Skocz do zawartości

"Zielony jak ta trawa"... pytania i odpowiedzi ;]


Yano

Rekomendowane odpowiedzi

Davee wypuścił HEN dla PSP 2k i PSP 3k, właśnie biorę się za testowanie :P

 

edit: póki co wyłącza mi się konsola jak próbuje tego HENa odpalić, zobaczymy co dalej

 

Dowiedziałem się, że coś nie tak z tą wersją i jutro ma być już wrzucona poprawna, heh to pasowałoby iśc spać ;D

 

Ktoś wrzucił zmodyfikowany plik h.bin na m for mature i działą homebrew na PSP 3k :) Póki co odpaliłem emu GBA i wszystko śmiga.

Edytowane przez karmaster
Odnośnik do komentarza
Swoją drogą, zmienna tapeta w PSP- jest taka możliwość? Jakie pliki graficzne odczytuje PSP, które można umieścić jako tapetę?

 

Może zrobić coś takiego?

 

 

Oj kilka tych formatów będzie, ale IMO najlepsze rozwiązania to zwykłe mapy bitowe albo JPG. Możesz sobie też na tapecie ustawiać jakieś ciekawe momenty które uchwyciłeś na zdjęciach podczas gry.

 

Co do filmiku, możesz się pobawić, ale nie widzę w tym większego sensu.

 

 

PS: Fajne buty, ale chyba niezbyt wygodne xD

Edytowane przez winner
Odnośnik do komentarza

Szykuje większą paczuszkę z tą Panią w razie czego ;) Jakby ktoś chciał to dawać znać (dużo tapet i cintro + gameboot...) ;P ;)

 

Chciałem poprostu żeby się co jakiś czas zmieniała sama tapetka, ale faktycznie po oglądnięciu kilku filmów dotyczących tego, to odechciało mi się.

 

No i jest kolejne pytanie:

 

Jak zrobić własnego thema CTF? Jest jakiś creator, tak jak w przypadku PTF może? Pytam, ponieważ nie ma sensu wrzucać pojedynczo: cintro, gameboot oraz ikonek itp., a lepiej wszystko naraz jako jeden them. Dzięki bardzo z góry od razu za odpowiedź ;)

Edytowane przez famas_kg
Odnośnik do komentarza

mi poszla wersja 14843_cps1psp_2.2.3_for_slim sciagnieta z qj

 

a i wyszla oficjalna poprawka teraz kazdemu powinno ruszyc

 

wgralem sobie oficjalna poprawke i jak narazie kupa ;/ nie chce mi zmienic softu heh

 

 

ruszylo za 6 razem ;d i dalej smiga wszystko ok ma ktos moze jakis sprawny emulator neo geo ?

Edytowane przez kubson
Odnośnik do komentarza

IRshell nie, bywa kłopotliwy w sprawie muzyki. Jest do tego mały, specjalny plugin. Jak nie znajdziesz to mogę zgrać i podesłać, bardzo funkcjonalny a w dodatku nie zżera pamięci i można nim nawet zmieniać taktowanie CPU podczas gry.

 

Co do gier z wbudowanym to spotkałem się jeszcze z GTA LCS i VCS.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...