Skocz do zawartości

"Zielony jak ta trawa"... pytania i odpowiedzi ;]


Yano

Rekomendowane odpowiedzi

w 5,00 sa zoptymalizowane sterowniki pod katem wszystkich psp [jesli mozna to tak nazwac] wiec pewnie to dlatego.

 

co do tego zlego podswietlenia to nie powinno postepowac w znacznym stopniu. sam lcd jest w takiej jakby metalowej skrzyneczce na plastikowe i metalowe zatrzaski. w srodku jest uklad podswietelnia no i nie wszystko jest w 100% dopasowane [czyt. na styk] i zawsze moze sie cos tam przesunac o 0,5-1mm po czym masz takie, a nie inne efekty. wspomniana wczesniej uszczelka miedzy lcd, a obudowa nie pelni tylko roli uszczelki zapobiegajacej dostawaniu sie brudu pod szybke, ale tez dociska caly ten uklad lcd+podswietlenie do metalowej 'ramy' psp ;]

 

ogolnie wszystko rozbija sie o zmeczenie materialu...

Edytowane przez Coati
Odnośnik do komentarza
w 5,00 sa zoptymalizowane sterowniki pod katem wszystkich psp [jesli mozna to tak nazwac] wiec pewnie to dlatego.
No właśnie, chyba to ma jednak jakiś związek. Grałem w Metal Gear Acid już jakiś czas a dopiero po aktualizacji, będąc pod koniec gry, zauważyłem, że pomieszczenia, do których drzwi są zamknięte widoczne są innym, jaśniejszym odcieniem czarnego. I właśnie tego typu odmiana koloru widoczna jest teraz u góry ekranu, mniej więcej 2mm, a gdyby się tak przyjrzeć, to widać że prawie cały ekran jest tak otoczony oprócz dołu.

 

Nic to, ruszać nie będę bo pewnie jeszcze bardziej pogorszę. Mam tylko nadzieję, że nic nie będzie już postępować. Ja jednak mam lekkiego fioła jeśli chodzi o takie 'niedoskonałości' ;>.

 

Dzięki za pomoc.

Odnośnik do komentarza

Ech, albo mam wyjątkowego pecha jeśli chodzi o sprzęt albo popadam już w lekką paranoję.

 

Ledwo pisałem o jakichś jaśniejszych miejscach na ekranie i znów w oko mi wpadło inne dziwactwo. Przy poprzedniej kwestii wspominałem o dziwnych paskach pojawiających się przy zmianie kąta patrzenia. Jak się okazuje, takie paski widoczne są na całym ekranie. O wiele, wiele drobniejsze i chwilami muszę się ich dopatrywać aby zauważyć, ale jednak są. Głównie widać jej po lewej stronie ekranu, po prawej już naprawdę okazyjnie i minimalne. Widać je kiedy np. rusza się konsolą (albo zmienia kąt patrzenia), ale pojawiają się także podczas gry w niektórych momentach. Co to tym razem mnie dotknęło, z czym może być związane i czy może postępować?

 

Wygląda to jak scanline'y na 2000 ;p.

 

Konsola nigdy nie spadła, o nic nią nie uderzyłem, ogólnie nie wiem co mogło spowodować tą całą "awarię".

 

Co najlepsze, zupełnie przestałem teraz zwracać uwagę na te jaśniejsze miejsca. Cały ja ;>.

Odnośnik do komentarza
No ale przecież wiadomo że w 3k są paski
No tak, tylko ja mam 2k.

 

>.< TO NORMALNE.

boje sie pomyslec, co bys powiedzial gdybys zobaczyl mojego staruszka... tzn psp fat'a.

No ja jestem nieco przesadnie pedantyczny jeśli chodzi o stan mojego sprzętu, szczególnie ekranu. Niemniej jednak nie przypominam sobie tych linii wcześniej i gdyby nie fakt, że widoczne są one głównie na lewej części ekranu to pewnie uznałbym to za normalne. Niemniej jednak, jak już wspomniałem, po prawej stronie podobne paski widzę o wiele rzadziej i są o wiele drobniejsze.

 

Bądźcie wyrozumiali. Ja zawału prawie dostaję gdy na ekran dostanie się kawałek kurzu, którego nie mogę zdmuchnąć, nie wspominając już o jakiejś plamce wielkości połowy piksela ;>. Dlatego tego typu większy problem to dla mnie już tragedia ;p.

Odnośnik do komentarza

Z pewnoscia PSP SLim 2000:

-przerabialna/ nie jak 3000

-podpiecie pod TV/ nie jak 1000

-dobrze sie trzyma/ nie jak 1000

-najlepszy wyswietlacz

-najladniejsza

-zmniejszono pierscien

-wprowadzone mniejsze poprawki wzgledem 1000

-a cenowo dobrze stoi

 

Przerobka?

Z pewnoscia CF- ale ktore? ja nie powiem... bo jest ich zbyt wiele... bierz najnowszy i wsio ;}

Odnośnik do komentarza
Z pewnoscia PSP SLim 2000:

-przerabialna/ nie jak 3000

-podpiecie pod TV/ nie jak 1000

-dobrze sie trzyma/ nie jak 1000

-najlepszy wyswietlacz

-najladniejsza

-zmniejszono pierscien

-wprowadzone mniejsze poprawki wzgledem 1000

-a cenowo dobrze stoi

:]

1) 1000 tez mozna podpiac po tv,odpowiedni plug-in.

2) miales w rekach PSP1000? Porownaj lepiej jakosc plastiku uzytego w obu wersjach(zreszta podobnie jak w PS3,60GB zbudowane z lepszego materialu niz pozniejsze wersje). Slim wyglada gorzej.

3) Najlepszy wyswietlacz ma wersja 3000,prosze nie bredzic o paskach.

4) pierscien zmniejszono w 3000

5) a i owszem wprowadzono,ale w ramach oszczednosci uzyto gorszych materialow(wspomniany plastik)

6) wersja tysiac lepiej.

 

Odnośnik do komentarza

moze wpisywal rooms a nie roms :P

 

H|ahah żarciki dobry jesteś hahahah heheheh hihi mistrz !!!Jestem yano i ja wpisuje roms a nie rooms w google

 

a ja jestem zajman i się cofnąłem do podstawówki

 

 

 

:ermm:

 

juz dobrze? tak? no to koniec spamu.

 

na wyraźna prosbe kolegi winnera spam zostal ograniczony do 1 postu

Edytowane przez Coati
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...