Skocz do zawartości

"Zielony jak ta trawa"... pytania i odpowiedzi ;]


Yano

Rekomendowane odpowiedzi

kurna od dawna mam problemy z przegryaniem rzeczy z kompa na psp, jesli plik jest wiekszy niz 300 mb to bardzo czesto trace polaczenie w polowie i nie daje sie przegrac, wyskakuje error ze nie widac pliku itp

 

to nie wina psp bo z laptopa siotry przegrywa sie zawsze bez problemu

 

co moge z tym zrobic?

 

mam huba usb i on moze byc problemem , bo czasem traci łącznosc, tylko ze jak podlaczam psp do przedluzacza bezposrednio bez huba to wcale nie chce przegrywac, niby widzi karte ale nic z nia nie robi

 

wtf? bardzo prosze o jakas pomoc bo mam tak juz od dawna i szlag mnie trafia powolii..

 

 

edit: udalo mi sie rpzegrac podlaczajac psp bezposrednio do innej wtyczki usb, ale mimo wszystko gdyby ktos mial jakas rade co do zwalonego huba (jakis strownik moze ? ) to nadal bedzie wdzieczny

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza

Mam problem i nie mogę znaleźć rozwiązania. Mam 5.03 CFE i jak na niego wgrywać pluginy? Chce mieć możliwość robienia screenów ale tutaj nie ma stricte recovery menu, tylko odpala się ten program (Custom Firmware Enabler) i przez niego niby uruchamia sie pluginy, ale jak zrobię wszystko po staremu (plugin do folderu seplugins i dodatkowe pliki txt) to wyskakuje error (plugins not found). Czy na CFE jakoś inaczej się te pluginy odpala?

Odnośnik do komentarza

mam ściągnięty ten soft ale nie wiem jak to wgrać. W read me jest napisane żeby to wrzucić do folderu z grami (?) i potem uruchomić bezpośrednio na konsoli ale jak wrzucam do folderu z grami to mi potem go w ogole nie wykrywa : |

 

I wgralem sobie killzone i loco roco tylko zawsze wieszają mi sie w tych samych momentach. Jaka moze byc tego przyczyna i jak temu zaradzić? Tylko nie piszcie żeby sobie kupić na UMD bo tyle to sam jeszcze ogarniam : F

Odnośnik do komentarza
mam ściągnięty ten soft ale nie wiem jak to wgrać. W read me jest napisane żeby to wrzucić do folderu z grami (?) i potem uruchomić bezpośrednio na konsoli ale jak wrzucam do folderu z grami to mi potem go w ogole nie wykrywa : |

skorzystaj z routera twego bądź sąsiada i daj network update.ściągnie ci to do folderu z grami i bez problemu odpali

 

 

 

 

a co do mojego problemu to jak zwykle zabawy z kablem dały radę,lol

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...