Skocz do zawartości

"Zielony jak ta trawa"... pytania i odpowiedzi ;]


Yano

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Pytanka cztery:

1. czy każdą PSP można przerobić (brat coś mi ściemniał, że 300x się nie da) ?

2. by pograć sobie na TV trzeba mieć 5-czinczowy kabel AV, działa więc to tylko na nowszych telewizorach, a jak jest z oglądaniem filmów ?

3. jak to jest z tymi paskami na ekranie w 300x ?

4. czy crystal case logitecha pasuje do każdego psp czy może nowsze się w nim telepią ?

 

 

Edytowane przez garam
Odnośnik do komentarza
2. Można spokojnie grac też na CRT, są takie kable.

 

chyba nie jest az tak różowo

 

z tego co wiem wersja 2000 potrafi na ctr odpalac tylko menu/filmy/fotki (kabel z 3 koncowkami), a zeby pograc potrzbny jest kabel z 5 koncowkami i nowszy telewizor ktory ma taką wtyczke

 

dopiero wersja 3000 potrafi odpalac gry przez ten slabszy kabel

 

+ dochodzi do tego opcja programiku na CF w wersji 2000 ktory podobno pozwala grać na słabszym kablu, ale jak ostanio widzialem info o tym to animacja pozostawiala wiele do zyczenia

 

 

 

jesli moje informacje są nieaktualne to bardzo prosze mnie poprawić, bo sam od dawna chcialem pograc na tv, ale mam tylko 3 wtyczki ;)

Odnośnik do komentarza

PSP 3000 da się przerobić, sam taką mam. Po prostu przeróbka jest nietrwała (ale PEŁNA, identyczna do tych z przerabialnych PSP), czyli wyłącza się razem z wyłączeniem konsoli i znowu musimy odpalać ChickHENa a potem CFE albo GEN by grać w kopie zapasowe. O ChickHENie możesz sobie w temacie z poradnikami poczytać.

Odnośnik do komentarza

Dzięki temu że przeróbka jest nietrwała to wciąż ma się gwarancję ? :)

 

http://www.allegro.pl/item688297689_grip_u...bialy_cena.html

Ktoś korzystał z takiego cuda ? Jakoś podejrzana wydaje mi się bateria za niecałe 30zł (uchwyt też w końcu kosztuje). Podnosi to jakoś komfort grania ? Miałem takie cudo do GBA SP i było tragicznie wyprofilowane i jeszcze pogarszało sprawę. Będzie współpracowało z crystal case logitecha ?

Edytowane przez garam
Odnośnik do komentarza

Żadną przeróbka nie tracisz gwarancji, podobno nawet byli tacy, co z custom firmware wysyłali konsole do serwisu i nic się nie stało. Gdy masz nietrwałą, wyłączasz konsolę. Gdy masz trwałą - robisz update'a oryginalnym programem SONY i już :). Ale trzeba uważać, bo jak za wysoki update zrobisz to stracisz możliwość ponownego przerobienia.

Odnośnik do komentarza

Już jestem na "prawie 100%" pewny, że kupię sobie ten zestawik:

http://allegro.pl/item685492000_nowe_konso...3004_2_gry.html

 

"Słabszy" kabel do telewizora na którym i tak sobie pogram i pooglądam filmy to 3-czinczowy czy "euro" ? Ma jakieś znaczenie jakiej firmy kupię i czy końcówki są pozłacane (to mnie zawsze ciekawiło :D )

 

Żeby nie bulić za kartę ponad 100zł kupiłbym przejściówkę z Memory Stick Pro Duo na Micro SD, pytanie - czy prędkości odczytu/zapisu wystarczą na komfortowe granie po ewentualnej przeróbce i oglądanie filmów ?

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza

No i zwinął mi ktoś okazję :\ chyba kupię jednak ten drogi zestaw (jednak co gwarancja to gwarancja, no i ta radość z rozpakowywania nowej konsoli) :) Jeśli koleś coś spuści to lecę do sklepu gdy tylko dojdzie do mnie przelew.

 

Proszę was dobrzy ludzie o odpowiedzi na moje poprzednie pytania:

(kabel AV) Ma jakieś znaczenie jakiej firmy kupię i czy końcówki są pozłacane (to mnie zawsze ciekawiło biggrin.gif )

 

Żeby nie bulić za kartę ponad 100zł kupiłbym przejściówkę z Memory Stick Pro Duo na Micro SD, pytanie - czy prędkości odczytu/zapisu wystarczą na komfortowe granie po ewentualnej przeróbce i oglądanie filmów ?

 

http://www.allegro.pl/item688297689_grip_u...bialy_cena.html

Ktoś korzystał z takiego cuda ? Jakoś podejrzana wydaje mi się bateria za niecałe 30zł (uchwyt też w końcu kosztuje). Podnosi to jakoś komfort grania ? Miałem takie cudo do GBA SP i było tragicznie wyprofilowane i jeszcze pogarszało sprawę. Będzie współpracowało z crystal case logitecha ?

 

Jeszcze jedno pytanie - czy w nowym zestawie jest jakaś karta pamięci ? Kiedyś do fatów dodawali chyba 64mb, do tych nowych też ?

Edytowane przez garam
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...