Skocz do zawartości

"Zielony jak ta trawa"... pytania i odpowiedzi ;]


Yano

Rekomendowane odpowiedzi

co nie zmienia faktu, ze na paragonie zwykle jest numer seryjny produktu + pieczatka,

 

Numer seryjny i pieczątka to przypadkiem nie w karcie gwarancyjnej właśnie :huh: ?

 

 

Jakby któryś z was natknął się na jakąś okazję z psp 3004 (na gwarancji) to proszę o info, bo ten koleś od "drogiego zestawu" wystawił mnie do wiatru (przychodzę do niego do sklepu a on mi mówi że już nie ma, a umawialiśmy się dzień wcześniej :wkurzony: )

Edytowane przez CoATI
tak, masz racje ;] tak to jest jak sie robi na raz 3 rzeczy i pisze posta na forum ;]
Odnośnik do komentarza

No nie wiem, czy mając 5.51 da się cokolwiek z tym zrobić.

 

 

AAaaa. Próbowałem zgrać sobie od kumpla FF VII, którego legalnie zakupił na PSStore. Na CFW działa, lecz na OFW po skopiowaniu z PS3 daje mi komunikat, że na tym koncie nie zagram.

Edytowane przez raven_raven
Odnośnik do komentarza

Hej, da się jakoś sprawdzić jak długo używana była konsola ? Na tej aukcji http://www.allegro.pl/show_item.php?item=695632736 koleś napisał, że psp jest nowe, ale pudełko nie jest ofoliowane i wygląda na otworzone. Mam zamiar odebrać osobiście więc będę mógł to posprawdzać.

 

Jako że jest to bundle będę miał jakąś kartę pamięci ?

 

Co myślicie o tej karcie http://www.neo24.pl/karta-pamieci-sandisk-...04g-e11%29.html ?

Edytowane przez garam
Odnośnik do komentarza

Niebieskich Sandisków nie polecam, ale Gaming'a czy Ultra II można brać w ciemno. Gry w bundlach powinny być zafoliowane (chyba, że są to zestawy tematyczne i kolekcjonerskie jak z FF czy GoW). Konsola raczej świeża nie jest zważając na jej soft, chyba, że kupił ja gdzieś w hipermarkecie na promocji(ja bym poprosił o skan z paragonu). Pudełka od PSP nie są ofoliowane, ale są zaklejone przeźroczystą taśmą.

Odnośnik do komentarza

Nie spotkałem się wcześniej z podrobionym Gamingiem, a o niebieskich właśnie słyszałem, że zdarzają się podróbki. Tak czy siak, jak weźmie SanDiska to ma najmniejsze z wszystkich dostępnych kart MSPD na naszym rynku szanse na to, że karta będzie podrobiona. Polecam Ultra II (nawet używane, kupisz 8GB za grosze) sam mam 2 takie karty i sprawują się świetnie.

Odnośnik do komentarza
Gość Siwy_

bateria w slimie trzyma dluzej niz w fat ? i czy granie na pspku podlaczonym do telewizora lcd jest na tyle wygodne i przydatne ze warto dolozyc kase i kupic slima dla tej opcji ?

Edytowane przez Siwy_
Odnośnik do komentarza

Siwy z tego co widzę grasz na xboxie więc raczej zadowolony z jakości obrazu z PSP nie będziesz. Bateria w FAT'ach jak jest nowa potrafi wytrzymać dłużej od tej w Slimie, ale gdzie teraz nową oryginalną baterie znajdziesz.... Osobiście gram na Facie, ponieważ jak kupowałem swoje PSP ceny Slimów były jeszcze za wysokie, lecz dzisiaj chętnie przesiadłbym się na Slima gdybym miał taką możliwość.

Odnośnik do komentarza

Ale po co grac na handheldzie na TV z platajacym sie z przodu kablem? Bezsens. Raz jeden jedyny mialem okazje zobaczyc jak to faktycznie wyglada i jakosc obrazu byla hmm... dziwna :). Samego slima warto kupic dla lepszego krzyzaka, bo gabaryty samej konsoli az tak bardzo roznicy nie robia, a w "trzymaniu" sprzetu w rekach nawet bardziej podobal mi sie fat.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...