Skocz do zawartości

Ratchet & Clank: Tools of Destruction


Wiśnia San

Rekomendowane odpowiedzi

Jak dla mnie ta pozycja dobrze się zapowiadała ale wyszło średnio tak 6/10, każda część oferuje to samo, walki z przeciwnikami schematyczne, od pewnego momentu problemy ze sklepem z bronią. Wchodzę do sklepu i daje np. na nowe bronie i w tym momencie gra się wiesza/zwalnia, pomagało naciśniecie na znaczek PS i wyjście z opcji, długie czekanie około 2min lub restart. Na 3-4 ostatnich planetach nie zaglądałem do sklepów z bronią bo trzeba było liczyć się z kolejnym zwiechem. Jeśli chodzi o ostatniego bosa to ja jestem zadowolony, nareście koleś którego da się zabić nie niszcząc pada o ścianę.

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 126
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Mam ten sam problem. Wszystkie inne gry smigaja bez problemu a tylko w Ratchecie czasami sklep "szaleje". Te same objawy ... zwiech na 3 minuty. Chociaz musze przyznac ze od jakiegos czasu sklep z bronia zaczol normalnie funkcjonowac (tak jakby tylko na paru planetach wariowal). Definitytwnie problem z gra.

Edytowane przez hipcio
Odnośnik do komentarza
Mam ten sam problem. Wszystkie inne gry smigaja bez problemu a tylko w Ratchecie czasami sklep "szaleje". Te same objawy ... zwiech na 3 minuty. Chociaz musze przyznac ze od jakiegos czasu sklep z bronia zaczol normalnie funkcjonowac (tak jakby tylko na paru planetach wariowal). Definitytwnie problem z gra.

ciekawe, a jakie modele macie. na mojej 60gb wszystko hulało bez problemów.

Odnośnik do komentarza

Dzisiaj zacząlem grać w tą gre i mam probelem.

Grając na telewizorze samsung le32m87bd mam po lewej i prawej stronie ekranu takie białe smużenie, w trybie 1:1 ( just scan )- jak obracam kamerą w prawo - lewo.

W innych grach tego nie mam - wiecie o co chodzi - ta gra tak ma?

 

PS3 40 gb, EUR, soft 2.10

Odnośnik do komentarza

Właśnie gram w nowego Ratchet'a i jestem zachwycony. Gra się naprawdę bardzo przyjemnie. Czasami rozwałka aż miło :D Co do sklepu to potrafi "chrupnąć" na 2-3 sec. kiedy konsola coś doczytuje.

Nie przeszkadza mi to (Ogólnie chodzi bardzo dobrze). Jak na razie godnym uwagi bossem był Pirat i poprzedni Robot ( ten co sterowali nim piraci :P ). Podsumowując daję tej grze ocenę 9+ :(

 

Pytanie: Co to za "rzecz", którą można kupić u jednego z kupców za 2 000 000 Rithanium( nie wiem, czy dobrze napisalem ;) ).Jest tak za drugim podejściem gry.

Edytowane przez djciv
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Chyba golden grovitron? A jeżeli chcesz zdobyć wszystko na 100 to musisz zdobyć ta broń, myślę że brakuje ci Ryno IV którego dostaniesz za zdobycie wszystkich hologramów a powiem ci że się opłaca bo killer niesamowity

Edytowane przez WESKER-DARK LIFE
Odnośnik do komentarza
przeszedlem raz gre , dobijajac niektore fajniejsze bronie do 5 lvl - jak dobić do 10 ??

czy funkcjonalnosc broni po 5 lvl sie zmienia ??

 

Wygrywasz walkę z ostatnim boss'em i po credits'ach wybierasz tryb "challange mode" (masz również do wyboru powrót do momentu sprzed walki). W trybie challange możesz kupować ulepszenia które umożliwiają Ci dobicie lvl broni do stanu 10.

Oczywiście, aby kupić dane ulepszenie wcześniej musisz upgrade'ować broń do 5lvl.

 

Tak, funkcjonalność wzrasta dwukrotnie.

 

Edytowane przez ziolo69
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...