Skocz do zawartości

Ratchet & Clank: Tools of Destruction


Wiśnia San

Rekomendowane odpowiedzi

No właśnie też się oto boję, że coś przeoczyłem. Dwie walki na tym festivalu pomimo wygrania mam z zamknięta kłódką na obrazku. Ale to dziwna sprawa, powinna być chociaż jakaś informacja, że czegoś mi brakuje i możliwość cofnięcia się w grze, a tu nic.

Z tego co widzę po mapie to właśnie jest to takie miejsce, z którego muszę przedostać się na suchy ląd.

 

Tak czy siak dzięki za odpowiedź.

 

 

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 126
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Stojąc przy teleporterze na arenę, z boku masz balkon i możesz zjechać po linie na dół, a stamtąd bodajże taksówką do statku. W statku możesz odtworzyć wiadomość od Qwarka - i polecieć na inną planetę (bodajże pas asteroidów). Ja też olałem Festival, mimo że kilka bram miałem zamkniętych i wiem, że nie zrobiłem wszystkiego. Pozaliczałem wszystkie challenge na arenie, czasowy pokonałem 5 razy - ileż mozna walczyć ? :/

Edytowane przez Butcher
Odnośnik do komentarza

Przeszedłem to. Okazało się, że do otwarcia bramy trzeba było użyć takiego kręciołka z gadżetów :)))

Zrobiłem to przypadkowo. Ciekawe jak miałem się tego domyśleć. Potem na planecie piratów używa się tego chyba z 15 razy. Ale przy tym pierwszym razie to mogli coś podpowiedzieć.

Swoją drogą przy teleporcie na Arenę walk nie miałem balkonu, to było zamknięte pomieszczenie tylko z tą bramą i z tym migającym punktem w zamku.

Ja też na tej planecie z Areną (Mukow chyba) we wszystko wejśc nie mogłem. Jakieś duże wejście znalazłem z latającymi świetlikami i rozrzedzonym powietrzem i nie do przejścia to było dla mnie.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
witam

ma m problem na planecie mukow.

nie moge sie dostac do takiego tunelu, bo przed wejsciem dmucha jakby powietrze takie i nie pozwala wejsc do srodka. obok widzialem ze u gory mozna jakiegos stworka zebrac, ale nie moge wskoczyc na ta platforme. doradzi ktos co zrobic?

Trzeba zdobyć 6 statułetek, wszystkie są w pobliżu placu z fontaną. Wystarczy trochę poskakać.

Odnośnik do komentarza
Gość pawel_k

dość słabo bym powiedział.

chociaż z drugiej strony - silnik mieli, mechanikę także, tłoczyć gry nie trzeba było, dużo czasu developing im nie zajął bo objętościowo gra jest dość mała. więc pewnie na takim "odrzucie" i tak zarobili ;) 1.5 mln dolarów licząc grę tylko po 15$. na waciki starczy ;)

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...

Witam, mam mały problem ze zdobyciem dwóch ostatnich skill point'ów. Chodzi mi dokładnie o:

1)Everybody Dance Now - Wszyskie jednoski mają tańczyć. Przechodziłem specjalnie grę 4 raz i nic. Żucałem kulę oczywiście na wszystkich wrogów wliczając boss'ów, konsumerów, nawet na sprzedawce zbroi i device, również na wszystkich przyjaciół i nic. Przechodziłem to wsumie na raty, może trzeba za jednym razem, bez zapisywania.

2)The Hardest Core - Pobierz wszystko co w grze. Czy chodzi o filmiki itp. czy trzeba zmienić postać ratcheta w każdą z możliwych wersji, pozmieniać ustawienia. Nie jestem pewien o co chodzi.

 

Z góry dziękują za odpowiedź. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
1)Everybody Dance Now - Wszyskie jednoski mają tańczyć. Przechodziłem specjalnie grę 4 raz i nic. Żucałem kulę oczywiście na wszystkich wrogów wliczając boss'ów, konsumerów, nawet na sprzedawce zbroi i device, również na wszystkich przyjaciół i nic. Przechodziłem to wsumie na raty, może trzeba za jednym razem, bez zapisywania.

2)The Hardest Core - Pobierz wszystko co w grze. Czy chodzi o filmiki itp. czy trzeba zmienić postać ratcheta w każdą z możliwych wersji, pozmieniać ustawienia. Nie jestem pewien o co chodzi.

opis skillpoint na gamefaqs

Odnośnik do komentarza

Ta pierwsza próba jest najtrudniejsza, ja jej nie zrozumiałem chociaż dość dobrze znam angielski - ale zawsze możesz spróbować wszystkich po kolei, gdy znajdziesz pierwszy dobry, to później szukaj drugiego - pirat mówi ci kiedy jest dobrze a kiedy źle, więc można to szybko zrobić. Albo znajdź dokładną solucje gdzie po prostu pisze jakie to kolory.

Odnośnik do komentarza

masz 24 różne kombinacje. wypisz sobie na kartce wszystkie, powiedzmy zacznij od koloru niebieskiego:

niebieski, żółty, zielony, czerwony

niebieski, żółty, czerwony, zielony

niebieski, czerwony, żółty, zielony

niebieski, czerwony, zielony, żółty

niebieski, zielony, czerwony, żółty

niebieski, zielony, żółty, czerwony

Widzisz zależność? niestety nie mogę Ci podać odpowiedniej kolejności gdyż już nie pamiętam gierę miałem od znajomej i mam zepsutego pleja. Popróbuj uda sie

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...

Witam!

Mam problem na planecie Kreeli Comet. Wchodze na jakiś teleporter i ide na IRIS Entrance i robie Send Clank into the IRIS. I gram tutaj spowolnionym tępem trzymając R1 i przesuwając te małe stworki pod drzwi - czym je przesuwać łatwo ? bo do tej pory pchałem je analogiem. No i wokoło jest prąd i nie mogę dotrzeć do tych małych czarnych stoworków bo ginę aby dopchać je do drzwi... co tu zrobić ?

 

Pomóżcie...

 

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Mam problem na planecie Kreeli Comet. Wchodze na jakiś teleporter i ide na IRIS Entrance i robie Send Clank into the IRIS. I gram tutaj spowolnionym tępem trzymając R1 i przesuwając te małe stworki pod drzwi - czym je przesuwać łatwo ? bo do tej pory pchałem je analogiem. No i wokoło jest prąd i nie mogę dotrzeć do tych małych czarnych stoworków bo ginę aby dopchać je do drzwi... co tu zrobić ?

Pod :triangle: masz komendy. Jest tam między innymi Lewitacja.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Witam mam taki problem z TOD grę przeszedłem parę miesięcy odpalam dzisiaj wzięło mnie na szukanie skill pointów a tu lipa wgrywa się wszystko wyskakuje napis PRESS START i koniec żaden przycisk nie działa tylko PS da się tylko wyjść z gry uruchamiałem grę parę razy i lipa HELP

 

Ps.jeszcze zauważyłem że to samo zrobiło mi się z grą Noby Boy

mam wgrany najnowszy soft

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...