Skocz do zawartości

Ratchet & Clank: Tools of Destruction


Wiśnia San

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 126
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • 1 miesiąc temu...

Hej

 

Quest for Booty jest super tak jakby udoskonalony Ratchet, od rana dzis sobie gram, lecz mam pewien problem i prosze o pomoc:

 

Mianowicie:Uruchomilem turbiny w ilosci 5 sztuk zaliczylem i na mapce pojawia sie jakas czerowna gwiazdka, dochodze tam, ale nie moge wskoczyc, mostek wyciagam jakis u gory, ale za cholere nie moge tam wejsc...

 

Prosze, pomozcie....

 

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza

trafiłem, zasugerowałem się Twoja podpowiedzia i pochodzilem z kazdym na planszy gadalem i trzeba bylo sie cofnac do plazy do Smuglerra i od niego kupic cos za 10.000tys srubek, wrocic i zadzialalo :)

 

Dziekowka!

 

wlasnie przeszedlem ta gre. polecam kazdemu, w dodatku mozna ja bardzo tanio kupic na plytce obecnie. wydaje mi sie, ze jest to bardziej dopracowana w szczegolach od poprzedniego ratcheta... ciekawa propozycja dla kazdego kto lubi tego typu gry, dla mnie ratchet na ps3 to must have oczywiscie :) pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

witam

ma m problem na planecie mukow.

nie moge sie dostac do takiego tunelu, bo przed wejsciem dmucha jakby powietrze takie i nie pozwala wejsc do srodka. obok widzialem ze u gory mozna jakiegos stworka zebrac, ale nie moge wskoczyc na ta platforme. doradzi ktos co zrobic? Zebrala 5 pozostalych a tej jednej za cholere nie moze Jest to "cos" na lewo od tej bramy wejsciowej na takim podescie i nie moge tam wskoczyc , helikotperek tez nie pomaga, jak tam wejsc...? bo dziewyczna grajac ma to nieodkryte i przechodzac kolejne plansze, ta planeta mukuv dalej jej miga na tej liscie planet, nie wiem czemu....

Odnośnik do komentarza
witam

ma m problem na planecie mukow.

nie moge sie dostac do takiego tunelu, bo przed wejsciem dmucha jakby powietrze takie i nie pozwala wejsc do srodka. obok widzialem ze u gory mozna jakiegos stworka zebrac, ale nie moge wskoczyc na ta platforme. doradzi ktos co zrobic? Zebrala 5 pozostalych a tej jednej za cholere nie moze Jest to "cos" na lewo od tej bramy wejsciowej na takim podescie i nie moge tam wskoczyc , helikotperek tez nie pomaga, jak tam wejsc...? bo dziewyczna grajac ma to nieodkryte i przechodzac kolejne plansze, ta planeta mukuv dalej jej miga na tej liscie planet, nie wiem czemu....

 

Miga, bo później po przejściu kilku planet trzeba tam wrócić i wejść na arenę jeszcze raz.

Odnośnik do komentarza
  • 4 miesiące temu...
  • 4 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...