Skocz do zawartości

360tka Siadła i Wstać Nie Chce...


Rekomendowane odpowiedzi

WItam!

Pisze w imieniu mojego kolegi który jakis tydzien temu kupił sobie xbox'a 360 wszytko było OK ale...dziś sobie gramy sobie w Forze na jego x kolcku i nagle zwis...włączamy jeszcze raz x'a i wyskakuje błąd ODCZYT PŁYTY NIE MOŻLIWY ,i tak ciągle teraz jest :D próbowaliśmi na róznych płytach i też lipa... :( CO robić?Na gwarancje oddawać?

Sorry jak takie coś było!

Odnośnik do komentarza

Dajcie xboxa na gwarancje bo pewnie padł napęd(a nawet napewno, bo u mnie to samo sie stało ale po roku) a jeśli mieliście przerobioną konsole i graliście na piratach to postukajcie lekko młotkiem w obudowę a potem umyjcie pod bieżącą wodą płytę glówna i pady :(

 

 

 

 

 

Uwaga moje rady wykonujesz na własną odpowiedzialność :D

Odnośnik do komentarza
WItam!

Pisze w imieniu mojego kolegi który jakis tydzien temu kupił sobie xbox'a 360 wszytko było OK ale...dziś sobie gramy sobie w Forze na jego x kolcku i nagle zwis...włączamy jeszcze raz x'a i wyskakuje błąd ODCZYT PŁYTY NIE MOŻLIWY ,i tak ciągle teraz jest :D próbowaliśmi na róznych płytach i też lipa... :( CO robić?Na gwarancje oddawać?

Sorry jak takie coś było!

 

Ja mam to samo, konsole kupilem w marcu 2007 i do tej pory wszystko bylo ok, od 3 stycznia konsola zaczela mi sie przegrzewac (pojawialy sie 2 czerwone dioy i sie wylaczala).Wczoraj po przegrzaniu sie jak odpalilem konsole i probowalem wlaczyc gre wyskoczylo ''dysk niemozliwy do odtworzenia'' i ch.u.j trzeba slac na gwarancje...

Odnośnik do komentarza
Ja mam to samo, konsole kupilem w marcu 2007 i do tej pory wszystko bylo ok, od 3 stycznia konsola zaczela mi sie przegrzewac (pojawialy sie 2 czerwone dioy i sie wylaczala).Wczoraj po przegrzaniu sie jak odpalilem konsole i probowalem wlaczyc gre wyskoczylo ''dysk niemozliwy do odtworzenia'' i ch.u.j trzeba slac na gwarancje...

Mam to samo... Ale tylko na połowe gier. PGR 4 nie chodzi w ogóle, assassins creed od czasu do czasu, skate. zarywa muza i takie tam. Tępić microsoft :wkurzony: . To już bedzie 3 wycieczka do Czech i prawdopodobnie ostatnia. Po naprawie opylam konsole i kupuje PS3. Moze nie ma gier ale jak patrze na X G O W N O, to mi sie normalnie plakac chce :nosze:

EDIT: gdzieś przeczytałem, że gdy nie mam przerobionej konsoli a większość gier chodzi normalnie to najprawdopodbniej moj naped nie jest zwalony, tylko poprostu dvdiki hitachi same robia takie male prawie niewidoczne rysy, a potem plyt nie chca odczytywac. Moje pytanie troche offtopowe brzmi w zwiazku ztym czy warto oddac plyty do regeneracji czy to sciema?

Edytowane przez massmedia
Odnośnik do komentarza

Pytanie do osób, którym zdążyły siąść konsole.

 

Czy "niewinne" artefakty to początek problemów ze sprzętem? Mam coś w rodzaju pionowych linii na ekranie podczas gry w Gearsy albo Call of Duty 4 (i tylko wtedy, w innych tytułach oraz dashboardzie takich sytuacji nie ma). W sumie chętnie wysłałbym już sprzęt, bo jakiś nienormalny jest, ponad 2 lata bez awarii ;)

Odnośnik do komentarza
A tak propo czy po jednorazowym zwisie na 3RoD mam sie zacząć bać o konsole ?

Zależy, mógł to być jedynie spadek napięcia. Jeśli po tym jednym razie wszystko jest dobrze, to nie ma się co martwic na zapas.

 

Zalezy, mojemu bratu pierwszy raz pojawil sie Ring of Death, gral jeszcze ze 2 miesiace i po tych 2 miesiacach konsola padla na amen.

Odnośnik do komentarza
Ja mam to samo, konsole kupilem w marcu 2007 i do tej pory wszystko bylo ok, od 3 stycznia konsola zaczela mi sie przegrzewac (pojawialy sie 2 czerwone dioy i sie wylaczala).Wczoraj po przegrzaniu sie jak odpalilem konsole i probowalem wlaczyc gre wyskoczylo ''dysk niemozliwy do odtworzenia'' i ch.u.j trzeba slac na gwarancje...

Mam to samo... Ale tylko na połowe gier. PGR 4 nie chodzi w ogóle, assassins creed od czasu do czasu, skate. zarywa muza i takie tam. Tępić microsoft :wkurzony: . To już bedzie 3 wycieczka do Czech i prawdopodobnie ostatnia. Po naprawie opylam konsole i kupuje PS3. Moze nie ma gier ale jak patrze na X G O W N O, to mi sie normalnie plakac chce :nosze:

EDIT: gdzieś przeczytałem, że gdy nie mam przerobionej konsoli a większość gier chodzi normalnie to najprawdopodbniej moj naped nie jest zwalony, tylko poprostu dvdiki hitachi same robia takie male prawie niewidoczne rysy, a potem plyt nie chca odczytywac. Moje pytanie troche offtopowe brzmi w zwiazku ztym czy warto oddac plyty do regeneracji czy to sciema?

 

 

Jesli to 3 raz to powinnienes dostac nowa konsole odrazu, dopiero pozniej oddajesz uszkodzona ;) chyba ze cos sie zmienilo w tej materii

Odnośnik do komentarza

Bracie i siostry, mamy chyba kryzys...

 

Przed chwilą postanowiłem przytaszczyć do pokoju piecyk z gitarą. Brakowało na listwie miejsca, więc przełączyłem X'a do gniazdka, do którego była podłączona listwa, bo było jedno wolne miejsce. Podłączam i...no właśnie, przy próbie włączenia X'a nic nie zaczyna się kręcić, na zasilaczu nie zmienia się lampka na zieloną, dosłownie nic, tylko cały krąg się świeci na czerwono. Konsola nie reaguje. Czego to wina i co robić w tej sytuacji ? Dodam, że przed wyłączeniem słuchałem muzyki...

 

Edit:

Przepraszam, fałszywy alarm. Odłączyłem wszystko - X'a od prądu i wszystko od X'a i na nowo podłączyłem. Działa ;)

Edytowane przez Keymaker
Odnośnik do komentarza

Witam

Poswiecilem cala noc na czytanie tyego tematu...i udalo sie doszlem do konca...

 

Moje spostrzezenia:

Co do taktymi MS...Wydaje mi sie ze oni specjalnie NIEZMIENIAJA nic w konsoli...Niby serwis darmowy-ale oni-nawet jesli to az 30%-te awaryjne konsole prawia za zysk z tych dzialajacych...pozatym dla nich to NP te zimne luty...

 

Co do gwarancji..Czy niepowinno byc tak ze jak nowy sprzet dostajesz albo jak stary ci naprawia to gwarka ci sie resetuje i masz 2 lata od nowa?

Jesli tak nie jest to MS powinien zostac podany do sadu...Lamie prawa konsumenta...

A jesli wysylasz sprzet na gwarke a dostajesz PO KIMS uzywany ale prawiony to sorka-ale to tez chyba jest karalne...

 

 

Moj qmpel gra na przerobionej juz jakies 6 miechow...i ani 1 ROD/zwiechy...

 

Z tym tez moze byc taktyka MS:nieprzerobiona konsola=oryginalki,konsola je rysuje=nowe gry=konsument traci kase=MS zyskuje...

Przerabiasz=tracisz gwarke=pada ci(specjalne zagranie MS)=nieoddasz na gwarke=kupujesz nowke=MS ma kase...

 

To samo z banami za niby przerobiona konsole mimo ze ma sie nieflashowana...

 

 

 

A teraz moje pytanka:

Czy warto qpowa teraz NOWKE x'a?Czy warto teraz ryzykowac?Czy w nowkach szztukach sa nowe bebechy?Czy niesypie sie juz tak czesto(nowsze wersje)?Czy nowki sztuki nowszej produkcji nierysuja plyt?Czy ROD w nich to czesty przypadek czy juz rzadkosc?

 

Co z gwarancja?Czy to prawda ze sa z tym jakeis problemy(costam bylo wczesniej w temacie o niezgodnosci XLive z tym gdzie mieszkamy-Polska)?

Jesli gwarka byla juz na kogos zarejestrowana-czy niebede mial problemu przy "przerejestrowaniu"?Czy bede mogl normalnie ja uzytkowac nawet bez przerejestrowania(na danych starego wlasciciela)?

 

 

Pozdro~~

 

A tearz udaje sie spac bo o 7 pobudka i do domq;D

Edytowane przez Miedzianek
Odnośnik do komentarza
Pytanie do osób, którym zdążyły siąść konsole.

 

Czy "niewinne" artefakty to początek problemów ze sprzętem? Mam coś w rodzaju pionowych linii na ekranie podczas gry w Gearsy albo Call of Duty 4 (i tylko wtedy, w innych tytułach oraz dashboardzie takich sytuacji nie ma). W sumie chętnie wysłałbym już sprzęt, bo jakiś nienormalny jest, ponad 2 lata bez awarii :)

Wszystko, co odbiega od normalnego działania X360 można uznać za początek końca... Chociaż te najgorsze artefakty, to oczywiście czerwono-biała szachownica na całym ekranie + zwis konsoli (odłączasz pada, a krąg dalej się świeci - to jest zwis; jeśli krąg gaśnie, to konsola myśli :) )

 

Ale to tylko przypuszczenia - nie znasz dnia ani godziny... zwłaszcza, że Twoja konsola śmiga już ponad 2 lata :P

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.