Skocz do zawartości

"Zielony jak ta trawa"... pytania i odpowiedzi ;]


Yano

Rekomendowane odpowiedzi

W moim PSP nie działa analog. I nie jest to kwestia niestety jego wymiany - obecnie mam go wyciągniętego, a mimo to, "kursor" schodzi cały czas ukosem na dół :( Tak więc zwalona płyta główna i raczej nie odzyska sprawności.

 

Tak czy inaczej.

Może jest jakiś soft, który hmm, wyłącza go całkowicie oraz emuluje analoga na krzyżaku?

Takie coś by mi się przydało, zwiększyło by to ilość grywalnych gier ;)

Odnośnik do komentarza

a moze jest jakis program ktory pozwala wyłaczyc przycisk "home" ? albo spowodować zeby trzeba bylo go przytrzymać kilka sekund zeby wsykoczylo "exit game"

bo jak pewnie niektorzy wiedzą mi raz na jakis czas (ostanio czesto) co chwile wyskakuje samoistnie okienko wychodzenia z gry , nie musze chyba mówic jak bardzo to wkur/wia :P

 

 

EDIT wlasnie troche pogrzebalem i znalazlem info ze może pomóc wyjęcie umd, zaraz sprawdze czy u mnie zadziała

inna opcja to cos o programie key cleaner, ale to chyba juz bardziej skompilkowane i nie ogarniam tego xD (nie znalazlem zandego łopatalogicznego wyjasnienia xD)

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza

w nowym fw mozna dowolnie usatwic sobie klawisze (np X = R2) , ale zazwyczaj jesli kierunki sa na krzyżaku to R2 i L2 są na gałce (prawo, lewo, a R2+L2 = góra na gałce) , jesli chcemy miec kierunki na gałce to wtedy R i L są na krzyżaku itp

 

ale mozna ustawic jak sie chce zaleznie od tego w co gramy i czego czesto uzywamy (np w silent hill lepiej R2 ustawic pod R bo jest czesciej uzywany niz R1)

 

jesli jakas gra uzywa wszystkich klawiszy to niestety te R2 i L2 na kierunkach nie są zbyt wygodne, ale da sie przyzwyczaić

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza

dzis mialem podobnie, skasowalo mi katalog GAME z karty, ale nie wiem czemu, i tak nic w nim nie mialem ale przez jego znikniecie konsola wcale nie wiedzial gier w katalogu iso

 

tak czy siak jakas kaszana, a sama gra tez mi nie przypasiła (przez skakanie po intrumentach i brak slyszalnego powiązania lecących nutek z dzwiękami muzyki) , wiec na szczescie nei ebde sie juz z tym męczył ;p

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
nowe plyty wprowadzili jakos tak pol roku temu wiec bedzie dalo sie przerobic

Mam pytanie tylko mnie nie bijcie za to :)

Orientuje się ktoś kiedy wyszedł bundle PSP2004 + Daxter ? i jaki model płyty jest w tej konsoli ( może ktoś kupił właśnie ten pack i chce sie podzielić wiedzą )

Chciałbym sobie sprawić to sprzęcicho i zapłacić za nie bonami które dostałem . Bony są na Carrefour a tam na półkach leżą tylko właśnie te bundle ;)

Edytowane przez chris85
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...