Skocz do zawartości

Brothers In Arms: Hell's Highway


Don_Pedro

Rekomendowane odpowiedzi

Ubisift nareszcie zdradzilo date wydania gry Brothers in Arms: Hell's Higway!

 

http://www.kikoo.pl/news/815-1/Ubisoft-szasta-datami/

 

Tak wiec gry spodziewac sie mozemy juz 21 sierpnia! Coz, w te wakacje line-up PS3 bedzie mialo naprawde miazdzacy ^_^

 

http://polygamia.pl/trailer-brothers-in-arms-hells-highway-2 - tutaj obejrzec mozecie nowy trailer.

 

Osobiscie nie ukrywam, ze pogral bym sobie w jakis fajny FPS w klimatach II Wojny Światowej. Poki co na PS3 dostepny jest tylko sredni Medal of Honor Airborne, wiec na BiA ostrze sobie zabki :D

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 72
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 miesiące temu...
  • 3 tygodnie później...

od jakiegos czasu przegladam wszytskie nowe trailery , i powaznie zastanawiam sie nad zakupem tej gierki w dniu premiery, moze nawet edycji kolekcjonerskiej. uwielbiam realia II wojny swiatowej , i ten hype na PSN gdzie co chwile jakies nowe trailerki wrzucali z BIA nakrecily mnie na ta gre, musze to przyznac. Tylko niemialem stycznosci z poprzednimi odslonami no i troche sie wacham... w nadchodzacym zalewie "musiszmieców" ... no nic poczekam do tego 12 wrzesnia i sie zobaczy.

Odnośnik do komentarza

Po obejrzeniu filmów z PSN mam pewne zastrzeżenia do tej gry. Kampania ma przedstawiać emocjonującą historię żołnierzy, a tymczasem emocje wyrażane przez twarze bohaterów (nawet podczas przerywników) są porównywalne do Resident Evil 2, czyli żadne. Bez względu czy żołnierz coś krzyczy, jest zły, smutny itp. zawsze to samo drewno na twarzy i tylko sztucznie rozwierające się usta. Druga sprawa to jakość grafiki, na filmach prezentuje się bardzo przeciętnie.

Odnośnik do komentarza

Ta seria nigdy mi się nie podobała, nic w niej nie oddawało prawdziwego klimatu bitew, poprzednie części były tak sztuczne, że realistyczniej poczułem się już nawet grając w Killzona na PS2. Jedyną dobrą część jaką pamiętam to edycja na DS-a, była nawet fajna :P, a tutaj jedyne co jest ciekawe dla oka to rozpruwający się na kawałki naziści, oprawa w sumie dziwna O_O.

Odnośnik do komentarza
niech mi ktos kto gral w poprzednie czesci wyjasni , na jakich zasadach polega rozgrywka w BIA ? czy tak jak w cod tzn: idziesz do przodu i tylko walisz ,nieprzejmujac sie o partnerow, czy raczej cos ala Ghost recon?. bo patrzac na niektore filmiki z gameplayu to mozna chyba i tak i tak :)

Dla mnie rozwiązania wprowadzone przez poprzednie odsłony były rewelacyjne. Aby w tej części było jak najmniej zmian w stosunku do nich. Masz dwa dwu-trzy osobowe plutony -jeden szturmowy , drugi stawiający ogień zaporowy - osłaniający szturmanów.Pomiędzy nimi Ty - wspomagający ogniem , szturmujący, lub wydający polecenia -włącznie ze wskazywaniem miejsc gdzie mają się żołnierze przemieszczać i jaki ogień stosować.

polecam - ja kupuję w dniun premiery.

PS

kiedy premiera ?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...