to naprawić?

Odnośnik do komentarza

ad1

 

Wejdź w XMB do System Settings i zrób kilka kółek analogiem - softwareowa kalibracja. jeżeli to nie pomoże to uz tylko problem mechaniczny(możliwe, że po prostu wysiadł analog).

 

ad2

 

Może jakieś skriny? Nic nie kapuje za bardzo o co Ci się rozchodzi ponieważ nie precyzujesz problemu. W grze/XMB jest tak samo? Jakie to gry orginalne/kopie?

 

 

Tematy wałkowane n razy wystarczy poszukać.

Odnośnik do komentarza

bylo kiedys wiele razy poruszane... psp generuje tandetnej jakosci dzwiek, nawet bardzo dobre sluchawki tego nie naprawia... a raczej bedzie jeszcze bardziej slychac jak kuleje procesor dzwieku tej konsolki.

 

jako sprzet przejsciowy miedzy kupnem mp3 playera to moze sie nawet sprawdzic...

 

PSP to konsola i nic tego nie zmieni... owszem jets to multimedialny gadzet ale kto oglada filmy na tak malych ekranikach? pomijajac okazjonalne ogladanie w czasie jazdy do babci pociagiem :F

Odnośnik do komentarza
Gość Grzehoo
Psp jest dobrym sprzętem do słuchania muzyki? Są podstawowe opcje np jak shuffle player list , przewijanie itp.. KArty pamięci są drogie?

Przewijanie jest, owe podstawowe opcje są, karty nie są horrendalnie drogie (poniżej 200 zł za szybką kartę 8 GB). Niestety, tak jak wspomniał Coati, jakość dźwięku jest na tyle beznadziejna, że nie da się na tym normalnie słuchać muzyki.

Odnośnik do komentarza

mam pytanko ;)

 

podobno nie wypada zbyt dlugo trzymac psp w ładowarce (np zosatwaic na noc zeby sie ładowalo 12h) , ale co jesli sie gra? czy moge grac np 6 godizn na ładowarce i nie bedzie problemu ? czy lepiej grac na bateri, ładowac, grac na bateri itp ?

w sensie czy jestem w domu i mam ladowarke pod ręka to moge na niej grac calyc zas nie przejmujac sie skutkami ubocznymi ? :>

Odnośnik do komentarza

A czy gdziekolwiek można kupić nowe, oryginalne baterie Sony do PSP? Na allegro pełno jakichś podejrzanie tanich dziwactw, Robsonowi nie ufam, gdyż ten zawsze pisze, iż towar jest oryginalny (g*wno prawda). W sklepach pustki, na Amazonie nic... Czyżbym źle szukał? Czym warto się zainteresować w takim wypadku?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...