Skocz do zawartości

Brothers In Arms: Hell's Highway


Don_Pedro

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 72
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

jestem fanem wszystkiego co zwiazane z II WŚ w tym filmow i gier, a ta gra jest naprawde super!! , taki cod 2 czy 3 to przytym bezmyslna strzelaninka :) . jak ktos ogladal film OSTATNI ZRZUT, to załapie odrazu motyw w misji z demka zwiazany z mlynem . z wczorajszego updatu psn , bia jest de bescior , jak dlamnie lepsze od "bajoszoka" tzn gameplay zawarty w obu demkach .

czekam na wersje PL i łykam ją wtedy z miejsca.

Odnośnik do komentarza
Gość andertejker

pograłem chwilę, jest bardzo biednie. grafika jak ktos wyżej napisał ssie pałkę, ledwo 25 klatek na sekundę chyba to wyciaga. grywalność niby jest ale jakaś taka strasznie monotonna i flegmatyczna. nie wziąłbym tego nawet jakby za darmo dawali. pozostaje czekać na COD5.

Odnośnik do komentarza
no co ty gadasz? Może animacja twarzy postaci jest jak z poprzedniej generacji ale juz sama oprawa, czy ruchy postaci podczas gry to naprawdę dośc wysoki poziom. Osobiście bardzo przypadło mi do gustu i jak potanieje i doczekamy się wersji PL to z pewnością zakupię- choby dla singla który ma byc bardzo filmowy i dramatyczny.

Nie pisałem że grafika jest z poprzedniej generacji tylko grywalność ;) Co do grafiki trawa i drzewka wyglądają żałośnie :waah: animacja też jest słabiutka, na ign za grafę dali 5,5/10 i całkowicie się z tym zgadzam :D

Odnośnik do komentarza

jaką taktyke wymyślać? czy zajść wroga przygotowaną specjalnie do tego ścieżką z lewej strony czy z prawej? super...

ja miałem nadzieję, że w grze będzie tyle taktyki i strategii, że ta mapa będzie służyć do rozmieszczania oddziałów/ wydawania rozkazów... a nie służy do niczego.

Dla mnie hicior !!! Tu chodzi o gameplay panowie szanowni - krytycy wielmożni .

A takiego dłuuugo szukać w innych zbliżonych tematycznie grach .Czekam na ten tytuł od momentu 3-krotnego przejścia drugiej części .Wiem ,że niektórzy wolą dłonie dzierżące giwerę i sruuuu... do wszystkiego co się rusza, przy wsparciu (BOTÓW)kompanów sterowanych przez procesor konsoli - na których IQ też zazwyczaj narzekacie .

Ja właśnie miałem dosyć tych gier o których piszesz, i dlatego czekałem na BIA. Okazało się jak dla mnie, że właśnie grywalność jest jeszcze słabsza niż w tych medalach, codach czy innych. Uwielbiam gry w których można dowodzić drużyną, ale ta gra chyba będzie wyjątkiem. W porpzednie części nie grałem i w tej sytuacji nie żałuję.

Odnośnik do komentarza

No to fakt,drogi zajścia są żenujące.W pierwszej strzelaninie po otrzymaniu mapy można by iść w lewo i przejść przez żywopłot,ale twórcy tego nei przewidzieli,więc musimy iść na widoku koło samochodu.Naprawde te konsole sporo mogą i dałoby rade zrobić większy teren(kurcze nie wiem czy na PS2 nie był większy).Pogram jak ztanieje bo jest fajna,ale sporo nie doróbek.Polecam zaraz po otrzymaniu mapy założyć kolesiowi za murkiem head'a zobaczycie śmieszną animacje.

Odnośnik do komentarza

Poraszka na całej linii... Spodziewałem się naprawdę czegoś lepszego po grze na next gena.

 

Grafę przeboleje (a co to za cienie na twarzach niczym kaszka hehe) ale mechaniki niezmienionej od czasu ps2 nie daruję. Demo do bólu monotonne, nie wiem czym te emocje będą wyrażane, no bo na bank nie grą aktorską postaci (woskowe kukły).

 

Ja też myślałem że nowe BIA da nam duże mapy gdzie sami będziemy mogli określić jak zajść wroga.

 

Jednym słowem, czekam dalej na nowego Full Spectrum Warrior (lub jego następcę).

 

 

Odnośnik do komentarza

Mi nie podeszła, taka gra na 6/10. Grafika tragiczna, gameplay bez rewelacji, średniak i... i nie chce mi się więcej pisać, wolę pograć w CoD4 online.

 

Ten rynek zaczyna się robić baniasty, same średniaki i sporo "zaledwie" dobrych tytułów. Gry rewelacyjne, takie które się wspomina latami można liczyć w sztukach z tej generacji.

Odnośnik do komentarza

Wczoraj pograłem trochę w demo. Grafika średnia ale nie jest źle. Paskudna natomiast jest mimika twarzy przy mówieniu, a właściwie jej brak. Kolesie gadają jakby przed chwilą przyjęli parę zastrzyków z botoksu. Sama rozgrywka jakaś drewniana i wieje od niej poprzednią generacją. Jest tyle gier w tym gatunku i w tych klimatach że BiA nie zawojuje rynku.

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Mi się gra podoba,jest wymagająca.Wychylisz się i już zonk.Oczywiście czasami szturm sie uda,ale rzadko.Jest kilka uproszczeń w grafice,ale jest też kilka fajnych scen,np. misja w deszczy,gdy widać na naszym wojaku mokry mundur,deszcz ciągle spływający po hełmie,wode rozchlapującą się na twarzy.Ogólnie nei ma tego co pokazywał słynny trailer,czyli strzelania przez pościel(nie robią się dziury),rozpadających się szopek od ostrzału,ale jest też kilka miłych patentów(rozwalające się okopy,sypiący się z nich piach po serii).Ogólnie warto zagrac w single,bo multi ssie po całości.

Odnośnik do komentarza

ja juz to dawno przeszedlem i dalej wg mnie jeden z najlepszych fps roku 2008, dziwia mnie wasze wypowiedzi ale nie gralem w demo tylko od razu full. to jeden z niewielu fps gdzie myslalem podczas misji i sie balem wychylac, 2sec wychylony i juz masz ekran na czerwono, 3 sec i dead, swietny klimat wojny , syper dyrygownie kumplami, ekstra fabula (tak tak w fps) misje urozmaicone i swietne. no i to najwazniejsze ze trzeba kombinowac zeby zabic smieszna grupke szkopow, nic nie da sie na hurra.

Odnośnik do komentarza

Nie raz da się na hurra jak kumple ciebie dobrze osłaniają,ale rzadko ukształtowanie terenu na to pozwala.Historia faktycznie jest,ale dla mnie troche drętwa i z patosem.Ale fakt,nie,da się być za długo wychylonym,bo zaraz zgon,trzeba dobrze kombinować.Boli mnie że gra nie wykorzystuje tego co było obiecane w filmikach.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...