Skocz do zawartości

"Zielony jak ta trawa"... pytania i odpowiedzi ;]


Yano

Rekomendowane odpowiedzi

Gość pawel_k

ok, pewnie moje pytania były już zadane setki razy ale to temat śmietnik więc je zadam ;)

 

chcę kupić w przeciągu 1-2 miesięcy psp. mam już ps3 i tv lcd i bardzo chętnie bym wykorzystał wszystko razem. nie interesują mnie możliwości multimedialne psp, bo nawigację do samochodu już mam, a jak muszę rozmawiać przez skype to zazwyczaj potrzebuję też kompa do szybkiej reakcji - więc podczas wyjazdów zazwyczaj mam też laptopa i iPlusa. filmy na umd też mnie nie interesują. liczą się więc tylko gry i możliwość integracji z ps3.

 

pytania:

- slim&lite czy 3004? co do moich wymagań będzie lepsze?

- jakie akcesoria są potrzebne?

- jakie gry są w jakiś sposób zintegrowane z ps3 (podobno w resistance można grać na DS3 - właśnie o coś takiego mi chodzi)?

- w jaki sposób można też wykorzystywać ps3 z psp?

 

trochę softu już mam - całą serię Crash Bandicoot kupioną na psn czy Daxter na umd, parę gier mam też na oku więc o to nie pytam.

Odnośnik do komentarza

z tego co wiem mozesz na psp oglądać rzeczy z dysku ps3 (fotki i filmy), jesli jestes gdzies w zasięgu wifi (ps3 w domu musi byc chyba właczona i podlaczona do netu oczywiscie)

 

mozesz tez uzywac psp jako przenośnego ekranu (gry z ps3 widac na psp zamiast tv) , ale chyba dziala w niewielu grach i ma niewiele sensu xD (maly ekran)

 

 

pewnie cos sie znajdzie, a na reszte pytan niech odpowie ktos bardzie obeznany bo nie chce skłamać ;p

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza

@pawel_k

 

Akcesoria: karta pamięci przynajmniej 4GB (najlepiej 8GB, ale jeżeli chcesz kupić oryginalna kartę to tylko i wyłącznie SanDisk z serii Gaming lub UltraII, które polecam), Dobre słuchawki oraz folia i pokrowiec(najlepiej futerał), żeby sprzęt się nie zniszczył.

 

@famas_kg

 

Napisz na forum gamefaqs.com - tam na wszystko odpowiedzą.

Odnośnik do komentarza

kurna jak to mozliwe ze mi sie "sam naciska" guzik HOME co kilka sekund (otwiera sie okienko "czy chcesz wyjsc z gry") , a potem samo sie na prawia i kilka tygodni nic sie nie dzieje, a potem znowu co kilka minut albo nawet sekund wyskakuje ;/

 

kompletnie sie nei da grac... gdyby tak bylo caly czas to bym to dawno naprawil ale to sie samo naprawia po jakism czasie i zapominam o tym.. ale teraz to juz zrobilo sie w(pipi)iajace :[

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza
Witam!

Kupuje sobie PSP i mam pytanko: z jakim softem najlepiej kupić konsolkę? Bo słyszałem coś o możliwości odpalania gier z karty pamięci itp.

Dzięki za pomoc :o

 

Teraz to tylko i wyłącznie allegro, lub jakieś starsze bundle pack'i ponieważ w sklepach znajduje się wersja której nie można przerobić.

 

 

Chodzi o konsolkę z softem 5.00 M33-6??

Pozdro

Odnośnik do komentarza

Siemanko, słuchajcie mam taki problem: nie mogę połączyć liveboxa z PSP. Po wpisaniu WPA (26 cyfr oraz liter, naturalnie bez spacji) pokazuje mi się komunikat na PSP, że nie może połączyć z acces pointem ;/ Adres MAC wpisałem w konfiguracji liveboxa, ale wciąż to samo, po wciśnięciu REG nadal nic i ten sam komunikat. Ktoś może napisasć dlaczego nie bangla?

 

Ps. wsio robiłem wg. wskazówek zawartych w tym poradniku

http://www.psxextreme.info/index.php?showtopic=45396

Odnośnik do komentarza
Gość Orson

Mam taki problem:

 

kupiłem konsolke używana- naładowałem baterię i odpaliłem wipeout'a. Po 2 godzinach gry padła mi batria (grałem z głośnością na maxa, tak samo podświetlenie ekranu). Bateria - 2400 mAP. To chyba o wiele za mało?

 

Jeszcze jedna sprawa- po tej sesji z wipeoutem zacząłem ładowac znowu- po 15 minutach wskaźnik naładowania mówi mi, że bateria jest w 87 % naładowana. (????) pytanie: to wina bateri (czy zmiana na inną pomoże) czy coś może być z konsolą?

 

Proszę o szybka odpowiedź- bo jak coś to oddam ją...

Odnośnik do komentarza

Nieoryginalna bateria to co się dziwisz... Oddawaj to czym prędzej i kup 1800mAh od SONY. Uważaj na podróbki ^^

 

 

Aha, u mnie na 2 letniej oryginalnej baterii idzie ugrać na full jasności, dźwięku, UMD i dodatkowych pluginach ok 3 godziny ^^

 

Z CWC i graniu z karty wyciąga około 5 godzin (to tez zależy od tytułu, poza tym ja bardzo dbam o baterię)

Edytowane przez winner
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...