Skocz do zawartości

Ratchet & Clank: Tools of Destruction


Wiśnia San

Rekomendowane odpowiedzi

przeszedlem raz gre , dobijajac niektore fajniejsze bronie do 5 lvl - jak dobić do 10 ??

czy funkcjonalnosc broni po 5 lvl sie zmienia ??

 

Wygrywasz walkę z ostatnim boss'em i po credits'ach wybierasz tryb "challange mode" (masz również do wyboru powrót do momentu sprzed walki). W trybie challange możesz kupować ulepszenia które umożliwiają Ci dobicie lvl broni do stanu 10.

Oczywiście, aby kupić dane ulepszenie wcześniej musisz upgrade'ować broń do 5lvl.

 

Tak, funkcjonalność wzrasta dwukrotnie.

 

 

 

dzieki - sprawdze -

 

mam jeszcze pytanie - czy bron ktora sie dostanie po zebraniu wszystkich czesci planu jest warta szukania - fajna jakaś?

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 126
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

już ok 7 godzin gry za mną(szkoda,że nie ma zegara,bawiłem się trochę w zaliczenie skilli).Jestem zaraz za planetą piratów(the best planeta,piraci wykonani perfekcyjnie ,a muza kojarząca się z Piratami z Karaibów dodatkowo potęguje banana na twarzy ) i muszę śmiało jednoznacznie napisać TO NAJLEPSZY RATCHET W SERII.Grafika to coś niesamowitego-chyba najbardziej zbliżona wyglądem do produkcji Pixara gra jaka kiedykolwiek wyszła.Co więcej wszystko działa mega płynnie,tesktury się nie doczytują,nie ma problemów z v-sync-jednym słowem od strony technicznej gra perfekcyjna.Animacja postaci również niesamowita,humor po prostu wylewa się z ekranu,kapitalne nowe gadżety i bronie,więcej elementów platformowych niż to miało miejsce w ostatnich odsłonach serii,bardzo rozdubowany wątek rpg tej gry,świetna fabuła.Gra idealna i na 10?Zależy jak dla kogo bo gra ma olbrzymią wadę-to jest jeden wielki odgrzewany kotlet.Wszystko widzieliśmy w podobnej formule w poprzednich częsciach serii.To jest mój 3 ratchet jakiego przechodzę(poprzednio 1i 3) i śmiało muszę stwierdzić ,że PS3 stać spokojnie by ta seria ewoluowała bardziej.A tak mamy starego dobrego Ratcheta z ps2 w cudownej oprawie A/V i bardzo dobrej formie

Odnośnik do komentarza

Mam nadzieję,że dzięki temu ,że gra wylądowała w zestawach z ps3 więcej osób zagra w Ratcheta i temat się rozrośnie.Może wiele osób się ze mną nie zgodzi ale uważam tą grę na chwilę obecną za najlepszy ekskluzyw na PS3.Lepszy nawet od Uncharted. Jestem chwilę po przygodzie na Planecie Jasindu i po prostu jestem w szoku.Ta gra wygląda oszałamiająco,chodzi płynnie,tekstury w 90% przypadków to najwyższy poziom(doskonale oddane chropowane powierzchnie,faktury ścian,blacha),cudowna animacja postaci oraz ciągła rozpierducha na ekranie.Jeśli ktoś uważa ,że na tej generacji nie da się osiągnąć poziomu grafiki bajek Pixara zapraszam do zapoznania się z tym tytułem-chociażby to co się dzieje na Jasindu i walka z bossem chyba w zupełności wystarczą by każdy stwierdził,że Ratchet wygląda tak jak trochę starsze produkcje Pixara.Dodajcie do tego świetny humor,cudowne nowe gadżety,dużo sekretów i długi czas rozgrywki(mam na bank ponad 15 godzin gry za sobą i dalej nie ma końca) i macie tytul ,który można brać w ciemno.

Edytowane przez Ficuś
Odnośnik do komentarza
Mam nadzieję,że dzięki temu ,że gra wylądowała w zestawach z ps3 więcej osób zagra w Ratcheta i temat się rozrośnie.Może wiele osób się ze mną nie zgodzi ale uważam tą grę na chwilę obecną za najlepszy ekskluzyw na PS3.Lepszy nawet od Uncharted. Jestem chwilę po przygodzie na Planecie Jasindu i po prostu jestem w szoku.Ta gra wygląda oszałamiająco,chodzi płynnie,tekstury w 90% przypadków to najwyższy poziom(doskonale oddane chropowane powierzchnie,faktury ścian,blacha),cudowna animacja postaci oraz ciągła rozpierducha na ekranie.Jeśli ktoś uważa ,że na tej generacji nie da się osiągnąć poziomu grafiki bajek Pixara zapraszam do zapoznania się z tym tytułem-chociażby to co się dzieje na Jasindu i walka z bossem chyba w zupełności wystarczą by każdy stwierdził,że Ratchet wygląda tak jak trochę starsze produkcje Pixara.Dodajcie do tego świetny humor,cudowne nowe gadżety,dużo sekretów i długi czas rozgrywki(mam na bank ponad 15 godzin gry za sobą i dalej nie ma końca) i macie tytul ,który można brać w ciemno.

 

 

Bawilem sie dobrze,ale tylko jak przeszedlem to ja sprzedalem:) Ale przyznac trzeba,ze gierka wyglada swietnie, humor? troche go malo i jest taki sobie;) Ale to tak imo;)

Odnośnik do komentarza

Jestem właśnie przed ostatnim bossem w grze,aktualnie pakuje bronie,szukam śrubek i wypełniam skill pointy.Mam pytanko apropo gravitroona-można go kupić tylko 3 sztuki u sprzedawcy devices ,a widziałem kiedyś na filmiku,że koleś miał więcej sztuk.Za drugim podejściem ma się więcej sztuk czy jak?

są złote bronie jak w innych częsciach Ratcheta?

Odnośnik do komentarza

Chodzi ci o Groovitron [dyskotekową kule], tak?

Jak będziesz przechodził 2 raz grę [na Challenge Mode] to będziesz mógł kupić wersje [Golden Groovitron] z nieskończoną ilością sztuk, za jakieś 2mln raritanium.

Co do broni to jest coś w tym stylu, będziesz mógł kupić wersję omega danej broni i pakować dalej doświadczenie.

Odnośnik do komentarza

Gra zaliczona,coś niesamowitego,najlepszy ekskluzyw na ps3 jak do tej pory

Grę przeszedłem w około 20h z czego trochę bawiłem się z skillsami,pakowaniem broni i szukaniem śrubek więc na szybko grę można przejść w 10-15h co i tak jest dobrym wynikiem biorąc pod uwagę inne tytuły.Graficznie tytuł jest wyśmienity.Duży skok jakościowy w porównaniu z Resistance.Silnik został bardzo mocno podrasowany-teraz przerzuca więcej poligonów,obiektów na ekranie i lepszej jakości tekstury,jedyne co się nie zmieniło względem Resistance to framerate-w obu tytułach praktycznie idealny,99% gry to stałe 60klatek animacji.Klimat chyba najlepszy z Ratchetów w serii,szczególnie roxują piraci,niesamowicie są animowani,mają przekozackie teksty i piękną muzykę towarzyszącą ich pojawieniu.Rozgrywka to stary dobry Ratchet,nic odkrywczego i nowego i to chyba jedyna wada tej pozycji.Nowe gadżety sprawdzają się niesamowicie dobrze ,do tego są świetnie zgrane z sixasixem.

Ocena 9+ i dla mnie to nie koniec przygody z tą grą.Zaczynam przechodzić ją drugi raz na challenge mode-wkońcu trzeba napakować każdą broń do 10lv,zdobyć wszystkie skill pointy i tego przeklętego Ryno V :P

 

aha no i czekam na nową część Ratcheta,wkońcu końcówka jednoznacznie daje do zrozumienia,że ta seria będzie trwać ;)

Edytowane przez Ficuś
Odnośnik do komentarza
Mam pytanko. Gdzie można zobaczyć jakie skill pointy zostały mi do wypełnienia i gdzie mogę znaleźć te "duże śrubki" (ta liczba w lewym dolnym rogu przy każdej planecie)??? Żeby je znaleźć trzeba dokonać dokładnej eksploracji??? I ile jest tych "galaktyk" (grup planet)???

 

 

By zobaczyć jakie skill pointy Ci zostały nasickasz na padzie start,potem dajesz extras i tam masz zakładke skill points.

Duże śrubki są poukrywane na planetach,przeważnie w jakiś pomieszczeniach,lokacjach trudnodostawalnych,pod sam koniec gry zdobędziesz urządzenie ,które pokazuje Ci na mapie ukryte lokacje(bo normalnie ich nie widać)-chyba o to chodziło Yetiemu bo samego urządzenia do złotych śrubek jako takiego nie ma.

Planet w grze jest-napisze w spoilerze ,żeby ten kto nie chciał nie czytał

18-15planet i 3 orbity gdzie lata się samolotem

 

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Witam zakupiłem gre Ratchet & Clank: Tools of Destruction jestem na planecie fastoon mecze sie już z tym 4 h a więc , zbiorę wszystkie rzeczy później clankiem przechodzę przez taki świat kosmitów dochodzę do ostatnich takich wrót ,później probuje pookładać te bryły ale nie da sie bo nie które są przygniecione kamieniami .Patrze na mapę i nie wiem jak dojść do tego miejsca na mapie gdzie miga taki punkt bardzo proszę o pomoc i proszę być wyrozumiałym ps3 to moja pierwsza konsola .

Odnośnik do komentarza
O ile sie nie myle to te kamienie powinny odsunac te Zoni (czy jak one tam sie nazywaly) dzieki wyborze opcji (hmmm nie pamietam jakiejs, jakiejs manipulate? concentrate?, nie pamietam :/) w odpowiednim miejscu. Wtedy te ludki to odsuna.

 

Naplatator dobrze prawi.Bodajże to jest pierwsze miejsce gdzie można użyć tej umiejętności.Dotychczas miałeś dwie możliwości dla Zoni(follow i ta z lewitacją) a teraz będziesz miał i trzecią(trójkąt na padzie i pojawi się z boku)

Odnośnik do komentarza

 

Tu masz linka do filmiku z przejścia tej planety.Albo na serio nie zauważasz tej trzeciej opcji z Zoni do wyboru albo poporstu jesteś za wolny w oświeceniu tych trzech punktów na podłodze.

 

No chyba,że ja się pomyliłem co do miejsca gdzie jesteś i o innym gadamy :/

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...