Skocz do zawartości

"Zielony jak ta trawa"... pytania i odpowiedzi ;]


Yano

Rekomendowane odpowiedzi

Jest problem. Mam oryginalny soft 5.00, do tego M33, wrzuciłem katalog UPDATE do GAME, zmieniłem nazwę oryginalnego softa, z poziomu PSP odpalam update i wyskakuje mi komunikat, że gra nie może być odpalona. Co zrobiłem źle?

 

EDIT: Jestem debilem - wrzuciłem ładnie przygotowane pliki do katalogu, który rozpakowałem, zamiast na PSP, generalnie porąbały mi się okienka i skopałem. Ale już zainstalowałem nowego softa. Faktycznie łatwe - PSP mam na własność od paru godzin i dałem radę ;)

Edytowane przez Linek
Odnośnik do komentarza

potrzebuje pomocy... dzis przerobilem psp a mianowicie wgralem CF 4.01 M33-2,czy potrzebuje instalowac jakies jeszcze programy(mam psp 2004)sciagnalem dwie gry... gran turismo z psx-a i wrzuclem to do folderu psp game i smiga:) ale sciagnalem tez final fantasy dissida i sa tam tam pliki PSP_GAME i UMD DATA i nie wiem co mam zrobic i gdzie to wrzucic zeby mi to odpalilo... prosze o pomoc...

Odnośnik do komentarza

Standardowo jak co trzecia osoba rozpakowałeś obraz ISO, który w winrar widać jako rar'a. Po prostu nie rozpakowuj tego co ściągnąłeś i wrzuć to do ISO. W vsh (wciśnij select w głównym menu psp) wybierz w "UMD ISO MODE" SONY NP9660 albo M33 driver. Wgraj sobie jeszcze CWcheat (masz w poradnikach co i jak) żeby dłużej bateria Ci trzymała.

Edytowane przez Krzys PL
Odnośnik do komentarza
Możecie mi powiedzieć w jaki sposób można spolszczyć menu w PSP? :P;)

a ktorego fragmentu menu po angielsku nie rozumiesz?

 

Rozumiem wszystko, ale nie chciałem, żeby wyszło, że nabiłem poprostu post. A nóż widelec może komuś się przyda. Zadałem wcześniej pytanie nt. gry, ponieważ wydawał mi się temat najbardziej trafny. Nie kojarzyłem jeszcze czegoś podobnego do CoR czy PB, więc jestem przysłowiowym "zielonym".

Odnośnik do komentarza

extremedeal

 

btw: twoje marne i nic nie wnoszące zdanie w temacie o "śmierci PSP" możesz sobie wsadzić w ...... między bajki. To nie ja mam problem tylko ty sobie za dużo wyobrażasz :blink: więc daruj sobie koleś.

 

wlasnie na DX'ie jest za 24.50$... aha Dominiku... gdybym moderowanie tego calego dzialu bral na powarznie i wcielalbym w zycie pełną tresc regulaminu forum, to mialbys juz bana i to zasluzonego. no i masz racje... w sumie moglem to 'nic nie wnoszace zdanie' wyslac Ci na pw. -C.

Edytowane przez Coati
Odnośnik do komentarza

Mam PSP FAT wersje czyli ta pierwsza mam w niej soft 5,03 i chciałbym sie dowiedziec jak jest oczywiście taka mozliwość .....jak wgrac inny soft zeby mozna było odpalać gry z karty pamieci czy chociazby odpalic np Emulator PSX-a, ściągnołem pare róznych wersji softa i zaden niechce sie wgrac i wyskakuje info DATA CORUPTED czy jakos tak. Prosiłbym o wszelaką pomoc z wytłumaczenie na poziome początkującym.

Edytowane przez Rafael_Sorel
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...