Skocz do zawartości

360tka Siadła i Wstać Nie Chce...


Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 miesiące temu...
  • 2 lata później...

odkopuje XD

chyba mi 360tka padła ;/ od dwóch dni totalnie muli i nie może się połączyć ani po kablu ani bezprzewodowo z siecią xbl. odpalenie konsoli i wybranie profilu to mielenie rzędu 10-15 minut, wczoraj już sobie darowałem myślałem że to kwestia awari xbl, ale teraz przysiadłem i usługa online działa, mam trzy różne rutery + wifi z telefonu i za każdym razem brak łączenia z xbl. Już zrobiłem reset do ustawień fabrycznych i nadal konsola ma ten sam problem. Jedyny kod błędu jaki wyświetla to 80151909 i to problem z połączenie xbl. no ale hula mi w xbl w kompie i telefonie więc wtf? 

Czy to już trup?

Edytowane przez Orzeszek
Odnośnik do komentarza

Co za porażka, to jednak rzeczywiście problem na wielką skale, wygląda na to, że od jakiegoś tygodnia część xboxów 360 na rynku woogle nie odpala się przez jakiś głupi błąd synchronizacji XD co to za chore guwno microsoft? nawet netflixa nie moge odpalić na tym guwnie i grać offline w gierki. Jak to możliwe, że w 2017 roku takie cyrki sie dzieją i usuwanie awarii tyle trwa? Konsola jest przyciskiem do papieru aktualnie.

Odnośnik do komentarza

Mam tak samo ostatnio - zarówno po kablu jak i po wifi. Od mniej więcej dwóch lat nie mogę też pograć normalnie, bo ładowanie mojego profilu trwa dobre dwie minuty (próbowałem usuwać i ściągać ponownie - zabawa na kilka godzin). Tak samo pobieranie gier - ze Steama targnąć grę 50gb to jest dla mnie jakieś pół godzinki, z Xbox Live targnać grę 2gb to chyba ze 4h musiałem czekać. Cały dashboard zamula makabrycznie - testowane na każdej z moich konsol. Dopiero odpinanie od internetu w jakimś stopniu pomaga.

 

Moja teoria jest taka, że Microsoft celowo wysrywa się na 360-tkę, żeby ludzie zaczęli się przesiadać na One-a.

Z PS3 mam podobne problemy, chociaż na tym sprzęcie przynajmniej mogę odpalić szybko grę, zaś downloady i synchronizacja trofeów to jakiś absurd.

Za czasów gdy te platformy były 'current genami' nie przypominam sobie takich cyrków. Owszem, PS3 po wifi dawało w kość, ale na kablu zachowywało się dobrze.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...