Skocz do zawartości

360tka Siadła i Wstać Nie Chce...


Rekomendowane odpowiedzi

60zl? to co to za malolat, xclampa to mozesz sobie sam zrobic za 1zł bo tyle srubki kosztuja

prawdziwe naprawy to 150-350zl tego typu bledow...

za 70zl mozna przywrocic oryginalnosc tez i skorzystac z gwary MS jak nie zbanowana

wiele rzeczy mozna, ale na pewno nie dawanie w rece dzieci z allegro konsoli, bo zmasakruja i bedzie nadawala sie na smietnik...

Odnośnik do komentarza

udajesz glupiego ze nie wiesz o co chodzi czy jak? ile razy juz bylo o tym pisane ze taka mozliwosc tez sie praktykuje, nawet na tym forum 2razyjot sie chwalil ze kupil jakiegos zloma poprzerabianego w necie i przywrocil oryginalnosc i poslal i dali mu nowego

najlepiej wszystko przywrocic do oryginalu, firmware (jak jest zmieniony) i naklejki, wazne aby obudowa byla bez sladow otweirania ani zadnych dziecinnych kombinacji, bo takie kombinacje dostaje sie po allegrowych naprawach, wiatraki pociete i po podłączane na 12V zeby chodzily jak odkurzacz, w obudowie porozweircane otwory aby srubami ja poskrecac, radiatory poniszczone by sruby wkrecic itp., wiec dawanie pseudo specjalista to porazka...

chociaz opowiesci z netu jest pelno roznych, poprzerabiane wysylaja i MS tez wymienia, a nawet kuriozum bylo ze przyslali przerobiona bo formware nie zmieniali bo naped zostal ten sam, wiec do puki bedzie taka niezrozumiala polityka MS ze nie sprawdzaja doglebnie konsol to dalej beda im podrzucac takie kwiatki, takiej polityki nie kumam bo w Sony to nic takiego by nie przeszlo (chociaz w PS2 tez kombinowali i jakos przechodzily), a to dziala na niekorzyść wszsytkich i firmy MS i tych co przestrzegaja warunkow gwary, po co przestrzegac warunkow gwary jesli i tak oni teego nie sprawdzaja? parodia...

 

i tak to pryszcz w porownaniu do wyludzania padow, kleinci sie chwala ze po 7-8szt wyludzili na jedna konsole! i wszsytko opchneli na allegro, wiekszosc jak nie wszsytkie te co sa w folijkach na allegro to wlasnie za free wyludzone z MS, jak wysylaja za darmo bez problemu to tylko naiwny bedzie myslal ze nie znajda sie Ci co z tego beda korzystac do bolu...

jaki sens jest kupowania wersji handlowych padow do sklepu na sprzedaz skoro ziutek z allegro ma o polowe taniej bo dostal go od tej samej firmy za free (co jakis czas na allegro czesi trafiaja sie z hurtowymi ilosciami takich padow, ciekawym zbiegiem okolicznosci serwis MS jest tez w Czechach, czyzby pracownicy wynosili je kilogramami z tego serwisu za free? wszystko jest mozliwe patrzac na to co sie dzieje), takiej parodii to jeszcze nie wiedzialem w zadnym sprzecie i firmie...

Edytowane przez Juchy
Odnośnik do komentarza

Nie wiedziałem co i jak dokładnie. Teraz uświadomiłeś - byłem ciekaw jakie warunki musi spełnić konsola by zostać naprawiona. Mimo to aż dziw, że M$ nie sprawdza tych konsol. Z tego co na "kanale mówią" to darmowe pady się skończyły i pozostali Czesi :)

 

Pytanie. Jak do konsoli z 2006 z E74 dam paragon na moją konsolę (rocznik 2008) to przejdzie gwarancja na tamtym złomie, a w późniejszym czasie i na mojej konsoli? :>

Edytowane przez Fisiu
Odnośnik do komentarza
Pytanie. Jak do konsoli z 2006 z E74 dam paragon na moją konsolę (rocznik 2008) to przejdzie gwarancja na tamtym złomie, a w późniejszym czasie i na mojej konsoli? :>

Myślę, że tak. Na paragonie nie ma oznaczeń konsoli (no chyba, że są - np. HDMI a ta stara nie ma tego złącza) a ty w sklepie mogłeś kupić leżak magazynowy.

Ale czy później na tej nowej? Tego nie wiem, czy czasami numeru paragonu gdzieś w system nie wklepią ;)

Edytowane przez milekp
Odnośnik do komentarza
nic nadzwyczajnego

dzwonisz mowisz ze pad Ci padl i chcesz aby Ci naprawili, a oni Ci przysylaja nowego a starego mowia byc wyrzucil do kosza...

 

Ja tak zrobiłem jakis czas temu (ok.roku wstecz) i moi znajomi z 360tkami tez tak zrobili, ale pare osób próbowało tak zrobic jakies pół roku temu i microsoft poprosił ich o przysłanie zepsutego pada, więc z tego co mi wiadomo to juz microsoft nie daje sie tak łatwo.

Odnośnik do komentarza
Ja tak zrobiłem jakis czas temu (ok.roku wstecz) i moi znajomi z 360tkami tez tak zrobili, ale pare osób próbowało tak zrobic jakies pół roku temu i microsoft poprosił ich o przysłanie zepsutego pada, więc z tego co mi wiadomo to juz microsoft nie daje sie tak łatwo.

Ja dzwoniłem na początku lutego i przysłali pada od razu bez zadawania żadnych pytań i odsyłania czegokolwiek.

Odnośnik do komentarza
Pytanie. Jak do konsoli z 2006 z E74 dam paragon na moją konsolę (rocznik 2008) to przejdzie gwarancja na tamtym złomie, a w późniejszym czasie i na mojej konsoli? :>

 

Zawin go w 2 polary, wlacz, poczekaj na RODa i wysylaj, napisz, ze najpierw wyskoczyl e74 jakis, potem 3 swiatelka - dostaniesz sprawny sprzet.

 

Btw. kazda konsole prawie da sie wyslac do M$ zeby nie skumali, ze to bylo otwierane i modowane.

Wiesz 2xJJ

Tu chodzi o to, że taką konsolę mogłem kupić za 100 zł, zrezygnowałem.

 

Teraz pytanie, czy nie wklepią sobie gdzieś mojego numeru paragonu czy coś takiego. Jeżeli tak zrobią to może być delikatnie przechlapane. Ale nie powiem. Kupić konsole za 100 zł by wysłać ją na naprawę i po miesiącu sprzedać za 500+ zł. Business is business...

Odnośnik do komentarza

No i stało się. Dzisiaj rano grając w GTA zaczęły się dziać dziwne rzeczy - najpierw o wschodzie słońca zaczęło się robić różowo, potem doszedł zielony i w akompaniamencie pasków skakał sobie wesoło po tv. Mówie do siebie WTF ??? sprawdziłem na 2 kablach hdmi i jednym rgb Mad Catza - to samo. Obraz z satelity jak i ps2 jest normalny więc to nie wina tv.

 

Popołudniu właczyłem sprawdzić czy może się coś zmieniło. Tym razem nie wyświetliło się zupełnie nic a tv informuje "brak sygnału" - sprawdzałem u rodziców na tv jest to samo. Dołączam screeny - czyżby to grafika padła ?

29841505.th.jpg

57929600.th.jpg

 

 

Odnośnik do komentarza

Ja miałem to samo i wszystko działo się tak jak piszesz - brak sygnału i obraz dokładnie taki jak ze "skrinów". Działo się tak bardzo krótko po czym wszystko wróciło do normy. Jakoś tydzień później konsola się zepsuła wyrzucając 2 czerwone diody przy samoistnym wyłączaniu (aktualnie wraca z Frankfurtu)..

Edytowane przez escobarek
Odnośnik do komentarza
Może chwilowy spadek napięcia miałeś. Choć nie wiem czy konsola przy czymś takim po prostu się nie wyłącza.

 

Wyłącza i wywala 3 czerwone diody, miałem tak raz dzień po tym jak konsola wróciła z serwisu :D, już myślałem, że MS rozniosę a tu tylko prąd na ułamek sekundy wyłączyli.

 

Z drugiej strony może to oznaczać początek końca konsoli.

Odnośnik do komentarza
Może chwilowy spadek napięcia miałeś. Choć nie wiem czy konsola przy czymś takim po prostu się nie wyłącza.

 

Wyłącza i wywala 3 czerwone diody, miałem tak raz dzień po tym jak konsola wróciła z serwisu :D, już myślałem, że MS rozniosę a tu tylko prąd na ułamek sekundy wyłączyli.

 

Z drugiej strony może to oznaczać początek końca konsoli.

Znajomemu właśnie przez taki spadek napięcia konsola wywaliła E74... na stałe.

Odnośnik do komentarza
Wlasnie nabylem kolejna spiracona konsole z 3 diodami za 250 zl. Czas wysylac do Microsoftu i czekac na kolejna sztuke. ;] Skad sie takie barany biora?
Jakie barany?

Microsoft jest z USA (i np. w Norwegii nawet rowerów nie kradną) i nie wie o takich kradzieżach, więc nawet wysyłał naiwnie Polakom pady gratis. Nic więc dziwnego, że nie umieją zrobić plomby gwarancyjnej tak by Polacy ich nie okradli.

Sprzedający, to niby złodziej bo pirat, mimo to nic tak naprawdę nie ukradł, realnie przyniósł 0zł straty. A gdyby spróbował ukraść konsolę z serwisu, to wtedy byłby prawdziwym 100% złodziejem, więc też nie jest baranem (nie kraść to nic złego).

Odnośnik do komentarza
...i fabrycznie radiator był odwrócony bokiem do przepływu powietrza przez costrasznie głośno chodził i penie to spowodowało rroda

cos Ci sie chyba pomerdalo

jakbys mial odwrocony bokiem to by w gole nie chodzil bo by sie przegrzal w 5min

nie ma takiej mozliwosci aby takie cos z fabryki wyszlo a tym bardziej zeby to dzialalo, wiec nie zmyslaj bajek...

 

...w gliwicach jest podobno serwis, ktory fachowo naprawia za 95zl (bez palenia plyty i podkladek od srubek). no zobaczymy...

tzn co chcesz zobaczyc?

opalania plyty nie zobaczysz, za ta cene nic nie ma innego jak xclamp lub grzanie (xclamp to nie żadne podkladki pod sruby, xclamp to docisniecie radiatorow śrubami, moze byc bez zadnych podkladek) (palic to mzona papierosy, plyte grzeja, jakby tego nie nazywac to grzanie a grzanie to wielka roznica, wszelkie procesy lutownicze mozna nazwac grzaniem (laik tak to mzoe nazwac bo dla niego wszystko jedno) a tak naprawde nie sa zadnym grzaniem a lutowaniem)

inne rzeczy jakie wymyslaja to reballing lub inne metody szukania jeleni to twierdzenie ze przylutowuje sie nowy GPU, reballing za 95zl?, buhahaha, współczuje tym co nie maja pojecia o czym inni mowia i lykaja wszystko jak rekinki...

 

to tak jakbym twierdzil przy awarii samochodu ze Ci sie silnik zatarl (np w jakims najnowszym BMW) i koszt takiej naprawy to 500zl (lub idac dalej ze to koszt wymiany tego silnika te 500zl) a Ty bys w to uwierzył i to opowiadal innym ze dales 500zl za wymiane silnika na nowy (a prawdziwa naprawa bylo np. wykasowanie bledow w kompie)

na podobnej zasadzie jest to co opisujesz wyzej

 

PS>

uczciwy i profesjonalny serwis poznaje sie po tym ze podaje w prost to co robi bez wymyslania niestworzonych historii, ktore zazwyczaj sa brednia dla lajkoników...

Edytowane przez Juchy
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...